Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Hah też przypuszczam, że roczne gry (exy SONY) to właśnie będą Battle All Star, Karting i do tego Uncharted 3. Bo chyba trzy gry wymieniają o ile mnie pamięć nie myli. Ewentualnie może Tekken Tag 2 :banana:

Uncharted 3 to chyba nie, dopiero co udostepnili multi za free .. Nie mam pojecia co mogliby wrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanie by było jakby dali GOW3, Killzone3 (sam multi lub z kampanią obojętne) i jakieś wyścigi :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby jedno multi z CoDa któregoś to zobaczyłbys ten szał.Jestem pewien że negocjacje trwają ale EA blokuje bo mogliby takiego newsa nie przeżyć.Black Ops 2, Kollzone 3 I Bad Company 2 multi to jest to.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby jedno multi z CoDa któregoś to zobaczyłbys ten szał.Jestem pewien że negocjacje trwają ale EA blokuje bo mogliby takiego newsa nie przeżyć.Black Ops 2, Kollzone 3 I Bad Company 2 multi to jest to.

Coś ostatnio było, że nie ma co liczyć na CoD, Battlefielda i Drivera w PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pojdą po całości i wrzucą God of War Ascenscion :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobią nam niespodziankę i wrzucą The Last of US, Beyond: Two Souls i GTA V

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ty kawalarzu XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczyłoby jedno multi z CoDa któregoś to zobaczyłbys ten szał.Jestem pewien że negocjacje trwają ale EA blokuje bo mogliby takiego newsa nie przeżyć.Black Ops 2, Kollzone 3 I Bad Company 2 multi to jest to.

... bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby jedno multi z CoDa któregoś to zobaczyłbys ten szał.Jestem pewien że negocjacje trwają ale EA blokuje bo mogliby takiego newsa nie przeżyć.Black Ops 2, Kollzone 3 I Bad Company 2 multi to jest to.

Żałuję, że forum nie ma przycisku "nie lubię tego". :<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony samo wprost mówi że nie chce żeby ich konsola była kojarzona tylko z fps'ami dlatego raczej wątpie żeby w grach całorocznych dali CoD'a,KZ3 albo Bf3...tutaj nie chodzi o to że EA to blokuje ponieważ by dostali za to kasę...poza tym żadnego szału by nie było ponieważ każdy kto chciał to już to ograł a kto nie chciał może nawet się do tego nie przekonać dostając to za darmo.

Ja obstawiam jako gry całoroczne ASBR i LBPK...+ jakiś ex prawdopodobnie dla całej rodziny pokoroju R&C...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja dalej w związku z drastycznym spadkiem ceny ostatniego GOW-a wieszczę jego obecność :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Vita też wkońcu będzie miała te gry roczne wymieniane ?? Nie przypadkiem w listopadzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość głupot w temacie!!!!!!!!

temat będzie otworzony jak wszystkich odpowiednio ukarzę za offtop i nieudolne wizjonerstwo

pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pojdą po całości i wrzucą God of War Ascenscion :banana:

gry nie ma w PS Store, łaskawie to sprawdzacie przed kolejnym pseudostrzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś tam ułamek szans jest, czasem pojawiają się gry na PS Store ale głównie dotyczy to starszych produkcji

nowe zwykle pojawiają się od razu albo wcale

problemem przy GOW jest rozmiar pliku z tego co sprawdzałem na torrentach jest to ok 40GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pablos a czy Uncharted nie ma coś ok.33GB ?? (bodajże 3 część edycja roku z PSN)... Więc czy rozmiar jest taki istotny? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem że jest problemem, a nie że w ogóle jest to niemożliwe

Uncharted 3 to wyjątek, innych gier od sony jak killzone3 resistance3 gow III, heavy rain do store nie wrzucono

z tego co można zauważyć limit to ok 20GB

Uncharted chyba jest wyjątkiem bo i tak go cieli na kawałki i pełną wersję chyba sprzedali w sztukach (porównując do ceny na płycie)

rozmiar można sprawdzić sobie na torrentach, przy 35-40GB szansa jest minimalna, że aż trudno rozważać te gry w kwestii kandydatów do plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jakby wrzucili grę z tylko jedną ścieżką dźwiękową to waga odpowiednio by spadła, ale już widzę jakie larum by się podniosło z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czy rozmiar jest taki istotny? :P

Owszem, moja pięcioletnia konsola nadal ma dysk twardy o pojemności 40Gb. Największą grą jaką udało mi się zainstalować był Infamous 2 (gra 15Gb, wymagane 30Gb wolnego miejsca), ale było to możliwe tylko bezpośrednio po formacie. :biggrin:

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio było, że nie ma co liczyć na CoD, Battlefielda.

i chwala bogu. sto razy bardziej wole The Cave czy Okami niz te gowna dla ludzi bez gustu hehe

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, jak się gra w BF3 z ekipą znajomych stawiąjąc na teamplay itp. to wątpie, że jest to dla ludzi bez gustu ;) bez urazy bo też wolę perełki, ale takie gadanie to jak wylewanie podświadomości jakiegoś emo nolifa co nie ma życia..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×