Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

zapewne Sony szybko naprawiło to bo gość napisał im na profilu PSPolska więc nic dziwnego.

Gra jest stara więc sam tego nie sprawdzałem :biggrin:

edit: info te miałem z komentarzy na profilu FB PSPolska pod ich wpisem

dodanym w środę ale (info o tym jest z wczoraj)

to po co siejesz zamęt??? innym wytykasz że napiszą o darmowym Assassinie, a sam nie lepszy :D // mogłeś samemu sprawdzić i dopiero potem napisać,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobił,że najpierw się podzielił z innymi.W czasie kiedy sam by sprawdzał mogli by już błąd poprawić,a tak rzuci się na to część forum i może tym szybszym też się uda ściągnąć za free

O darmowym Assassynie pisali przez kilka stron,to trudno żeby nie krytykować takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wskoczy nowa promocja na zakup PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie powinniśmy dostać w najbliższym czasie jakich dodatkowych,darmowych gier?

Przecież już na Styczeń dostaliśmy trzy - Bioshock jako gra miesiąca i dwie kolejne (które wcześniej pokazywały się w połowie miesiąca) MK i Strażnicy Śródziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wskoczy nowa promocja na zakup PS+

tez mnie to zastanawia bo cos czuje ze po testowaniu 30 dniowym bede chcial na rok kupic i milo by bylo jak by zostalo te 50 zeta w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś na Wielkanoc dadzą. Później żadnej konkretnej okazji do wyprzedaży raczej nie ma.

Z tego co pamiętam to na wielkanoc nic specjalnego nie było, więc bym nie liczył na jakieś konkrety (chyba, że moja pamięć szwankuje) :banana: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem sobie zakupić PS+ jak było w promocji ale zapomniałem i przegapiłem ostatnią promocje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony jak będzie miało robić promocje to sb znajdzie okazje nawet walentynki dzień kobiet itp. Jet pełno takich okazji przecież nawet na halloween coś było. Jak będzie miała być promocja to będzie, nie bójcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dlaczego do tej pory nie było Killzone w :psnplus: Gra first party, coraz tańsza, już parę latek ma. Mowa zarówno o 2 jak i 3.

Szczerze mówiąc sądziłem, że będzie dużo wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję , że nie będzie ( iż mam 2 i 3 w edycjach kolekcjonerskich ) . Ogólnie uważam , że nie powinno być żadnych exclusive'ów Sony typu , Killzone , God Of War , Uncharted , Resistance i podobne , kto miał zagrać , ten już zagrał i wrzucanie takich tytułów będzie tylko kopiowaniem tego co gracze mają na półkach ( lub mieli ) . Chociaż z takich serii trafił się już Motorstorm , ale tu się akurat cieszyłem bardzo , bo gra świetna , mam na półce pierwsze dwie części , a do Apokalipsy bardzo długo się przymierzałem , ale jakoś nie mogłem kupić . Tak samo z Ratchetem , mam dwie pierwsze , które są średnie , trzeciej już nie kupił , chociaż mnie trochę kusiło na kolekcjonerską , natomiast 4 za jednego jest genialne , świetne co-op , polewkowe teksty , dzisiaj właśnie ją skończyłem i polecam . No i było jeszcze Little Big Planet 2 , które właśnie skopiowało mi kolekcjonerską z mojej półki . Także wolę dostać tytuły , których sam z siebie bym nie kupił i w nie nie zagrał , np. Borderlands , Red Dead Redemption i cośtam jeszcze , nie chce mi się włączać konsoli , żeby sprawdzić co jeszcze dostaliśmy . Więc już były gry tego typu , ale mam nadzieję , że takiej totalnej podstawy jak Killzone czy Uncharted nie będzie , bo to każdy we własnym zakresie powinien już przejść ładnych lat temu kilka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także wolę dostać tytuły , których sam z siebie bym nie kupił i w nie nie zagrał , np. Borderlands , Red Dead Redemption i cośtam jeszcze

wyjdź z klasy!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tak dobrze się sprzedają? Ponoć w 2 już nawet nie banują za boost lvl(a przynajmniej nikt ostatnio nie został przyłapany, a jak został to się nie odzywał na forach).

I czy sprzedaje się lepiej niż RDR? Szczerze wątpię, a mimo to RDR był.

Takie luźnie przemyślenia, staram się zrozumieć politykę Sony.

Też mam 2, 3 grałem, nawet multi od 3 dokupiłem co nie znaczy, że nie chciałbym by inni poznali te dobre gry.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzona i Uncharted niedawno wyszły trylogie, które trochę podciągnęły sprzedaż.

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dawali takie tytuły , to podejrzewam , że nikt by tego plusa nie kupił , bo pewnie 2/3 już w nie grało i ich nie potrzebuje . Natomiast jeżeli ktoś mi proponuje może trochę mniej popularne i słabsze gry , ale będzie ich 45 z czego w 40 nie grałem , to chętnie zapłacę za taki abonament . Gdyby miały być same Killzone'y , God Of War'y , Uncharted'y , Resistance'y , Heavy Rain'y , Little Big Planet'y , Ratchet'y i Clank'i , MotorStorm'y , Gran Tourismo'a i inne , to sytuacja byłaby dokładnie odwrotna . Zdecydowana większość na półce i ledwo parę nowych dla mnie tytułów , za które na pewno bym nie zapłacił 2 stówek , żeby pograć w nie przez rok . Według mnie to jest proste i logiczne . Aczkolwiek każdy ma prawo mieć swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zwróć uwagę na fakt, że nie jesteś pępkiem świata i oferta nie jest ustawiana pod Ciebie ;), a :psnplus: i tak jest w głównej mierze skierowany do nowych użytkowników, chociaż i starsi gracze znajdą parę gierek dla których opłaci się zapłacić za żółty plusik obok nicku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalny objaw, że mając niegdyś kupioną grę i zainstalowaną na dysku sprzedałem ją, a następnie gra pojawiła się w PS+ i po okresie użytkowym nie jest już dostępna w PS+, ale nadal mi działa. Mówię tu o np. Batman Arkham City.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne czy jeszcze jest w ofercie czy już nie ma , to co pobrałeś będziesz mógł już zawsze pobrać drugi raz , a gry będą ci chodzić do póki masz aktywną subskrypcję , niezależnie od tego czy gra jest w ofercie Ps+ . Mam nadzieję , że dobrze zrozumiałem i o to ci chodziło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że w ps+ jest (za) mało exów od Sony, dają same multiplatformy, zapewne nie dlatego, że większość ograła exy a dlatego, że po prostu dogadali się z wydawcami jak ea i oni dają gry za reklamę (bo to, że im Sony płaci jest mało realne).

Osobiście liczę, że się w końcu doczekam killzone HD / kilzone3multi za friko w ps+ albo jakiegoś innego ex'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone HD to i ja chętnie wezmę , ale nie liczyłbym na to , że nam dadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×