Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

też mam już trzecią ... ale napęd mojego slima już wydaje dzwięki kombajnu, dlatego chciałem universalną maszynkę, ale puki co i tak nie ma wsparcia 3d filmów, więc ... może faktycznie zainwestować w wersję z usa. A tak na marginesie, takie powinny być ceny u nas, 1200 zeta, cholerni jankesi ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci Play można kupić konsolę PS4 zamiast telefonu. Cena 950zł przy abonamencie 100zł miesięcznie gdzie mamy 2GB internetu, nielimitowane sms-y i minuty na komórki i stacjonarne oraz 1000min na cały okres umowy odbierania połączeń w roamingu za granicą w EU. Ale jest teraz promocja Wiosenne Formuły Unlimited i można obniżyć abonament o 20zł przy przedłużaniu umowy lub dokupieniu kolejnej. Trzeba tylko na Play24 zrobić zgłoszenie z prośbą o przyznanie kodu w razie odmowy (tak miałem) trzeba uderzyć na forum play tam pomagają w takich sprawach. Dzięki interwencji kod został mi przyznany, ale jeszcze go nie wykorzystałem, bo czekam na przyznanie kodu dla drugiego numeru. Można więc nabyć PS4 w cenie 950zł i opłacie 80zł miesięcznie przez 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Hiszpański Amazon wysyła rzeczy do Polski? Bo gdy chciałem zobaczyć, ile konsola kosztuję z wysyłką to pokazało informację, że pod ten adres nie wyślą. Z Brytyjskim natomiast nie było żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8-14 Maja, Saturn ma raty 0% jakby ktoś chciał kupić Ps4 w normalnej cenie a nie ma jak wyłożyć całej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aktualnej gazetce Auchan są golasy po 1900 złotych na raty 20x95 złotych i bonusem 20 złotych do skarbonki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawa oferta w Komputroniku na Allegro  konsola + słuchawki 1999 zł  co przy cenie średniej słuchawek 350 daje nam za konsole 1650 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mój ostatni post w tym temacie ponieważ wg. mnie nie ma sensu już tego ciągnąć. Wszędzie widzę konsole na sklepach w cenach od 1699zl do 1999zl z grami i padami. Więc nie ma już sensu żebym jeździł i robił foty. Z tego co po prostu widzę to najtaniej dorwac można e saturnie. Ostatnio ps4 + inffss chodził tam po 1899zl. Teraz życzę powodzenia...nie w losach na to gdzie kupić konsole ponieważ jest ich na peczki ale w trafieniu modelu bez wad. Peace...Tracę has levy the building...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jest tyle procent wadliwych konsol ze graniczy z cudem kupno bezawaryjnej? Sam się pomału Przymierzam do zakupu ale nie sądziłem że jest aż taki duży procent wadliwych. (jedynie to wiem ze są spore problemy z prototypem beta dual shock 4:-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja kupiłem PS4 w zestawie z KZ Shadow Fall w Avansie miesiąc temu. Dzisiaj się dowiedziałem,że avans zbankrutował i gwarancja poszła się jeb...

Mam farta ku*wa jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok masz gwarancji Sony wiec nie wiem w czym problem

a po roku modlic sie zeby nie padla przez kilka lat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie skladaliscie preorder na Wolfensteina? Ma ktoś jakiś pewny sklep z dostawą w dniu premiery? Rozumiem że niema szansy na grę przed łykendem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po roku modlic sie zeby nie padla przez kilka lat? :)

 

Właśnie rok,a tak miałbym jeszcze drugi rok z tytułu ustawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem używkę za 1400pln na allegro, stan igła, kupiona w lutym paragon gwarancja na 2 lata  :biggrin: ... 350 zeta taniej niż nowa w najtańszym sklepie chyba OLE, jak ktoś nie chce przepłacać to niech sobie zapoluje, dużo jest ofert natomiast są na bierząco wyłapywane, wczoraj widziałem jak gość wystawił 5 gier pudełkowych na ps4 za 500 zeta, i znikneły po kilku minutach ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam, szukam i chyba nie znajdę. Jest gdzieś Watch Dogs PL na ps4 do 219 z przesyłką ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na allegro widziałem WD jeszcze z dwa dni temu za 199zl + 12 przesyłka.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potrzebny mi jest jak to się mówi "na wczoraj" także Allegro odpada.

EDIT:

Ślepy jestem albo już na allegro nie ma.

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzial W_D a nie pady, czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzial W_D a nie pady, czytaj ze zrozumieniem.

Pisał w odniesieniu do posta wyżej (który zamieszczam niżej) - czytaj ze zrozumieniem :p ;)

 

Szukam, szukam i chyba nie znajdę. Jest gdzieś Watch Dogs PL na ps4 do 219 z przesyłką ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic: kloose sb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×