Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3site.pl/poznalismy-gre-miesiaca-w-ps-na-pazdziernik/126935

he, he ale się uśmiałem. Przecież że ta gra będzie październikową GOTM było wiadomo miesiąc temu. (ogłosili to na Gamescom )

Poziom newsów na głównej dno i 5m mułu. Redaktor Musiol jakby do nas zaglądał były na bieżąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, to jak to jest z tymi grami typu Trial&Unlock? Dziś wygasł im + i mam opcję kupienia gry. Czy ktoś się wypowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ci przepadły. Ściągnąłeś triala, a trzeba kupić przedłużenie, które w ps+ było za darmo. Jednym słowem : skopałeś xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi wytłumaczyć to o czym rozmawiacie ? Pewnie było wałkowane już , ale nie mam czasu na 136 stron tematu , więc byłbym wdzięczny . I jak po skończeniu abonamentu , trzeba przedłużyć , żeby dalej korzystać z pobranych rzeczy ? Odczuwam lekki niedosyt na myśl , że chciałbym wyciągnąć za 10 lat Ps3 z piwnicy i zagrać w kolekcję gier , którą mam na dysku , ale nie będę mógł , serwery powyłączają , możliwości przedłużenia już pewnie nie będzie , trochę mnie zniechęca taka wizja .

Aha , i czy te wszystkie rzeczy , które teraz są w Pss typu RDR , InFamous 2 , Motorstorm Apokalipsa , SaintsRow 2 itp itd to jest wszystko do pobrania , gdybym teraz kupił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki płacisz abonament to masz gry, jak nie płacisz to masz zablokowany dostęp do większości. Co do perspektywy nastepncyh 10 lat to trudno przewidzieć co się stanie - moze wtedy "oddadzą te gry które sie ma na dysku za darmo?

Wszystkie te gry o których piszesz są chyba obecnie do pobrania (nie wiem jak z SaintsRow 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to ten cały folder jest dostępny do pobrania ? Rzeczy nieaktualne znikają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 2 jest do pobrania. Gry masz aktywne tak długo jak masz PS+ potem ich ważność wygasa. Jak chcesz grać kup znowu abonament. Nie tyczy to rzeczy kupionych że zniżkami dostępnymi dla plusowiczów oraz rzeczy typu motywy itp.

----------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok , dzięki . Zaraz sobie chyba kupię , jak mi karta zadziała :) . A będzie mi śmigać na obu konsolach w domu ? Tak jak powinno być , na dwóch konsolach i na wszystkich profilach na danej konsoli ? Bez cyrków jak z Gran Turismo ? To już ostatnie pytania , więcej nie męczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, + jest do konta przypisany więc na 2 konsolach, o ile mają te same konta wprowadzone ruszy+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, bedzie Ci dzialac, pod warunkiem ze konto bedzie aktywne na dwoch konsolach, pobierasz z niego - grasz juz na swoich.

kurde drugi :P

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o to chodziło , czyli jak normalne zakupy z Pss. Chwilowo mam dwie konsole w domu , kupiłem slima tydzień temu , bo już się wkurzyłem , że muszę co miesiąc - półtora wymieniać pastę w facie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw swojego slima jako główna konsolę a fata jako drugą. Kup plusa i pobieraj gry. A tm co będzie jak za 10 lat nie warto się martwić. Może oddadzą gry może nie ale czy ty jeszcze będziesz miał ps3... A nie ps6

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PlayStationEU Make haste! Just 24 hours before our 25% saving on a 12 month PlayStation Plus subscription expires!

Ostatnia szansa na zakup rocznego :psnplus: ze zniżką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bez sensu jak ktoś np przedłużał/kupił w czerwcu by teraz kupować, aż na tyle miesięcy mi nie trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bez sensu jak ktoś np przedłużał/kupił w czerwcu by teraz kupować, aż na tyle miesięcy mi nie trzeba :biggrin:

Tyle, że jak ktoś nie ogarnął wszystkich gierek od czerwca, to sobie już w październiku w nie nie pogra, więc sens jest jak najbardziej oczywisty.

--------------------------------------

Edit: No chyba, chodziło Ci o przedłużenie w czerwcu na cały rok, to wtedy rzeczywiście :)

Edytowane przez Freak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>No to się udupiłem. Została doba zniżki na PS+ i jak na złość nigdzie nie ma pre-paidu online do kupienia. Wszędzie braki na magazynach. WTF!! Wie ktoś gdzie mogę szybko zaopatrzyć się w kod uzupełniający środki w portfelu? (keye.pl, gram.pl, ultima i gamecodes odpadają bo nie mają) :(

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jimmyyy8 - allegro? jeszcze wczoraj widziałem sporo kart do ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pewniaki informują mnie że kodów chwilowo brak (mimo aktualnej aukcji). A od typów spod ciemnej gwiazdy brał nie będę (tym bardziej, że zależy tu na czasie). Eh, jak na złość wszędzie zabrakło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagaj na kolanach kogoś z kartą :) . Nie masz saturna czy mm w okolicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ na VITE od listopada.

Będzie za darmo dla obecnych i przyszłych członków!

(z tego wynika że nie będzie osobnego PS+)

Ciekawi mnie czy będzie można dodać do listy pobierania "na zapas" tzn jak jeszcze nie mamy VITY a planujemy kupić za rok lub pół

Dziś będzie Double Dragon Neon

http://blog.eu.plays...es-in-november/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta jest :P Ja już mam :D Ale MUSISZ BYĆ ZAPISANY aby dostać klucz do realizacji w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×