Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Jak mam język PSN ustawiony na Angielski to pobiorą mi się polskie wersje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, polskie będą się w locie tłumaczyły na angielski...<facepalm>

Oczywiście, że się pobiorą, co ma język z tym wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rzucę się pierwsze na Warhammera a potem Motorstorma. Na trzecim miejscu niesławny a potem cała reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rzucę się pierwsze na Warhammera

ja to samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam psn uk to będę miał też jakoś pl wersję, ew w grze wybrać nasz język, czy będę musiał szlifować inglisz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pobieram najpierw Oddworld'a :happy: W sumie każda z tych gier jest świetna i chyba nad każdą z nich wcześniej się zastanawiałem czy nie kupić - warto czasem się wstrzymać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wpierw pobiore to, co najmniej waży. :D Czyli albo Outland albo Renegade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest update jak coś :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

czy jak sprzedam konsole, to ten co ją kupi będzie miał dostęp do gier które ja kupiłem i sciągnąłem jako subskrybent ps+? /przy założeniu ze swoje konto psn skasuję z konsoli/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

czy jak sprzedam konsole, to ten co ją kupi będzie miał dostęp do gier które ja kupiłem i sciągnąłem jako subskrybent ps+? /przy założeniu ze swoje konto psn skasuję z konsoli/

Jak skasujesz swoje konto to nie będzie już miał nikt dostępu...

LBP2 już się toczy na hdd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

czy jak sprzedam konsole, to ten co ją kupi będzie miał dostęp do gier które ja kupiłem i sciągnąłem jako subskrybent ps+? /przy założeniu ze swoje konto psn skasuję z konsoli/

Nie. Gry wymagają aby konto, na które zostały zakupione było na konsoli. Możesz zmienić hasło, ale konto musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie to że te gry z ps+ znikają, naprawdę powinni coś z tym zrobić gdyż niby mam te 300gb ale wszystko zajęte. Muszę teraz kasować bo potem jak teraz nie ściągnę gry przepadną. Strasznie to irytujące, powinien być swobodny dostęp do wszystkich gier które wyszły w czasie subskrypcji. Współczuję ludziom którzy mają jeszcze mniejsze dyski...

A tak btw rachet 16gb zajmuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie to że te gry z ps+ znikają, naprawdę powinni coś z tym zrobić gdyż niby mam te 300gb ale wszystko zajęte. Muszę teraz kasować bo potem jak teraz nie ściągnę gry przepadną. Strasznie to irytujące, powinien być swobodny dostęp do wszystkich gier które wyszły w czasie subskrypcji. Współczuję ludziom którzy mają jeszcze mniejsze dyski...

A tak btw rachet 16gb zajmuje...

Wystarczy, że dodasz grę do koszyka i możesz ją sobie zassać w dalszej przyszłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze cos pobiera skoro pol miliona gier kupil wczesniej na kupony jednofuntowe..

Btw, jedyne 35giga sciagania a i tak nie wszystko :] wspolczuje ludziom ze slabym netem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to irytujące, powinien być swobodny dostęp do wszystkich gier które wyszły w czasie subskrypcji.

Na litość Boga, człowieku, czy Ty używasz czasem głowy, kiedy piszesz te swoje śmieszne posty, w których masz wiecznie dziecinne problemy?!

Wystarczy ruszyć mózg, a następnie wejść w menu konsoli w taką opcję, co nazywa się... uwaga - historia pobierania. O której wiedzą wszyscy i jest tam ona od zawsze. I dam Ci taką błyskotliwą podpowiedź - możesz tam ściągnąć wszystko, co ściągnąłeś wcześniej, cała historia od początku istnienia konta. Błyskotliwa podpowiedź #2 - tak, gry z PS+ też.

Sory, ale to już przechodzi ludzkie pojęcie. Łatwiej narzekać, niż zastanowić się moment, nie? Tak więc zamiast współczuć ludziom z małymi dyskami, współczuj sobie. Bo oni problemu i tak nie mają, ale Ty jak widać owszem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6mb i jazda. Plusa zakupie dzis albo w piątek. Ech, i kolejna gra pójdzie do odstawki, w której nie zdąże wbić platyny (MP3...). Jaram się na tego Strangera, chyba jednak wpierw to zassam...

@up

Bo Polak to zawsze lubi ponarzekać, lubi też zadawać te same, irytujące pytania 10x wcześniej. A wszystko jest napisane na blogu PSN, w samym sklepie i jakieś 254 razy w tym temacie.

Czekam na osoby, które zaczną się żalić, jak to zmarnowali kase "bo się wolno ściąga, bo słabe gry, bo za dużo zajmują".

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY przymierza się do grania w chmurze. Teraz PS+ wygląda podobnie do OnLive - płacimy abonament, a w zamian dostajemy dostęp do gier. Szkoda tylko, że trzeba je ściągać;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się włąsnie pobiera Renegde Ops. Grał ktoś w to już jak wrażenia? Czy ta gra ma tylko singla czy multi też? Bo wstyd sie przyznac ale nic o tej grze prawie nie wiem;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się włąsnie pobiera Renegde Ops. Grał ktoś w to już jak wrażenia? Czy ta gra ma tylko singla czy multi też? Bo wstyd sie przyznac ale nic o tej grze prawie nie wiem;d

To twin stick shooter nastawiony na co-op. Jeździ się różnymi pojazdami opancerzonymi, można też polatać helikopterem.

Bardzo fajna gierka.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na zakupienie ps+ na pół niech wali PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna oferta Sony, wielkie brawa! Dostajemy taki pack gier za smieszne 199 zl, a tutaj widze, jeszcze co drugi kombinuje zeby sie zlozyc z kims itp. ZENADA!! Ludzie to naprawde wstydu nie maja...

Edytowane przez Cube
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest taka opcja! Ale co z tego? Jeśli kupiłem ps+ i np cały kwiecień byłem poza Polską to czemu nie mogę tego za co zapłaciłem ściągnąć w maju? Dlaczego sony nie wprowadzi takiego ułatwienia? Oczywiście najłatwiej powiedzieć że można sobie poradzić, w sumie bez wielu rzeczy można sobie w życiu poradzić ale po co? Zaraz pewnie próbujecie mi wmówić że pstore jest najlepszym sklepem na świecie. Otóż powiem wam że nie jest i taka wielka firma jak sony powinna się go wstydzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla Ciebie to nie problem bo to czego nie zdążyłeś ściągnąć w kwietniu możesz kupić na Amazonie za te tysiące kuponów z pracy więc czym tu się martwić? No chyba że zaprzątasz sobie głowę nami, biedakami którzy w pracy dostają tylko bony z Tesco albo doładowania kart Visa...wtedy musiałbym przyznać że jesteś naprawdę dobrym człowiekiem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×