Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie opłaca się wydać dwie stówki za rok abonamentu PS+?

Rozmyślam właśnie nad kupnem "tego czegoś" ale nie wiem czy warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie opłaca się wydać dwie stówki za rok abonamentu PS+?

Rozmyślam właśnie nad kupnem "tego czegoś" ale nie wiem czy warto...

Najlepiej będzie jeśli spojrzysz na oferty, które oferowane były w poszczególnych miesiącach PS+

Jeżeli gry w takim klimacie Cię interesują to czemu nie? (dużo starych klasyków z PSX, trochę nowszych produkcji, zniżki i bajery pokroju nowych awatarów, motywów, wcześniejszych wersji demo/beta, zapisywanie save na serwerach sony itp).

Ja mam plusa i jestem zadowolony, nie jest to ogromny koszt w przeliczeniu na miesiąc, a gry mimo, że nigdy bym ich nie kupił nieraz sprawiały mi frajdę (najlepszym przykładem będzie Stacking, które na premierze było dla PS+ za darmo - świetna gra, ale wydać na nią 40-50 zł to jednak za dużo w odniesieniu do pełnoprawnego używanego tytułu).

Tak jak mówię najlepiej sobie sprawdzić wcześniejsze gry, które były proponowane, co będzie w następnym miesiącu i zadać sobie pytanie czy takie coś mi się podoba :)

Ps: Ja wziąłem w ciemno i pomyśleć, że już skorzystałem ze sporej ilości gier, a do końca abonamentu zostało mi około 11 miesięcy - akurat trafiła się wtedy promocja 15 miesięcy za kwotę obecnych 12 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę oferty oczywiście, niektóre propozycje są naprawdę kuszące, tylko głównie zastanawia mnie czy po prostu to się opłaca :whistling: Być może dla kogoś, kto często i dużo kupuje na PSN ale ja kupuję rzadko, wolę normalne gry pudełkowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę oferty oczywiście, niektóre propozycje są naprawdę kuszące, tylko głównie zastanawia mnie czy po prostu to się opłaca :whistling: Być może dla kogoś, kto często i dużo kupuje na PSN ale ja kupuję rzadko, wolę normalne gry pudełkowe...

To właśnie raczej dla tych co kupują mało, bo ktoś kto kupuje dużo gier to praktycznie wszystko co PS+ oferuje on już ma nabyte, szczególnie, że dużo gier nowej daty nie jest. Ja na PSS nie kupuje prawie w ogóle i wystarczają mi gry z PS+

Czy się opłaca? 200 zł za około 12 gier + wcześniejsze dema/bety + badziewne minisy (dla mnie badziewna, ale może ktoś się lubuje w takich produkcjach i pocina w nie na kibelku używając PSP - who knows? :P) chyba warto, szczególnie, że oferta Sony cały czas się rozwija.

Jeżeli jeszcze o mnie chodzi to ja za rok przedłużę PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie raczej dla tych co kupują mało, bo ktoś kto kupuje dużo gier to praktycznie wszystko co PS+ oferuje on już ma nabyte, szczególnie, że dużo gier nowej daty nie jest. Ja na PSS nie kupuje prawie w ogóle i wystarczają mi gry z PS+

Czy się opłaca? 200 zł za około 12 gier + wcześniejsze dema/bety + badziewne minisy (dla mnie badziewna, ale może ktoś się lubuje w takich produkcjach i pocina w nie na kibelku używając PSP - who knows? :P) chyba warto, szczególnie, że oferta Sony cały czas się rozwija.

Jeżeli jeszcze o mnie chodzi to ja za rok przedłużę PS+

Jak nie przedłużysz to wszystko co dostałeś w ramach tego abonamentu to stracisz.

Moim zdaniem jest to szantaż i nie popieram tej usługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni wiele osob bedzie moglo potracic swoje konta na PSN. Nie wiem dlaczego na stronie nie ma jeszcze newsa i ostrzezenia przed NOWYM REGULAMINEM ktore sony wporwadza za kilka dni dotyczacy Playstation Network. Przycytuje :

"...Recently everyone that still is ONLINE with PSN have now received an in advance email notice from Sony that states starting April 1st, 2011 Nope, it not a Early Joke, Sony loves this day for some reason, it was the same date they removed "Other OS" last year! That all PSN Accounts are going to be transfered over from SCEA to a new company called SNEA and if you do not accept the new Terms Of Service, your existing PSN account will be CLOSED and any leftover PSN funds will be returned!..."
Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOMPLETNE MATOLY to podpisuja nie czytajac umow ;P Wiedzialem ze niepotrzebnie napisalem wyraz OSTRZEGAC. To niech ci bedzie POINFORMOWAC. Bo jak ktos sobie dalby przypadkiem na NIE to z tego co pisza moglby stracic konto wiec jest ryzyko. Po za tym uwazam ze warto wspomniec ze w jednym z punktow sony pisze ze OBECNIE nie ma oplaty za tworzenie kont w PSN. A w kolejnych punktach juz mozna przeczytac ze maja prawo do zmiany regulaminu kiedy chca i wprowadzenia OPLAT ! Z nowosci jeszcze warto podac ze do utworzenia subkont WYMAGANA bedzie KARTA KREDYTOWA.

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta:

inFAMOUS 2

Vouchery uprawniające do pobrania bety zostaną wysłane do wybranych użytkowników PS+ 12 i 19 kwietnia. Osoby wybierane są na podstawie zdobytych trofeów w pierwszej części inFamous.

Jakby ktoś dostał kod i nie planował z niego skorzystać to ja bardzo chętnie się nim zaopiekuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się w tym miesiącu w końcu na abo PS+ za te 59zł, przekonały mnie mapki za free do KZ3 + zniżka na Dungeon Hunter: Alliance, a zapewne jeszcze jakieś fajne zniżki będą więc imho powinno się spokojnie opłacić. No i bety Infamous 2 i Resistance 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mógł, to było w innym miesiącu i teraz nowi użytkownicy plusa nie mogą tego pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Dostał Ktoś kody na bete Infamous2 ?? , wiadomo że jest awaria PSN ale może i ktoś już zdążył przed awarią pobrac i pograc trochę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni tego plusa nam przedłużyć za to że nie działa tyle czasu PSN:P 1 miesiąc byłby dobrym gestem;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Moim zdaniem nie powinni nic dawać za to że PSN nie działa. Wkońcu jest darmową usługą. Fakt, jeśli macie wykupiony abonament w PS+ to powinniście dostać jakąś rekompensatę. Ale nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Moim zdaniem nie powinni nic dawać za to że PSN nie działa. Wkońcu jest darmową usługą. Fakt, jeśli macie wykupiony abonament w PS+ to powinniście dostać jakąś rekompensatę. Ale nic innego.

A to niby dlaczego? Czy abonenci PS+ stracili coś przez tą przerwę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powinni dawać...Niby za co? Jak już to tylko nie naliczać dni, w które PSN nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po wykupieniu abonamentu i skorzystaniu z promocji XX% zniżki gry i dodatki kupione w ten sposób będą działać po wygaśnięciu subskrypcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×