Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam jeszcze konto Plus w ramach pakietu Welcome Back, jakie darmowe aplikacje są godne sciągniecia na czarnulkę z PSNu ? :)

Ciągnij wszystko co się da; i tak będziesz się mógł tym cieszyć tylko do końca triala "+"

BTW za dużo i tak chyba nie ściągniesz, tzn. nic ponadto co było wrzucone w czerwcu - jakiś użytkownik darmowego "+" już o tym pisał; niedawno aktytował usługę i może ściągać tylko to co było na czerwiec; ściągnięcie lipcowej zawartości jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko : w ramach "plusa" zbackupowałem sobie game save'y tzn przeniosłem na serwer sony. Za 2 dni kończy mi się plus (był w ramach welcome back) czy to znaczy że stracę dostęp do moich game saveów na serverach sony? Do kiedy muszę wykupić kontynuację żeby mi się nie skasowały?

Dzięki za odpowiedź

Tomasz

Edytowane przez TomaStas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko : w ramach "plusa" zbackupowałem sobie game save'y tzn przeniosłem na serwer sony. Za 2 dni kończy mi się plus (był w ramach welcome back) czy to znaczy że stracę dostęp do moich game saveów na serverach sony? Do kiedy muszę wykupić kontynuację żeby mi się nie skasowały?

Dzięki za odpowiedź

Tomasz

Jak nie przedłużysz to niestety stracisz sejwy na serwerach. Jesli chcesz wykupic to najlepiej w dzien ,w ktorym konczy sie subskrypcja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie głupie pytanie a jak mam przedłużyć? Właśnie latam po Playstation Store i nie ma tam pozycji do kupienia, kiedyś była a teraz tylko jakiś trailer.

Welcome Back kończy mi się jutro ale się boję że jutro już stracę gamesavy - błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O ja mam normalnego Plusa i jak wejdę w jego zakładkę to mam do wyboru (obok tego trailera i gier) właśnie możliwość kupna + na 90 i 365 dni.

Skoro tam nie ma, to spróbuj wejść w account managment i tam będzie chyba "transactions" czy coś w tym stylu. Tam powinieneś znaleźć Plusa i przy nim możliwość zaznaczenia automatycznego przedłużania (jeśli nie jest od razu tak zaznaczone, nie wiem). Jeśli to zaznaczysz i na koniec abonamentu będziesz miał kasę na koncie, to powinno samo pobrać pieniądze i ju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepiku pojawilo się ponownie Golden Axe - "+" już mogą ciągnąć za free

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wróciłem z urlopu. Dzwoniłem przed chwilą do Sony, powiedzieli mi że Burnouta nie odzyskam, za to dali mi w ramach rekompensaty 30 dni plusa jeszcze dodatkowo. Czyli lipa, ale coś tam wywalczyłem.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joxer ale 120zl odzyskales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba nie... Może jeszcze je dostanę na moje konto, nie wiem, poczekam. Co mogę w końcu więcej zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się doświadczeniem :-) Po dokupieniu plusa z przerwą jakieś dwa tygodnie pomiędzy "welcome back" i kupnem w promocji "15 miesięcy" game save'y ocalały. Pytałem wcześniej w hotline i podobno (nie byli bardzo przekonani co mówią) zapisane stany gry mogą ocaleć i 6 miesięcy i po ponownym wykupieniu plusa można do nich wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się doświadczeniem :-) Po dokupieniu plusa z przerwą jakieś dwa tygodnie pomiędzy "welcome back" i kupnem w promocji "15 miesięcy" game save'y ocalały. Pytałem wcześniej w hotline i podobno (nie byli bardzo przekonani co mówią) zapisane stany gry mogą ocaleć i 6 miesięcy i po ponownym wykupieniu plusa można do nich wrócić.

Bo tak jest.

Masz 6 miesięcy na wykupienie plusa od dnia zakonczenia poprzedniego abonamentu.

Jeżeli wykupisz w tym czasie, to wszystkie save i wczesniej pobrane gry/gierki/minisy za 0zł pozostają na koncie.

Jeżeli nie zrobisz tego w przeciągu 6miesiecy, to wszystko przepada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem do końca przekonany. Miałem plusa w ramach WB. Ściągnąłem sobie MtG i wszystko pięknie chodziło. Plus się skończył, a ja zachęcony ofertą dwa tygodni po wygaśnięciu okresu darmowego zdecydowałem się na wykupienie abonamentu na rok. Niestety MtG na dysku w tej chwili jest tylko trialem i nie za bardzo wiem czy można sprawić aby znów była pełną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ponownie wykupiłeś + to spróbuj ściągnąć tą grę jeszcze raz z historii pobierania. może to pomorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problem z ps+. mianowicie chcialem kupic limbo i teraz w promocji ps+ kosztuje zamiast 47zl to 37zl. gdy wybieram opcje kupna to mam 2 opcje po 47zl :/ co zrobic zeby kupic po znizce? mam ps+ na 90 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym LINKiem znajdziecie nową listę smakołyków dla plusowiczów. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Mam pytanko. Od 3 sierpnia obowiazuja nowe bonusy itd czy podczas calego miesiaca dodaja cos jeszcze? Czy to co oglaszaja jest ostateczne? Moderator nie nakrzyczy jak spytam tutaj czy comix zone i crash commando sa warte plusa w tym miesiacu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest stuff wrzucony na dany miesiąc ale czasami zdarza się, że nagle ni z gruchy ni z pietruchy dorzucą coś w trakcie miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedzieć się w jakim języku jest gra na PS Store, ponieważ nic nie pisze na ten temat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedzieć się w jakim języku jest gra na PS Store, ponieważ nic nie pisze na ten temat.

jest napisane w opisie ... ale z reguly angielski - o jaki tytul pytasz kolego ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w assasinie pisze angielski, ale np w trylogi prince of persia już nic nie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo multi Resistance 3 trafiło dziś do +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×