Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, jak teraz sobie pogram przez miesiąc w Burnouta Paradise w ramach darmowego PS+ i po tym miesiącu zabiorą mi gre, a ja sobie kupie własny egzemplarz to bedą dalej sejwy czy sejwy też zabierają dziady? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak teraz sobie pogram przez miesiąc w Burnouta Paradise w ramach darmowego PS+ i po tym miesiącu zabiorą mi gre, a ja sobie kupie własny egzemplarz to bedą dalej sejwy czy sejwy też zabierają dziady? ;p

sejwy zostaną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po parunastu próbach udało się dodać do listy ściąganych dwie gry oraz pss+, pytanie mam odnośnie Burnout-a, czy jest to "golizna" czy gra ze wszystkimi dodatkami, które się ukazały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest golizna gdyż edycja z dodatkami (przynajmniej pudełkowa) nazywa się Burnout Paradise The Ultimate Box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po parunastu próbach udało się dodać do listy ściąganych dwie gry oraz pss+, pytanie mam odnośnie Burnout-a, czy jest to "golizna" czy gra ze wszystkimi dodatkami, które się ukazały?

golizna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że tylko ja zauważyłem, że nie ma (choć jest reklamowany ze zniżką 20%), Beyond Good And Evil HD w PS+. Zapomnieli wrzucić czy co? Jedyna gra na jaką czekałem w tym całym zamieszaniu i dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze premiery nie było. Ma być 7 czerwca bodajże.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole kupiłem niedawno więc swoję konto mam założone już po awarii

Mam konto znajomego który z niego nie korzysta, aby skorzystać z welcome back i +

Więc...jeśli pobiorę Burnout na konsole za pomocą jego konta gdzie jest + na 30dni, to czy po tym miesiącu jak wykupie + już na swoim koncie z tej gry będę mógł korzytać dalej.. nie zablokuję się ?

Edytowane przez mivipe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole kupiłem niedawno więc swoję konto mam założone już po awarii

Mam konto znajomego który z niego nie korzysta, aby skorzystać z welcome back i +

Więc...jeśli pobiorę Burnout na konsole za pomocą jego konta gdzie jest + na 30dni, to czy po tym miesiącu jak wykupie + już na swoim koncie z tej gry będę mógł korzytać dalej.. nie zablokuję się ?

Zablokuje bo jest przypisane do innego konta, na tamtym koncie skończy się abo i wygaśnie ważność gry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dynamiczne motywy z PS+ też przestają działać po wygaśnieciu abonamentu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dynamiczne motywy z PS+ też przestają działać po wygaśnieciu abonamentu ?

Avatary i themy zostają tylko gry tracą ważność :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wymieńcie mi konkretne rzeczy które można pobrać za friko z PS+ i zostaną na zawsze.

Wiem, że gry przepadają jak się skończy plus a co teraz można pobrać by zostało ?

Podajcie konkretnie jakie rzeczy warto zasysać. ermm.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko o ten darmowy ps+.

czy jest jakiś termin ostateczny do kiedy moge go aktywować i czy niezależnie od tego kiedy go aktywuję to będę go miał przez 30 dni?

planuję go aktywować na koniec czerwca na wakacje i stąd moje pytanie bo nie chcę stracić takiej promocji.

pozdro i dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko o ten darmowy ps+.

czy jest jakiś termin ostateczny do kiedy moge go aktywować i czy niezależnie od tego kiedy go aktywuję to będę go miał przez 30 dni?

planuję go aktywować na koniec czerwca na wakacje i stąd moje pytanie bo nie chcę stracić takiej promocji.

pozdro i dzięki za pomoc

Dają 30 dni od momentu uruchomienia "Welcome Back" na aktywowanie tego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wymieńcie mi konkretne rzeczy które można pobrać za friko z PS+ i zostaną na zawsze.

Wiem, że gry przepadają jak się skończy plus a co teraz można pobrać by zostało ?

Podajcie konkretnie jakie rzeczy warto zasysać. ermm.gif

Przylaczam sie do pytanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do pytanka

Witam,

Raczej wszystko oprócz gier. Cała reszta powinna zostać nietknięta.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do pytanka

A ja kompletnie tego pytania nie rozumiem. Po pierwsze chyba można sobie wejść do sklepu i samemu sprawdzić? Czy za trudno i ktoś musi napisać? Nie wspomnę już, że jest tego parę sztuk...

Po drugie ile razy trzeba pisać, że darmowe gry i DLC przepadają bez abonamentu a te za które zapłaciliśmy chociażby grosza zostają na zawsze, nawet po wygaśnięciu abonamentu. Cała reszta śmieci, czyli darmowe tapetki, awatarki i themy też zostają.

Dla przypomnienia nasze krótkie Welcome Back FAQ.

I FAQ Playstation Plus, jakże trudne do znalezienie w Google ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie o tego burnoua co jest w ofercie p+ za darmo, jest to w koncu bournaut paradise zwykly czy ultimate box bo zmieniaja sie pory dnia i sa motory, a pisze tylko bournaut paradise v1.9 czy jakos. i pytanie drugie, oczywiscie jak wygasnie + to gra przepada a jak jest z savami? czy np. po wygasnieciu p+ moge sobie kupic bourauta na plycie i bede mial te savy dalej by moc kontynuowac gre? i jesli tak to czy kupic zwyklego bournauta czy ultimate box?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykły Burnout Paradise, gdyby był Ultimate to pisałoby Ultimate... :teehee:

Jest różnica między darmowy patchami a płatnymi DLC. Motory i dzień-noc były częścią darmowego update'u, który pobrałeś automatycznie w formie patcha.

Savy zostaną i będą kompatybilne bez względu na to jakiego Burnouta kupisz.

Oczywiście opłaca się brać Ultimate. Tylko i wyłącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tu prawdziwe know how sie zrobilo ;)

Nie wiem czy byla poruszana ta kwestia i czy ktos sie z nią zetknął, stąd moje pytanie:

sciagnalem LBP z pakietu Welcome Back.. śmiga ładnie, PS+ też udało się uruchomić, jednak gdy chciałem ściągnąc jako drugą grę inFamousa okazało się, że oferta jakby... zniknęła. Tzn po kliknieciu w Welcome Back mam tylko mozliwosc wejscia do PS+, nie ma oferty tytułów ktora byla wczesniej... ktos moze mi pomoc i rozjasnic nieco ta dziwna sprawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem LBP z pakietu Welcome Back.. śmiga ładnie, PS+ też udało się uruchomić, jednak gdy chciałem ściągnąc jako drugą grę inFamousa okazało się, że oferta jakby... zniknęła. Tzn po kliknieciu w Welcome Back mam tylko mozliwosc wejscia do PS+, nie ma oferty tytułów ktora byla wczesniej... ktos moze mi pomoc i rozjasnic nieco ta dziwna sprawe?

Dosłownie dwa posty nad twoim kill przypominał o FAQ na temat WB, z tegoż FAQ:

P: Nie mam już możliwości wyboru Welcome Back. Co mogę zrobić?

O: Na PlayStation 3 lub PlayStation Portable przejdź do ikony PlayStation Network w menu XMB

Zaloguj się na konto PlayStation Network i wybierz Zarządzanie kontem> Transaction Management> Lista Usług

Wybierz "PlayStation Network Promocje" z listy

Wybierz opcję "PS3 Free Games" lub "Free PSP Games"

Zostaniesz przeniesiony do sklepu, aby wybrać z pozostałych darmowych gier.

Edytowane przez rexar90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, bo kolega mi mówi że ten Buronut zniknie nawet jak przedłużę PS+ zanim to obecne 30 dni mi się skończy. To prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że tematy o Welcome Back i PSStore są zamknięte zapytam tutaj. Przypuśćmy że nawala mi konsola lub ja wymieniam na nową. Czy po zalogowaniu się na nowej konsoli swoim kontem PSN będę mógł pobrać ponownie te dwie darmowe gry i te które kupiłem już kiedyś na PSStore ?

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×