Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A w liście tego co już ściągałeś? Już też tak miałem, że dema nie szło odszukać ale z listy dało się bez problemu ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co się dzieje z styczniowa aktualizacja PLUSA ?

Edytowane przez AGArtha
Temat został przeniesiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już mam

Z kolei od 5 stycznia oferta wyglądać będzie następująco:

Pełne gry:

* Astro Tripper

* Kahoots (mini)

* Pipe Madness (mini; nowość; użytkownicy PS+ dostaną ją dwa tygodnie wcześniej, niż inni)

* Colony Wars (PSOne)

Promocje:

* Stardrone (PS3) (-20%, tylko pierwszego dnia)

* Breath of Fire (PSP) (-40%)

* Dark Stalkers' Chronicals (PSP) (-40%)

* Megaman Maveric Hunter (PSP) (-40%)

* Monster Hunter Freedom Unite (PSP) (-20%)

* Fate Unlimited (PSP) (-60%)

* PowerStone Collection (PSP) (-40%)

* Capcom Classics Reloaded (PSP) (-40%)

* Capcom Classics Remixed (PSP) (-50%)

* Capcom Puzzle World (PSP) (-40%)

* Street Fighter Alpha 3 Max (PSP) (-40%)

* zestaw dodatków do MAG (-50%)

* Costume Quest wraz z dodatkiem (-20%)

Tematy:

* Fire Theme

* Year ot the Rabbit Theme

Awatary:

* Eat Them x 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę Colony Wars tylko G-Police. I dobrze, zawsze chciałem w to pograć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.

Ostatnio potrzebowałem miejsce na dysku wiec wywalilem wipeout hd i zen pinball ze swiadomoscia ze bedzie na liscie sciagnietych i dobie go pobiore znowu.

Zen pinball jak i wszystko inne co bylo w plusie jest na liscie, niestety z whipeouta zostalo jedynie aktywacja do pelej wersji a ani jakiejs 30-dniowej ani pelnej nie ma.

Co robic? Pojawi sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w PS Store nie ma dema do ściągnięcia? Powinna być, wtedy tylko ponownie zapuść full game update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę Colony Wars tylko G-Police. I dobrze, zawsze chciałem w to pograć:)

I bardzo źle. Z tego, co inni piszą na innych stronach to G-Police tak naprawdę już drugi raz pojawia się na Playstation + . Wcześniej miała być gra Colony Wars, miałem nadzieję, że wreszcie na nowy rok pojawi się ciekawa gra PsOne, a tu znów kupa, bo nic nowego się nie pojawi. I z czego tu się cieszyć? :( Tragedia :( Jedynie co mnie cieszy, to duma, że nie jestem posiadaczem abonamentu playstation + :rolleyes:

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo źle. Z tego, co inni piszą na innych stronach to G-Police tak naprawdę już drugi raz pojawia się na Playstation + . Wcześniej miała być gra Colony Wars, miałem nadzieję, że wreszcie na nowy rok pojawi się ciekawa gra PsOne, a tu znów kupa, bo nic nowego się nie pojawi. I z czego tu się cieszyć? :( Tragedia :( Jedynie co mnie cieszy, to duma, że nie jestem posiadaczem abonamentu playstation + :rolleyes:

To fakt, masz z czego być dumny:) Mając PS+ od września:

-świetne Cuboid - wyceniam zabawę na 20zł

-pełna Ratchet & Clank - Quest for a booty - krótka ale fajna - wyceniam na 40zł

-zniżka na MGS z PS One + Abe's Oddysey i Exodus + Syphon Filter + G police = gry w które (poza MGS) zawsze chciałem zagrać, ale kiedyś też nie piraciłem, więc nie było łatwo - wyceniam na 50zł

-zniżka na Dead Nation - 15zł w kieszeni, do tego LBP Prehistoric Move - powiedzmy 10zł wartości.

Nie minęło pół roku mojego abonamentu, a suma korzyści już przekracza moje oczekiwania. Ja rozumiem, że 200zł to dla jednych dużo, dla innych mniej - ale nie jest to powód do gadania "jak dobrze, że nie jestem jednym z tych frajerów co to kupili".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w PS Store nie ma dema do ściągnięcia? Powinna być, wtedy tylko ponownie zapuść full game update.

no wlasnie problem w tym ze nie ma. moglbys sprawdzic czy u ciebie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W updacie pisze że dla plusa dali Samurai Showdown czemu ja tej gry nie widzę ? Cała resztę widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, masz z czego być dumny:) Mając PS+ od września:

-świetne Cuboid - wyceniam zabawę na 20zł

-pełna Ratchet & Clank - Quest for a booty - krótka ale fajna - wyceniam na 40zł

-zniżka na MGS z PS One + Abe's Oddysey i Exodus + Syphon Filter + G police = gry w które (poza MGS) zawsze chciałem zagrać, ale kiedyś też nie piraciłem, więc nie było łatwo - wyceniam na 50zł

-zniżka na Dead Nation - 15zł w kieszeni, do tego LBP Prehistoric Move - powiedzmy 10zł wartości.

Nie minęło pół roku mojego abonamentu, a suma korzyści już przekracza moje oczekiwania. Ja rozumiem, że 200zł to dla jednych dużo, dla innych mniej - ale nie jest to powód do gadania "jak dobrze, że nie jestem jednym z tych frajerów co to kupili".

Cuboid - nie interesują mnie minisowe badziewa, już mam kilka i po jednym dniu odechciało mi się grać

Ratchet & Clank - Quest for a booty - znudziły mnie takie platformówki

MGS z PS One + Abe's Oddysey i Exodus - nie interesują mnie te gry

Syphon Filter + G police - mam te gry kupione za 36 złotych :)

Dead Nation, LBP Prehistoric Move - nie interesują mnie te gry

Oczywiście nie chcę obrażać graczy, którzy kupili abonament +, bo to ich wola. Osobiście płacenie 200 złotych za gry, które w większości mnie nie interesują nie ma sensu.

Pozatym dostając "za darmo" gry PsOne mając abonament + tak naprawdę nie dostajesz za darmo, ponadto gdy odechce się Tobie przedłużać subskrypcje abonamentu +, tracisz te gry. Gdybym naprawdę miał ten abonament to czułbym się frajerem. Warto także zauważyć, że na miesiąc luty nie przypada żadna gra PsOne w ramach abonamentu , jedynie jakaś "zniżka" - nie lepiej zapłacić te pełne 18 złotych i mieć tą grę na stałe już? Tak się cieszę, że nie daję za friko dla sony 200 złotych :)

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuboid - nie interesują mnie minisowe badziewa, już mam kilka i po jednym dniu odechciało mi się grać

Ratchet & Clank - Quest for a booty - znudziły mnie takie platformówki

MGS z PS One + Abe's Oddysey i Exodus - nie interesują mnie te gry

Syphon Filter + G police - mam te gry kupione za 36 złotych :)

Dead Nation, LBP Prehistoric Move - nie interesują mnie te gry

Ciebie nie interesują, mnie owszem, więc dlatego mi ten abonament się podoba, a Tobie nie. Chyba dopuszcza się różnice gustów?

BTW. Cuboid nie jest z serii minis, to dość rozbudowana gra logiczna, zawiera nawet trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeć, PS+, po blisko roku działania, nie przekonał do siebie wielu graczy i w sumie nic w tym dziwnego.

Wiadomo, ze jednych graczy zadowalają pewne gry, innych inne, ale np. ja na polskim PSSie naliczyłem tylko kilka pozycji, które mogłyby mnie zainteresować, a ich koszt, to około 120 złotych. Cała reszta mnie nijak nie rusza, a brak tych kilku nie przeszkadza. Być może zakupię je kiedyś, jeśli stanieją ( wykorzystałbym zdrapkę za 100zł), albo pojawi sie coś więcej, co umożliwi mi wykorzystanie zdrapki za 200zł.

Prawdopodobnie większość z nas liczyła na coś więcej, niż PS+ nam do tej pory zaoferowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation+ moim zdanie jest w ogóle nie potrzebne... strata kasy...

co z tego ze sciagniesz sobie pełną wersje jak mozesz w nią grac tylko przez godzine.

A kase na plusa tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation+ moim zdanie jest w ogóle nie potrzebne... strata kasy...

co z tego ze sciagniesz sobie pełną wersje jak mozesz w nią grac tylko przez godzine.

A kase na plusa tracisz.

Widać, że się wypowiadasz na temat czegoś o czym nie masz pojęcia.

Wersje godzinne trial są tylko jedną z plusów posiadania plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bardzo sporadycznie się pojawiają. Nie czarujmy się, polski PLUS do najsensowniejszych inwestycji nie należy. Oczywiście część graczy może byc nim zainteresowana, ale wielu osób jeszcze nie przekonali (i zapewne nie przekonają) i wątpię, żeby przekonali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem plusa bo gierka FERRARI była w demo tylko dla "plusowców", a tu ZONK giery już nie ma :) rolleyes.gif

Patrząc na niektóre oferty to mi przypominają sie promocje i wyprzedaże. Nikt nie kupuje więc opchniemy dla plusa, jak na razie obiecywałem sobie wiele ale dostałem niewiele.

Muszą coś z tym poprawić bo ceny są trochę przyduże coś kole 200 zł za rok jak dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem plusa w grudniu i póki co mało na tym skorzystałem (mimo, że Cuboid i Shatter złe nie są)

Na szczęście w lutym (w czwartek bodajże) będzie nowa oferta i gra mushroom wars, która bardzo mnie interesuje (szczególnie po obejrzeniu paru gameplay'ów na yt).

Poza tym nie mam się co załamywać, bo po lutym zostanie mi jeszcze 12 miesięcy subskrypcji więc bankowo wpadnie jeszcze sporo gierek (w lutym również zniżka na Crash'a z PSone, którego zakupie) + jakieś pierwszeństwo w grach demo/trial itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z plusa jak i PS3 korzystam od niedawna - mimo że po Plusie spodziewałem się więcej ma on jeden niezaprzeczalny +, mianowicie dostęp do wydań beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, posiadam play station + i czy kiedy kupie grę za free (normalnie kosztuje 55zł) to po skończeniu się abonamentu ps+ będę mógł nadal w nią grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. tylko gry za ktore zaplacisz (ze znizka) bedziesz mogl grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt troche PS+ rozczarowuje szczerze wziołem go po przez wgląd na gry z PSX'a , na najbliższe dwa miesiące żadnej z gierek . Jest rozczarowanie ze dostajemy zazwyczaj badziewia ale patrzcie na to okiem SONY . Wypuszczamy na rynek taka usluge kosztuje 200 zł kusimy na start potencjalnych nabywców gra LBP ( genialne posuniecie jak ktoś nie posiadał) Dwa jak przeliczycie na miesiac przypada prawie 17 zł i czy za 17 zł dostaniesz zcesc tego , myśle że nie. Dwa jaki sens i interes by miało sony by dodawało topowe gry etc - było by stratne ;) Sam osobiście mam nadzieje ze wrzuca co jakis czas hit ktory przekona mnie do przedłożenia usługi , a myślę ze ja przedłużę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×