Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

@Singularity

Po prostu "Wstąpił błąd"

@pablos_83

Myślałem, że już się ktoś spotkał z takim problemem. Tak czy siak, wystarczyło wylogować się z konta i z powrotem w logować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym błędzie wystarczy cofnąć się i wejść do listy pobierania i stamtąd pobrać.

@pablos, można wykupić miesiąc plusa za 6.09 powiadasz? Dzięki za info. Napewno wykupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wychodziło w ostatniej promocji -25%.

W święta może powtórzą

Standardowa cena to 16,25, ale można podzielić na 2 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli kupisz jakieś stare konto to nawet na 5.

musiałbyś mieć wykupionego na nim starego plusa chyba, po zmianach wszystko co na pss dzieli sie tylko na 2,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o konto, tylko date zakupu (pobrania w zakresie ps+). Wszytko co zostalo kupione /pobrane z pss po zmianie regulaminu dzieli sie tylko na dwa sloty, mimo ze wczesniej na tym samym koncie dzielilo sie na piec slotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam PSS? Jak ja chce właczyc to wyskakuje mi jakiś bład i wyskakuje okienko zeby nacisnac na padzie "O", niestety nie działa jak naciskam i musze wylaczyc konsole poprzez nacisniecie na padzie "PS" bo nic innego nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Działa Wam PSS? Jak ja chce właczyc to wyskakuje mi jakiś bład i wyskakuje okienko zeby nacisnac na padzie "O", niestety nie działa jak naciskam i musze wylaczyc konsole poprzez nacisniecie na padzie "PS" bo nic innego nie działa...

Mam to samo, zmieniłem język na PL i nie chcialo wejść do pss. Po zmianie z powrotem na ANG normalnie mogę wejść do pss. Swoją drogą to strasznie irytuje mnie ten nowy sklep - bywa tak że trzy razy muszę wchodzić żeby móc normalnie z niego korzystać.

Sent from my HTC with TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: PS+ kończy mi się 24 listopada. Jeśli dziś wykupię subskrypcję na kolejne 90 dni, to będzie mi się ona (tzn. to nowe 90 dni) liczyć od 24 listopada dopiero? A nie od dnia, w którym przedłużę usługę, czyli od dziś?

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , przedluzy ci o dodatkowe 3 miesiace , czyli do 24 lutego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 90% tak że od wtedy gdy ci się kończy

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dni dodają sie do abonamentu

Jeżeli dziś wykupisz na 90 to będziesz miał 90+ ilość dni pomiędzy dniem dzisiejszym a pierwotnym koncem abonamentu

Czyli 90 doda się od 24 listopada

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info. Po prostu chciałbym uniknąć sytuacji, gdzie siadam do konsoli w sobotę i nagle okazuje się, że nie mam PS+. Albo co gorsze - dziewczyna siada do konsoli w sobotę i nie może odpalić Little Big Planet 2, bo abonament mi się skończył :) Tak więc lepiej sobie przedłużyć na kolejne 90 dni wcześniej, niż za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow 3 osoby w tym samym czasie ;-)

Jeśli nie dawno był 50% taniej plus, to na święta też zrobią taką akcję ?? Czy raczej nie prawdobobne ??

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie 50 tylko 25%

W święta nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem wieć promocja będzie na 100% :)

Tylko nie koniecznie musi być to zniżka w ostatnie święta była to dodatkowa gra Jurasic Park

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz sobie ustawić automatyczne odnawianie PS+ :)

Jak tylko zobaczyłem, że jest taka opcja (po pierwszym zakupie PS+), od razu ją wyłączyłem. Nie lubię, jak z konta w dziwny sposób wyparowuje mi kasa, a ja nie wiem dlaczego :) Wole sobie kontrolować wszelkie wydatki, a PSN jest cwany. Niby automatyczne odnawianie itd. a tutaj się człowiek zaskoczy i mu odnowi od razu na cały rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W US w plusie na Vitę mają gratis dodatkowo Wipeout 2048 i FFT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można już dodac do listy te gry na vite? bo nie widze ich w storze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, chcę kupić PS+, ale nie mogę znaleść listy gier jakie będę mógł ściągnąć. Czy będzie tam inFamous 2 i Deus Ex? I jakby mógł ktoś mi jeszcze napisać czy dobrze rozumiem - 3 gry na miesiąć nowe się pojawiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować nazwę tematu : Przeczytaj pierwszy post !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, ale był to stan na dzień 7.11, a dzisiaj mamy 19.11. A tak jak powiedziałem, listy gdzie są gry z datą ważnośći nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×