Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam polskie konto, ale nie chcę kupować polskiego PS+ (ze względu na zamieszkanie), więc chcę amerykańskie. Wiem, że muszę na amerykańskim koncie, ale czy zakupione rzeczy itp. ogólnie calutki stuff będzie działać na mym polskim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry, tematy, avatary powinny działać. Z DLC już może być różnie, zależy od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry, tematy, avatary powinny działać. Z DLC już może być różnie, zależy od gry.

fixed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na 100% będą działać? Czyli tak, mam dwa konta : polskie i amerykańskie. Biorę PS+ na amerykana i tam kupuję gry, w które potem gram na polskim koncie. Styka, tak? Te gry nie są przypisane do amerykańskiego konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra stworzyłem sobie nowe konto i po sprawie..

Jak jest z tymi wersjami próbnymi przez 1h? Normalnie zdobywam trofea? A co jak gry nie kupię? Ta gra zostanie zapisana w profilu głównym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofea sie "niby*" zdobywa

jak nie kupisz gry to trofeów nie będzie

gra zostanie zapisana na dysku konsoli i wszyscy jej uzytkownicy beda mogli w nia grać

* jak kupisz pelna wersje to wtedy dopiero zsynchronizujesz je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pytania powyzej.Cos juz wiadomo na temat paczuszki na wrzesien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele.. Plants vs Zombie.. Residenty.. :( Mam nadzieje ze u nas bedzie tez ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie oby chociaz polowa tego a plants & zombies to juz wogole wypas no nic to ... okaze jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykański pakiet na wrzesień: LINK.

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

jak nasz ?!?! nie wprowadzaj ludzi w blad kolego :P zreszta dziwi mnie fakt ze strona ps3site.pl dziala z obsuwa czasowa - prawie 24h o hamburgerach pisalem juz wczoraj o 20 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co nam dają; zawsze przeglądam co dostały hamburgery i niestety zawsze mają lepszy kontent niż Europa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasz plus juz update'owany :) jest fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na naprawdę my mamy 5 gier a oni 10 ,jest zajebiście

rofl.gif

A nie zastanawiales sie czasami dlaczego tak jest? A moze to wina tego ze hamburger kupi se tego plusa a u nas najwieksi krzykacze pokombinuja jak tu plusa wyszarpnac na rok za 1/5 ceny (zainteresowani wiedza o co chodzi, nie bede tlumaczyl reszcie :) ) ?

Oni maja trialowych pelnych wersji 20 a my tylko 3.. :( zajebiscie.. Tylko ze u nas chlopki se posciagaja te gry, nagraja sie ta godzine i rzuca w kat bo za drogie, dawajcie nastepne zebym se mogl pograc. Nieliczni kupia bo faktycznie im sie to spodoba. U nich? Pogra, fajna, kupi. Sony ma z nich kase, u nas kombinuja wiec dostaja mniej. Dziwie sie jeszcze ze wydawcy maja cierpliwosc dystrybucji gier na pc gdzie piractwo jest normalnoscia. Ale to juz bylbym offtop.

Kto Ci broni kupic plusa z us? No tak.. bo trzeba sie troche nagimnastykowac.. A najlepiej biernie siedziec i plakac "chcem, oni muszom, nalezy mi siem, mam prawa!" .

BF3, teraz placze na temat plusa. Niedlugo bedzie krzyk ze oni platynuja wiecej gier jak my bo maja wiecej czasu.. No bo ja pracuje 16h i nie mam czasu na gre a oni tylko 7.. :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhonar a widziałeś ankietę dotyczącą chęci kupna "+" po wygaśnięciu traila w ramach programu "welcome back"?

Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

(11 tak; 71 nie)

Większość marudzi, że "+" jest słaby, a nawet nie mają wykupionego abonamentu i nie wiedzą, co ta usługa oferuje.

Za miesiąc kończy się moja pierwsza subskrybcja i mam zamiar ją przedłużyć (w sumie przedłużę ją jeszczę przed 23 września - tj. przed końcem promocji, 150 zł za 12 miesięcy to niezła cena)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to warte 200zł, gdyby nie obecna promocja nie przedłużył bym tego crapu mimo ze konto jest składkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mataman Twoim zdaniem "+" nie jest wart 200 zł. a moim jest.

Pozatym przeczytaj co napisał Mhonar - to poniekąd o Tobie.

Pozatym skoro masz składkowego "+" to i tak nie wykorzystujesz w pełni tego co oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z + mam mnóstwo fajnych gier (Castle Crashers, Burnout, Crash Commando, RF:Battlegrounds, Critter Crunch, Plants vs Zombies [wymieniać dalej?]) i jest IMO warty 200 PLN za 12 gier. Mam tylko problem - auto update i inne bajery nie działa mi mimo ustawienia w XMB. Ma ktoś ten sam problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie przechowywania zapisanych stanów gier na zdalnym serwerze.

Jak to dokładnie działa czy save jest zapisywany na dysku konsoli i kopia wysyłana na serwer?

Czy save jest tylko tworzony na serwerze?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×