Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

I tym oto sposobem wróciliśmy do początku czyli mojego pytania dlaczego jeszcze nie było KZ 2/3 ;)

Ale jeśli dogadali się z wydawcami to dlaczego R* dał RDR, a nie GTA IV?

Przecież nie dadzą przed premierą V bo gra jest dosyć czasochłonna więc ludzie nie zdążą przejść i nie kupią V na premierę :)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórzę swoją teorię . Gta jest znaną i popularną marką , sam pobiegłem kupić IV w dniu premiery , a zawiodłem się bardzo , i to za całe 249 zł , ale wracając do tematu , kto chciał zagrać w gta , ten już raczej zagrał . RDR jest nowym tytułem , mnie na przykład nie pociąga w ogóle dziki zachód i sam bym na pewno tej gry nie kupił . Także zamiast dawać tak zwanego odgrzewanego kotleta , w który już większość graczy pograła , to dają niszowy tytuł . Dla mnie proste i logiczne . No ale może ja się nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym oto sposobem wróciliśmy do początku czyli mojego pytania dlaczego jeszcze nie było KZ 2/3 ;)

Ale jeśli dogadali się z wydawcami to dlaczego R* dał RDR, a nie GTA IV?

Przecież nie dadzą przed premierą V bo gra jest dosyć czasochłonna więc ludzie nie zdążą przejść i nie kupią V na premierę :)

bo zapewne GTA wrzucą na premierę V- co z twgo, że długa- ludzie tak czy siak polecą po V bo... to GTA :D

lub po prostu chcieli jeszcze bardziej rozreklamować RDR- masa ludzi zastanawia się czy chcą w to zagrać więc dali za free byt rozreklamować RDR- GTA nie szczególnie trzeba promować...

RDR bym pewnie szybko nie zagrał, gdyby nie ps+ a tak chętnie to przechodzę a potem tradycyjnie wyleci bo w ps+ jest tyle do grania, że robić 100% nie zamierzam - raz przechodzę i to tylko główny wątek - gra jest długa jak GTA ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej konsoli do tej pory kręciło się ponad 50 tytułów lecz w większości była to płyta wrzucona w konsole i zaraz wyjęta, z racji tego że mam dostęp do tanich gier, lecz szybko sie ich pozbywałem aby jakaś kasa była, teraz kupuje tylko nowe odsłony Fify lub gier typy Fight Night Champion, EA MMA, UFC bo mnie to interesuje. Zrezygnowałem z zakupu gier na rzecz PS+ tam mam te gry i nie mam ciśnienia aby je opchnąć no i mogę spokojnie do nich zasiadać. Swego czasu miałem tak że w tygodniu pojawiło się na półce 15 gier na raz pytanie co z nimi robić:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj tak było że gier na półce z 20 nie ruszonych a w nośniku kręciła się Fifa:P Ale ostatnio coś wróciła mi żyłka łowcy trofeów:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zmienic te podstawowe gry jak LBA2 czy Infamous2 .. w sumei mialem nadzieje ze zrobia to w 2013 od razu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sprawie terminu wymiany tych 3 gier na razie SCEE milczy. pewnie przyjdzie nam czekać jeszcze pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej czerwiec dopiero- w końcu miały być rok ....

A racja, sa od tego okresu. Wiec nie ma sie pewnie co napalac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat "Darksiders" już było u nas, jak wiemy. Jakoś w lipcu/sierpniu, no a mi udało się zassać podczas nowego PS Store. Było udostępnione za free dla plusowiczów przez jakiś dzień, dwa dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie ma to Deus ex znowu jest za free dla plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego znowu, cały czas jest nigdy go nie usuwali!

Ostatnio był za 22,90 dla plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Essentials było mniej więcej do świąt za free potem za 22,90 a teraz znowu jest za free - śledziłem temat bo mam krótko plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko nie było za free na okres "promocji".

Co ciekawe za free jest chyba tylko w Polsce(przynajmniej można tak wywnioskować z komentarzy na PS blog)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanie: jak mi się skończył plus i zaczął roczny (ten z promocji) to da się jakoś szybciej zrobić żeby gry były dostępne, w sensie nie moge odpalić gierek bez dostępu do neta bo gra na konsoli nie wie ze mam dalej plusa. Nie chce mi sie poprostu odpalać wszystkich gierek, a nie zawsze mam jak sie podlączyć do neta. Czyste lenistwo wiem, ale może jest jakiś szybszy sposób.

Edytowane przez draq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak przedłużyłem , to przez noc, gdy ściąga update i sejvy do chmury odnowiło wszystkie daty i teraz wszystko , co mi się miało by kończyć ma datę pobrania 4/1 i nie mam żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie ma to Deus ex znowu jest za free dla plusa

a ja go nie widze :(

jak byscie dali znac gdzie u was jest bylo by super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ macgyverowski dzieki wielkie za odpowiedz na szczescie udalo mi sie ja znalezsc wczesniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×