Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się okaże  ze będą konsole tego 6 to wielu na allegro zmięknie rurka.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z Centrum Sony w Katowicach:

Nie wiedzą ile dostaną konsol 06.XII - ale mają jeszcze do wydania 70 zaległych Preorder`ów :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kody były za pre order w euro?

 

Hmm moja konsola w euro pojawi się 04.12. Nie wiem skąd oni mają znowu jakąś partie, ale to był dobry pomysł na generowanie hype-u.

tak za pre order w euro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W krakowskim Euro w Krokusie też mają nie odebrane preorder, ludzie rzucili się na MM i Saturny żeby wyłapać zestaw z dwoma grami. Jak odbierałem 29.11 w euro to sprzedawca mówił że w tym tygodniu dzwonić i dowiadywać się bo jest szansa na konsole przed Mikołajem. Warto dowiadywać się i dzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W krakowskim Euro w Krokusie też mają nie odebrane preorder, ludzie rzucili się na MM i Saturny żeby wyłapać zestaw z dwoma grami. Jak odbierałem 29.11 w euro to sprzedawca mówił że w tym tygodniu dzwonić i dowiadywać się bo jest szansa na konsole przed Mikołajem. Warto dowiadywać się i dzwonić.

Ja w euro właśnie jutro odbieram! Także to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzwonilem wlasnie do RTV EURO i tam powiedzieli,ze moga zamowic do odbioru na jutro na 14 w Krakowie tylko ta cena 2400(zestaw z kilzone i dwoma padami).

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzwonilem wlasnie do RTV EURO i tam powiedzieli,ze moga zamowic do odbioru na jutro na 14 w Krakowie tylko ta cena 2400(zestaw z kilzone i dwoma padami).

 

Pozdr

 

 

Maja teraz 40 rat 0% i ta przebitka cenowa to na pewno koszt kredytu. Na czymś trzeba zarabiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sony-playstation-4-500gb-nowy-i3766418109.html   myslicie ze oferta prawdziwa golas po takiej cenie ?

 

 

Ludziom rurka mieknie bo nakupili i teraz sprzedaja jak najszybciej. Dostawa do 8 dni... Ja bym sobie darował. Chyba, że chcesz czekać. Konto z jedynm pozytywem tez wątpliwe.

Edytowane przez Morph3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sony-playstation-4-500gb-nowy-i3766418109.html   myslicie ze oferta prawdziwa golas po takiej cenie ?

Przy takiej ofercie tylko opcja płatność przy odbiorze.

 

Tutaj masz za 1540 http://allegro.pl/sony-play-station-4-nowa-z-gwarancja-i3766646055.html

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już kiedy będzie ten bundle z Vitą i w jakiej cenie??

w grudniu w uk i moze tez w innych krajach, cena ma wyniesc niecale 500 funtow. Dokladnej ceny jeszcze nie ma ale jesli to faktycznie bedzie 500 funtow (600€) to bardziej sie oplaca kupic odzielnie ps4 - 399€ + psVita MegaPack(10 gier)-169€ = 568€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sprzedawca Euro powiedział że mogę mieć PS4+KZ za 2399 :O (na jutro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzwonilem wlasnie do RTV EURO i tam powiedzieli,ze moga zamowic do odbioru na jutro na 14 w Krakowie tylko ta cena 2400(zestaw z kilzone i dwoma padami).

 

Pozdr

Szukają jeleni. Taniej wychodzi kupić wszystko z osobna. PS4 golas 1799 + Killzone 160zl (allegro) + pad 229 = 2188 i jeszcze na ps+ zostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grudniu w uk i moze tez w innych krajach, cena ma wyniesc niecale 500 funtow. Dokladnej ceny jeszcze nie ma ale jesli to faktycznie bedzie 500 funtow (600€) to bardziej sie oplaca kupic odzielnie ps4 - 399€ + psVita MegaPack(10 gier)-169€ = 568€

 

Aha no to rzeczywiście się nie opłaca. Szkoda, że nie myślą taką kategorią, żeby sprzedać dwa produkty za jednym razem i trochę jednak tą cenę obniżyć. Wreszcie Vita by się zaczęła sprzedawać. A jeśli tak to będzie to ja to olewam i kupuję bundla z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów zamawiał w electro? Macie jakieś pewne info od  nich? Dzwoniłem wczoraj - koleś powiedział, żeby dzwonić 9 grudnia i pytać. Nie wiedzą czy będą mieli konsole w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cena bundla z vita nie jest przypadkiem 500 euro?

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów zamawiał w electro? Macie jakieś pewne info od  nich? Dzwoniłem wczoraj - koleś powiedział, żeby dzwonić 9 grudnia i pytać. Nie wiedzą czy będą mieli konsole w tym roku.

Cisza, ja poczekam do połowy grudnia, ale jak tak dalej pójdzie, to zwrot kasy. Już raz tak miałem z jedną firmą, gdzie ponad miesiąc czekali na dostawę i mnie zbywali... po faksie oddali kasę następnego dnia

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów zamawiał w electro? Macie jakieś pewne info od  nich? Dzwoniłem wczoraj - koleś powiedział, żeby dzwonić 9 grudnia i pytać. Nie wiedzą czy będą mieli konsole w tym roku.

Nie rób sobie jaj i mnie nie strasz. :D

Ja prawie od samego początku miałem info (dzwonili do mnie z Electro) że mój bundle z KZ 2 padem i kamerą będzie po 14 grudnia bo tak maja dostać drugi rzut i miałem opcje albo zamienić na golasa którego miał bym w domu 29 listopada albo czekać do połowy grudnia na bundle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ofercie tylko opcja płatność przy odbiorze.

 

Tutaj masz za 1540 http://allegro.pl/sony-play-station-4-nowa-z-gwarancja-i3766646055.html

1540 i kurier 100 pln :biggrin:.

Zero komentarzy i jeszcze ten wymowny login - szfagier. Co jak co, ale "szfagier" to Cię w ch... nie zrobi ;) 

Przy takich ilościach komentarzy i braku opcji za pobraniem to od razu czuć wałek (jeśli cena komuś tego nie zasugerowała).

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIdać zainteresowanie nadal duże, bo zestawy z euro rtv agd już są niedostępne... mimo wysokich cen

edit: "dostarczymy towar po świętach" to oznacza, że na konsole z euro rtv agd nie ma już co liczyć przez najbliższe 3tygodnie.

Edytowane przez tomek_fcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1540 i kurier 100 pln :biggrin:.

Zero komentarzy i jeszcze ten wymowny login - szfagier. Co jak co, ale "szfagier" to Cię w ch... nie zrobi ;) 

Przy takich ilościach komentarzy i braku opcji za pobraniem to od razu czuć wałek (jeśli cena komuś tego nie zasugerowała).

o kurr, już ktoś kupił. a bez komentów i hiszpan, to pewnie lipa

Edytowane przez micromic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×