Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostałe essentiale można ściągać jako triale ale Deus Ex jest pełna na 100 % , :) konto ps plus kupiłem 14.09.2012 więc niech nowi korzystają póki można

Pozdro

ypee-kai-yee.png

Edytowane przez rafi326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe essentiale można ściągać jako triale ale Deus Ex jest pełna na 100 % , :) konto ps plus kupiłem 14.09.2012 więc niech nowi korzystają póki można

Pozdro

ypee-kai-yee.png

Jeśli to bug to Sony naprawi go w kilka godzin i wyłączy Deusa tym którzy pobrali.

Jeśli nie, to bardzo miło ze strony Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym DEUS EX to fakt, dla plusowiczów był za darmo bodajże w lipcu (wtedy nie miałem jeszcze plusa wykupionego), promocja na Deusa się skończyła, a ja plusa wykupiłem pod koniec sierpnia, a Deusa "wypaczyłem" z tydzień temu i też go zassałem - to nie wersja trial, tylko 100% gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności zapytam czy to jest wersja PL?

----------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja ang :( dalej nie do przeskoczenia gdy ma się UK PSN..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już co będzie w pażdzierniku ? Jakieś przypuszczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit będzie grą miesiąca

Reszta na razie jest tajemnicą, z uwagi na brak Ross-a i jego zagadek nawet nie ma co wróżyć z fusów co będzie dalej choć kilka gier jest zapowiedzianych ale bez daty premiery

Zapowiedziane gry:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/73308-big-sky-infinity/

http://www.ps3site.pl/forum/topic/73307-knytt-underground/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były takie fajny gry i nagle taka lipa ? :( Liczyłem na jakieś ciekawe tytuły to mi wygląda na jakieś krótkie arcadówki :/. Jestem rozczarowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. Przynajmniej będzie czas na nadrobienie zaległości. Przez ostatni tydzień konsolę włączyłem raz i to tylko by obejrzeć film. Ja nie narzekam do ogrania kilka gier i nie będzie dylematu, że kolejne gry się kumulują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno żeby przez cały czas zarzucali graczy hitami. Ja wiem że nie którzy oczekują już Borderlanda 2 albo Sleeping Dogs. Teraz przez jakiś czas będą gierki z niższej pułki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że na święta dostaniemy coś ciekawego. A te "zapychacze" podejrzewam są dla tych co narzekali, że Sony daje tylko stare gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno żeby przez cały czas zarzucali graczy hitami. Ja wiem że nie którzy oczekują już Borderlanda 2 albo Sleeping Dogs. Teraz przez jakiś czas będą gierki z niższej pułki

phiii Sleeping Dogs na PS+ ... Ja oczekuje na grudzień co najmniej Beyond Two Souls ... a w połowie grudnia Tomb Radier i The Last of Us ... inaczej piszę skargę do Sony ... :happy:

a tak na poważnie no chyba nie oczekujmy ciągle samych hitów ... rok ma 12 miesięcy a do daje nam najmniej 36 gier w roku tak więc bardzo szybko by się wyczerpał zapas gier.

Ja mam nadzieje że szykują coś fajnego dla nas na święta ... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Jak na razie dostałem tyle mocnych gierek w ramach plusa, że te sucharki, którymi nas teraz będą karmili trzeba wsysnąć i czekać na grudzień, kiedy na pewno coś rzucą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam każdy narzeka.... Ja PS3 mam od niedawna i kupiłem PLUSA na rok :P bo cokolwiek co dają to tego nie mam :P Może poza RDR (które kupiłem na PSS w promo za 80 zł chyba z dodatkiem i DLC).

Poza tym nawet ten królik nie jest taki zły w sam raz aby się odstresować :P Po pracy ;)

A i jak policzysz ile cię na miesiąc to kosztuje ten PLUS to i tak w sumie jesteś do przodu licząc te gry które dają...

Ale w grudniu MUSI BYĆ MOCCC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś czuję, że za niedługo dostaniemy BF 3 z PS+.

Albo Future Soldier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze sie wstrzymalem z tym plusem na ten miesiac bo totalna lipa w tym miechu,kupie za miecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze sie wstrzymalem z tym plusem na ten miesiac bo totalna lipa w tym miechu,kupie za miecha

Lipna oszczędność....lepiej było zapłacić 146zł i przeboleć cienki miesiąc niż teraz zapłacić 195;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj TYLKO NIE Future Soldier :P Bo mam BOX-a PL + Artic Strike :) Ale Jakiś dobry tytuł musi być :P Pewnie będzie coś ostrego + do tego coś w ich własnej stajni SCE.

McKaczka szaaacunnn lepiej wydać 149 i przeboleć 1 miesiąc niż 200 dawać :) Dlatego ja też pokusiłem się o PLUSA na rok w promocji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×