Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj w pracy tylko telefon. I śledziłem temat przez tapatalk a jak zobaczyłem że NBA za free to przez telefon chciałem aktywować, ale nie mogłem się zalogować i musiałem po rodzinie dzwonić żeby aktywowali, ale udało się.

 

Dzięki wielkie za info. Jakby coś dali jeszcze to informujcie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak zwykle nie zdążyłem pobrać NBA. :( No trudno.

 

Co do Mafii II, to zdziwiło mnie że gra po angielsku, a trofea po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po pracy o 9.00 dodałem do listy darmowego NBA :). Dzięki za cynk :P

Było jeszcze o 9:00? :shok: Byłem w pracy od 8:00, a nawet zapomniałem zajrzeć na forum. :( Slota i tak mi nikt pewnie nie udostępni. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, na pewno każdy kto ma Plusa conajmniej kilka miesięcy ma nie jedną, nie dwie ani nawet nie trzy gry z Plusa które czekają na kupce wstydu. NBA to ddoatkowy handicap ale tak naprawdę Ci którzy nie interesują się sportem, koszykówką czy grami sportowymi to mimo pobrania to pewnie co najwyżej odpalą, wyłączą i usuną z dysku. Dla mnei osobiście super sprawa bo bardzo lubię gry sportowe a NBA nie miałem :)

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie ciesze bo z kumplami na kanapowe spotkania jak nic, zwlaszcza ze polowalem na 2k12 zeby miec wlasnie na kanapowe spotkania, a tutaj 2k13 sie trafilo, plus jak nic  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xboxsowej podróbce PS+ same "świeże hity"

 

6,5 letni Crackdown

i 3 letni Dead Rising 2

 

Tylko że oni jak im wygaśnie Gold mogą nadal grać w pobrane gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że oni jak im wygaśnie Gold mogą nadal grać w pobrane gry ;)

No i co z tego jak dostają stary szrot ? Gry po 3 albo 5 lat. Wolę bulić i mieć aktywnego plusa ale świeże gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, za te starocie to na miejscu MS bym się wstydził kasę brać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam posiadacze Golda się cieszą, do niedawana jeszcze nic nie dostawali :)

MS musi jeszcze się dużo nauczyć od Sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted i Spec Ops już pobrane teraz tylko Mafie i NBA.Szkoda tylko że Mafia jest po angielsku bo to fabularnie mocarna jest gra i super dialogi.Ale już na PC przeszedłem mafię zaraz po premierze więc na PS3 tylko tak se pogram nie wczuwając się za bardzo.Fajne że dali NBA w końcu jakaś sportowa gierka.Fajnie by było jakby częściej dawali sportowe gry.Marzy mi się Top Spin 4,może dadzą za miesiąc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak zwykle nie zdążyłem pobrać NBA. :sad: No trudno.

 

Co do Mafii II, to zdziwiło mnie że gra po angielsku, a trofea po polsku.

 

Dokładnie tak samo jest z XCOM'em ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha.. żeby to tylko Mafia 2 była po angielsku, XCOM i Spec Ops również, zapewne NBA które było dostępne przez jakiś czas też jest po angielsku, trzeba coś z tym zrobić, bo inaczej będą nas ruchać w dupsko cały czas..

Edytowane przez SniperekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha.. żeby to tylko Mafia 2 była po angielsku, XCOM i Spec Ops również, zapewne NBA które było dostępne przez jakiś czas też jest po angielsku, trzeba coś z tym zrobić, bo inaczej będą nas ruchać w dupsko cał

Mi to bez róznicy, nie jestem anglikiem, ale często odpalam gry po angielsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że takie NBA to nie wyszło po polsku, zresztą tam tak potrzebny jest nasz rodzimy język jak szczerbatemu suchary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu warto nauczyć się języka angielskiego? Mi jakoś nie przeszkadza jak gra jest właśnie w tym języku. Serio nie raz wam się to przyda :)

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MS musi jeszcze się dużo nauczyć od Sony ;)

Oj dużo. My dostaliśmy gratisową gierkę, a polscy posiadacze Golda nie otrzymają dodatku do DR2, bo u nas niedostępny. I nie zanosi się by MS to wynagrodził, bo leje na ten kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szkoły i uczyć się angielskiego tumany, a nie żale wylewać na forum jak się miało pałkę z języków :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że chce gre po polsku oznacza, że nie potrafię angielskiego? lol, zresztą spodziewałem się takich odpowiedzi "idź się uczyć..."
Na upartego mógłbym nie grać w Mafie 2, bo przeszedłem, ale nie potrafie tego zrozumieć dlaczego nie ma polskiej wersji, skoro na PC było po polsku. Wiem, są różni wydawcy, ale czy to był taki problem wydać gre z napisami PL.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończył mi się plus i przeglądałem sobie listę pobierania - nie ma na niej plusowych gier.

Wie ktoś czy jak przedłużę abonament, to tytuły wrócą? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szkoły i uczyć się angielskiego tumany, a nie żale wylewać na forum jak się miało pałkę z języków :P

 

Akurat dwa języki obce mam opanowane ( w tym angielski) :) Wku** mnie fakt, że żyjemy w Polsce, gra została wydana w polskiej wersji językowej a w plusie do ściągnięcia jest anglik....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale pamiętam demko mafii2 z polskimi napisami....

 

to jest chore, że jest wersja PL a ci na nam eng dają...

 nie, żebym nie rozumiał czy coś ale skoro są zrobione napisy to mają być a nie...

 

dobrze, że mafia2 mi lata totalnie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu konsoli dodałem do kolejki ściągania NBA z plusa. Gry nie ściągnąłem bo brak miejsca na HD. Dzisiaj chcę ściągnąć a gry w kolejce ni ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×