Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Dowód zakupu? No jest dowód zakupu w historii transakcji... ale jak mam im to udowodnić? I na jaki nr dzwonić?

:(

Oni już dojdą. Nr: 0801 230 0000

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mi się chyba + przedłużył, bo włączyłem go od razu jak się ten darmowy 30-dniowy pojawił, czyli chyba 3 czerwca i ciągle działa  :biggrin:

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też właśnie go mam i mam... Nie żebym narzekał. Jak narazie 3 dodatkowe dni cieszą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie możliwość kupna taniej gry Microbot? Zauważyłem jedynie wersje trial dla plusa, co jest dość dziwne, bo przecież trial już był dostępny dla wszystkich. Może to, że PS+ mój jest z programu Welcome back ma jakieś znaczenie ? (wybrany tydzień temu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mogę go po prostu pobrać, bo po prostu "wymazało" mi chyba ze to kupiłem... Pokazuje mi się ze mam na własność paradise party, ale tego burnouta to już nie...

Chcę się tylko upewnić. Nie kupiłeś przypadkiem Party Packa, czyli DLC do Burnouta zamiast samej gry? Różnie to bywa, a z Twoich postów nie mogę tego 100% wywnioskować :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Takie małe pytanie. Jeśli kupię jakąś grę korzystając z zniżki dla PS+ i PS+ wygaśnie to gra wygasa razem z PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wałkowane x razy. Tylko gra, która była CAŁKOWICIE za darmo wygasa wraz z plusem. Wszystkie gry ze zniżkami zostają, wystarczy logicznie pomyśleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem przed chwilą. Przedstawiłem panu problem, i razem z nim sprawdziłem download list. Pan oczywiście zdziwił się że mam tylko party, a ja, gdy on milczał skonsternowany, powiedziałem mu że mam dowód zakupu, tj. dowód w transaction history. Powiedział żeby zadzwonić w tym tygodniu. Super, bo w sobotę wyjeżdżam na dwa tygodnie. Powiedziałem mu to, a on na to żeby zadzwonić po powrocie. Bo chociaż mogę się wykosztować żeby dzwonić do nich z Hiszpanii, to nic nie podziałam z ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... dziwne. Mój Burnout też ma termin ważności mimo, że instalowałem także normalnie kupionego :wacko: Tylko, że ja mam normalnie go w historii downloadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu zaktualizują plusa?Ciągle to samo co miesiąc temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O Plus już jest zaktualizowany od ~2 dni?

Na początku nie podobał mi się ten update, ale spojrzałem na zniżki, które dali w tym miesiącu i muszę powiedzieć, że jest miodnie. Dwie części Deathspanka w cenie jednej lądują u mnie na PS3. Genialna gra, aż wstyd mi że wcześniej o niej nie wiedziałem. Może także skuszę się na Shanka, ale to się okaże pod koniec miesiąca. Na razie Deathspank jest numerem jeden na ten miesiąc i z jego powodu zaliczam ten miesiąc na Plus :thumbsup:

Edit: Lol, ilość słowa "miesiąc" w tym akapicie, który stworzyłem mnie dobija :tongue: Językowy fail.

Edytowane przez Rater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten Shank to cudny miód. Każdy grosz wydany na tą grę jest dobrą inwestycje. Jedna z najlepszych pozycji na PSS jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może wyjaśnię jak wygląda aktualizacja PS+:

- aktualizacja z 6 lipca obowiązuje osoby, które wykupiły PS+ (nie wybrały z programu welcome back)

- program welcome back obejmuję materiał PS+ jedynie z czerwca. (stąd też tylko wersje Trial Microbot'u i Shank'a)

nieoficjalne info. Czekam na stanowisko SONY.

Jak co niektórzy, także wybrałem ofertę PS+ później z myślą, że załapię się na lipiec, ale niestety SONY się chyba "wycwaniło" i blokuje taki sposób działania.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten miesiąc jak na wielkie ucztowanie 1 roku z PS+ to wygląda dość lipnie. Mimo wszystko dałem szanse tej "piłko-autkowej" grze i w multi nieźle wciąga, szkoda tylko, że mało osób gra. Zniżki przyzwoite, zastanawiam się nad Shank (jest opcja na 2 pady? w grze nie zauważyłem tego, bo prawie wszystko trzeba "unlocked").

Z tego co czytałem na blogu w połowie miesiąca ma być jeszcze coś ciekawego, ale jak to bywa zazwyczaj... pewnie zniżki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnął ktoś z Was Golden Axe?

Z rozpiski wynika, że jest w tej aktualizacji a nigdzie na store nie mogę znaleźć tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnął ktoś z Was Golden Axe?

Z rozpiski wynika, że jest w tej aktualizacji a nigdzie na store nie mogę znaleźć tego tytułu.

Faktycznie na blogu coś pisali, że nie można pobrać, możliwe, że usunęli grę z oferty ew. wrzucą ją później (dlatego ja zawsze pobieram w pierwszy dzień i sprawdzam co parę dni czy nie ma zmian).

Notabene pojawił się dzisiaj Castle Crashers za darmo dla PS+ ! zawsze chciałem tą grę kupić, ale skutecznie odstraszała mnie cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Chyba kupię to PS+, coraz lepsze gry tam są. 

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nakatsuki normalnie też wszysttko ściągam od razu gdy tylko jest aktualizacja ofery ale tym razem byłem jakieś 1500 km od czarnulki i się po prostu nie dało :teehee:

Wczoraj wrócilem do domu, i zacząłem ściągać nową zawartość, no i brakowało mi Golden Axe. Tobie udało się ściągnąć?

BTW

Sony ostro zaczyna promować "+"

Konkurs na urodziny +

BTW 2

Dzisiejszy wrzut Castle Crashers to sympatyczna niespodzianka.

Niech malkontenci nadal kręcą nosem, i mówią, że "+" jest do bani - ja jestem zadowolony.

BTW 3

Zauważyliście, że Sony dodało już bonusowe 10 dni (do 60) w ramach rekompensaty za kwietniowo/majową "awarię"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja sciagnalem Golden Axe w 1 dzien (o dziwo brakowalo wtedy 2 gier minis). Konkurs z tego co pisali nas nie dotyczy z jakiegos powodu (Polskie prawo ble ble...). Ponoc maja jeszcze cos dac w tym ur. PS+ mozliwe, ze jakas znizke, moze na limbo, bo cos czytalem na blogu (o ile gra wychodzi w tym miesiacu). Tak czy siak fajny miesiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy gdzie sie podzial ten golden axe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy gdzie sie podzial ten golden axe ?

po prostu go zdjęli ze sklepiku; jestem ciekaw dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam jeszcze konto Plus w ramach pakietu Welcome Back, jakie darmowe aplikacje są godne sciągniecia na czarnulkę z PSNu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×