Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiesili konto gościa od padów:) Wałeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od allegro że konto zawiesili typowi i że moje zakupy sa anulowane i żeby nie robić przelewów ... dobrze że wziołem pobranie ... :D:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę taka promocja przepadła :D.

2 pady po 11 pln a do tego konsolę za 1499 pln.

Nic tylko na Allegro brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę taka promocja przepadła :D.

2 pady po 11 pln a do tego konsolę za 1499 pln.

Nic tylko na Allegro brać.

Dokładnie... trza było brać i od razu przelew robić ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debilizmu na aukcjach nigdy za wiele. W opisie napisane jest że odbiór nawet dziś. Tylko że licytacja wystawiona jest na dwa tygodnie . Jakaś paranoja :)

http://allegro.pl/ps4-playstation-4-nowa-konsola-500gb-krakow-dzis-i3756010401.html

 

Jeżeli chodzi o inne aukcje to najlepsze są opisy w rodzaju: Gra jest nowa, tylko wyjęta z folii w celu sprawdzenia. Albo nowa, tylko raz w czytniku.

Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: co Wy tak przezywacie te ceny na allegro? Ja sam kupilem 5 konsol i poprzycianalem tak ze mam obecnie konsole + dwa pady + fife + bf4 + assassina + killzona doslownie za darmo bo wyszedlem na zero, same konsole sprzedawalem za 2300 zl kupujac je za 1699 z lub 1999 oraz 2199 (kamerka, pad i killzone). Po prostu jak ktos jest sprytny to potrafi sobie ogarnac tak zeby bylo dobrze i nie widze w tym nic zlego? Nie akceptujesz wysokich cen - to szukaj sobie sam lub czekaj na normalna dostepnosc... post-53135-1385919309,2369_thumb.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie taka ukryta sugestia, że można od ręki kupić konsolę poza aukcją, po to właśnie jest podany numer telefonu.

 

 

A ja się właśnie zastanawiam, czy nie sprzedać mojej konsoli póki jest na nią popyt. Kupiłem ją tylko dla FIFY 14 i poźniej dla Driveclub, ale piłka kompletnie mi nie podeszła, a nic innego na nią nie ma. Może sprzedam z zyskiem a kupię za pół roku jak już będzie większa biblioteka gier.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sprzedawalem poza allegro 4 sztuki w 15 min poszly ;p natomiast jedna odbiera gosc jutro i kupil przez allegro - prowizja 52 zl ... Nie mam pytan!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: co Wy tak przezywacie te ceny na allegro? Ja sam kupilem 5 konsol i poprzycianalem tak ze mam obecnie konsole + dwa pady + fife + bf4 + assassina + killzona doslownie za darmo bo wyszedlem na zero, same konsole sprzedawalem za 2300 zl kupujac je za 1699 z lub 1999 oraz 2199 (kamerka, pad i killzone). Po prostu jak ktos jest sprytny to potrafi sobie ogarnac tak zeby bylo dobrze i nie widze w tym nic zlego? Nie akceptujesz wysokich cen - to szukaj sobie sam lub czekaj na normalna dostepnosc... {style_image_url}/attachicon.gif ImageUploadedByTapatalk1385919209.780326.jpg

I tu masz 100% racji kolego ... miałes kase żeby zamrozić chwilowo na pare zestawów to czemu nie ... Ty jesteś zadowolony i Ci co kupili od Ciebie pewnie też są szczęśliwi więc pełen luz... a że gadka jest o typach co podnieśli ceny do 5k to wiesz... po prostu przesada dlatego jest kontrowersja ... ;) a tobie gratuluje manewru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze preorder z Electro konsola + drugi pad + kamerka +killzone, zestaw ten został wystawiony przez sklep z błędną ceną 2109 zł, ale telefinicznie mi potwierdzili że tyle zapłacę i dostawa w drugim rzucie.  Myślę że za 2300 spokojnie uda się ją sprzedać przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: co Wy tak przezywacie te ceny na allegro? Ja sam kupilem 5 konsol i poprzycianalem tak ze mam obecnie konsole + dwa pady + fife + bf4 + assassina + killzona doslownie za darmo bo wyszedlem na zero, same konsole sprzedawalem za 2300 zl kupujac je za 1699 z lub 1999 oraz 2199 (kamerka, pad i killzone). Po prostu jak ktos jest sprytny to potrafi sobie ogarnac tak zeby bylo dobrze i nie widze w tym nic zlego? Nie akceptujesz wysokich cen - to szukaj sobie sam lub czekaj na normalna dostepnosc... attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1385919209.780326.jpg

Ooo Warszawski cfaniaczek  :biggrin:  Sie to z nikąd nie wzieło  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo Warszawski cfaniaczek :biggrin: Sie to z nikąd nie wzieło :P

Wiesz gosciu jak bedziesz sam zarabial i mieszkal a nie zebral od matki na konsole to stwierdzisz ze takie kup taniej - sprzedaj drozej wcale nie jest glupie... A troche starszy jestem pewnie od ciebie i nie mysle ze jezeli ktos sprzedaje konsole 500 zl drozej (i wowczas ciebie na nia nie stac bo masz na styk odlozone na nowa konsole i uzywana gre) to jest udiota i cwaniakiem, jezeli mi ta cena nie odpowiada to nie kupuje i tyle... A ty masz podejzewam 16 lat i jedynym twoim wydatkiem jest zel do wlosow zeby podobac sie marysi z klasy 3A wiec pogadamy za kilka lat kozaku jak bedziesz placil nie tylko za zel ale tez czynsz, zarcie, samochod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu masz 100% racji kolego ... miałes kase żeby zamrozić chwilowo na pare zestawów to czemu nie ... Ty jesteś zadowolony i Ci co kupili od Ciebie pewnie też są szczęśliwi więc pełen luz...

Ci co kupili raczej nie są za szczęśliwi. Przez klientów którzy brali sobie po pięć sztuk, dużo osób nie załapało się w premierze. Biedni napaleni gracze nie mieli wyjścia i w obawie że nie załapią się na święta, kupili nawet za takie pieniądze. W ostateczności można przyciąć stówkę lub dwie ale nie więcej. Dla mnie to nie spryt, tylko pazerność i żerowanie na ludzkich słabościach. Jeszcze zrozumiem jak ktoś handluje zawodowo i utrzymuje się z tego.

Edytowane przez anarom1
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp.Wojtek1989

Oj nie chciałem cię sprowokować,przewijało się już tutaj mowa o aukcjach z stolicy i tak się jakoś nawinołeś.

Co do wieku ahh chciałbym mieć tyle latek,jeśli twój nick jest prawdziwy to jestem starszy od ciebie 11 lat i mam swoje m,żone dziecko kr..t itd-POLSKA...

No i gratuluję że znalazłeś napaleńców mimo tej archaicznej ceny.

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić konsole w normalnej cenie, są na półkach w sklepach, trzeba szukać i prawdopodobnie jechać kilkanaście km albo i więcej. Sam zastanawiam się i może jutro zaklepię sobie telefonicznie, a po pracy pojadę 50 km w jedną stronę i kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp.Wojtek1989

Oj nie chciałem cię sprowokować,przewijało się już tutaj mowa o aukcjach z stolicy i tak się jakoś nawinołeś.

Co do wieku ahh chciałbym mieć tyle latek,jeśli twój nick jest prawdziwy to jestem starszy od ciebie 11 lat i mam swoje m,żone dziecko kredyt itd-POLSKA...

No i gratuluję że znalazłeś napaleńców mimo tej archaicznej ceny.

No widzisz a ja nie mam kredytu bo kombinuje i zarabiam... Tyle w temacie, jak ktos nie ma czasu jezdzic szukac itd to kupil u mnie i nie uwazam ze ktos jest glupi ze ,,przeplacil,, po prostu ma na tyle kasy ze mu sie nieklalkuje jezdzic, tracic czasu, przyjezdza kupuje i dobiera i jeszcze wieczorem pogra, to nie sa aukcje dla dzieciakow co odkladja kase w skarpety, umowmy sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie drugi rzut konsoli? Jak dzwoniłem w premierę na linię saturna, to koleś powiedział że drugi rzut planują przed 6 grudnia. Czy to możliwe. Podobno będzie można się zapisać, słyszał ktoś o czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp.Wojtek1989

Oj nie chciałem cię sprowokować,przewijało się już tutaj mowa o aukcjach z stolicy i tak się jakoś nawinołeś.

Co do wieku ahh chciałbym mieć tyle latek,jeśli twój nick jest prawdziwy to jestem starszy od ciebie 11 lat i mam swoje m,żone dziecko kredyt itd-POLSKA...

No i gratuluję że znalazłeś napaleńców mimo tej archaicznej ceny.

No widzisz a ja nie mam kredytu bo kombinuje i zarabiam... Tyle w temacie, jak ktos nie ma czasu jezdzic szukac itd to kupil u mnie i nie uwazam ze ktos jest glupi ze ,,przeplacil,, po prostu ma na tyle kasy ze mu sie nieklalkuje jezdzic, tracic czasu, przyjezdza kupuje i dobiera i jeszcze wieczorem pogra, to nie sa aukcje dla dzieciakow co odkladja kase w skarpety, umowmy sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do sklepu (nie piszę gdzie bo jeszcze nie zaklepałem, jak rozmyślę się jutro napiszę, może ktoś skorzysta), sprzedawca powiedział mi, że jak chcę odłoży na nazwisko i nie ważne kiedy przyjadę, poczeka. Golas za 1899 zł. W Zielonej Górze w jednym sklepie też jest zestaw z Killzone.


Wiadomo kiedy będzie drugi rzut konsoli? Jak dzwoniłem w premierę na linię saturna, to koleś powiedział że drugi rzut planują przed 6 grudnia. Czy to możliwe. Podobno będzie można się zapisać, słyszał ktoś o czymś takim?

Na premierę kierownik sklepu mówił, że 6 następna dostawa. Zrobiłem rozeznanie na infolinii i konsultant powiedział mi, że zapisze mój numer, imię i nazwisko, w piątek jak będzie wiedział co i jak, dzwoni do mnie z numeru zastrzeżonego, zaznaczył że mam odebrać jak mi zależy, rezerwuje mi to co chcę i po pracy na luzie idę do sklepu do punktu gdzie odbiera się rezerwacje, a nie na stoisko konsol i tyle. Podałem mu dane, mam nadzieję, że zadzwoni.

 

Edit: to dotyczy MM.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co kupili raczej nie są za szczęśliwi. Przez klientów którzy brali sobie po pięć sztuk, dużo osób nie załapało się w premierze. Biedni napaleni gracze nie mieli wyjścia i w obawie że nie załapią się na święta, kupili nawet za takie pieniądze. W ostateczności można przyciąć stówkę lub dwie ale nie więcej. Dla mnie to nie spryt, tylko pazerność i żerowanie na ludzkich słabościach. Jeszcze zrozumiem jak ktoś handluje zawodowo i utrzymuje się z tego.

Kolejny narzekacz... Po pierwsze to kupilem w sklepie z wolnej sprzedazy tylko dwie konsole (jedna moj kolega wzial bo na jedna osobe przypadal jeden zestaw oczywiscie dalem mu tylko swoja karte platnicza) po drugie nie wiem co tak marudzisz? Pazernosc? Moze niedlugo przestaniesz kupowac cole w sklepie i zaczniesz jezdzic do hurtowni (bo przeciez sklep dorzuca swoja marze) nie badzcie juz smieszni, wiedzialem od 3 miesiecy ze bedzie mlyn z plystation, sam je chcialem miec, wiec kupilem preordery- natrafily mi sie trzy i tyle, nikogo nie oszukalem, nikogo nie skrzywdzilem a suma sumarum mam konsole i gry za free a tobie najwyraznie zal du** sciska i nazekasz na ludzi ktorym sie udalo (choc nie wiem co to za osiagniecie, to tylko glupia konsola) ale fakt faktem - to takie polskie narzekac na kogos kto ma wiecej... Siedzisz przed kompem w brudnych skarach popijajac hop cole zerkajac na allegro i myslisz 2,5 tys za konsole - debil, cham, pazerny... Pomysl gosciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wolny rynek, moge wystawic swoja PS4 za 10tys i nikomu nic do tego. Ba, moge za 20tys wystawić PS3 .. czepcie się swojej fury z gnojem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie facet zarobił to zarobił, ma głowę do tego i tyle w czym problem? kto zamówił preordera to dostał w takiej cenie jakiej miał, a kto nie cóż..... inni zarabiają na tym, cały świat tak stoi więc w czym problem? czy to Warszawiak czy Lublinian czy inny grzyb dajcie spokój i grajcie sobie na swoich PS4 za 1700zł czy za 2500zł :) wyluzujcie, jeśli tak was boli, że ktoś kombinuje i zarabia przy tym, to możecie równie dobrze swoje konsole też sprzedać prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×