Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny sequel! jedynka Bioshock dawno ograny, na dwójeczkę nie było czasu i prosze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten bioshock 2 jest w US.

Jak coś wrzucacie to piszcie o co chodzi, żeby nie trzeba siębyło domyślać, nie każdy zwraca uwagę na $

nawet ja się gubię myślałem że ten ME trylogia jest w PS+ dla US i męczyłem wujka google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jedną kwestią, może ktoś zna odpowiedź:

Zacząłem ściągać kilka gier (m.in. Uncharted na Vitę), jednak nie wiem czy zdążę ją pobrać do końca do 5 grudnia.

Czy po tym terminie gra się ściągnie normalnie czy wyskoczy jakiś error gdy usuną ją z oferty PS+?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle bo niedawno zakupiłem Bioshock 1 ;)

Pamietacie jak mozna bylo wygenerowac kod do plusa na 30dni na jakiejs holenderskiej stronie ?

Aktualne to jeszcze ? Bo kumpel chcial wypróbowac a nie ma fejsa. Chyba ze komus zwisa jakiś kod ;)

profil playstation polska na FB, tam jest app ps+ na 30dni (trzeba rozwinąć to menu koło awatara)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś nie ma konta na Facebook to może jakoś skorzystać z tej promocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

profil playstation polska na FB, tam jest app ps+ na 30dni (trzeba rozwinąć to menu koło awatara)

Wypelnilem dzisiaj ale nie przyslali kodu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest trudne założenie konta, a później skasowanie go :)

A jak ktoś nie ma konta na Facebook to może jakoś skorzystać z tej promocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale trzeba podać dane osobiste? Imię nazwisko e-mail....

Można wpisać np. Hjdhsjkhdkj HJHkjshdjkdf i prawidłowy e-mail?

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz facebooka, ale żeby plus zadziałał musisz dodać swoją karte z dokładnymi danymi. Dziwne

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest trudne założenie konta, a później skasowanie go :)

Jest trudne , poniewaz nie ma mozliwosci skasowania konta na fejsbuniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

współcześnie bez konta na FB to jak bez komórki już praktycznie :D

A kod nie przychodzi od razu tylko w ciągu 2-3 dni od "zgłoszenia się".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to uncharted wraz z z gravity rush zostaje na dłużej w ps+ (coś jak Infamous LBP2 i motorsotorm dla ps3), w każdym razie w grudniu na 100% nie znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

współcześnie bez konta na FB to jak bez komórki już praktycznie :biggrin:

A kod nie przychodzi od razu tylko w ciągu 2-3 dni od "zgłoszenia się".

Ja już czekam tydzień czasu - dziś mija. Pisałem do supportu i odpisali, że na kod czeka się do 7 dni. Jeśli nie przyjdzie to należy im dać znać mailowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już czekam tydzień czasu - dziś mija. Pisałem do supportu i odpisali, że na kod czeka się do 7 dni. Jeśli nie przyjdzie to należy im dać znać mailowo.

To i tak długo nie czekasz. Ja korzystałem z aplikacji na FB pod koniec pażdziernika jak się tylko pojawiła. Do dziś nie dostałem kodu chociaż już pisałem na pw, rozmawiałem z kimś (nikt się nie podpisuje pod wiadomościami z ich konta) i nic. Chyba mam pecha :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak długo nie czekasz. Ja korzystałem z aplikacji na FB pod koniec pażdziernika jak się tylko pojawiła. Do dziś nie dostałem kodu chociaż już pisałem na pw, rozmawiałem z kimś (nikt się nie podpisuje pod wiadomościami z ich konta) i nic. Chyba mam pecha :confused:

To faktycznie dłuuuugo. Ja dziś piszę po południu maila do nich, a jak nie to jeszcze raz klikam na apke na FB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na kody to pisać mam jeszcze 2 lub 3 w zapasie :biggrin: Proszę o info na PW, po południu podeślę. Kody pochodzą z holenderskiej stronki ale powinny działać, wyślę do pierwszych 2 lub 3 osób które się zgłoszą.

Edit:

Ok, już nie wysyłajcie, kody pójdą do: oki1983, RaFaLiK37 oraz dreamtox są to oczywiście osoby wg kolejności zgłoszeń się.

Wysłane z mojej klawiatury

Edit 2 - niestety miałem tylko dwa kody więc trafiły do pierwszej dwójki.

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na allegro skad maja kody np. 30 dni za 4zl z groszami?? Oplaca sie to brac czy jakis wal, choc nie ma zadnych negatywow

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są te kody z FB albo z tego holenderskiego serwisu, które można uzyskać za darmo, znajdą się oczywiście osoby co zawsze na tym chcą zarobić ... ale co się dziwić jak są osoby co to biorą ...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są te kody z FB albo z tego holenderskiego serwisu, które można uzyskać za darmo, znajdą się oczywiście osoby co zawsze na tym chcą zarobić ... ale co się dziwić jak są osoby co to biorą ...

Wiem, że jest jakiś holenderski serwis co daje za darmo, ale nie wiesz jaka jest strona. Pieniądze w sumie żadne, ale bez przesady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×