Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Tez szukam ,,zestawu gracza'', pytalem w EuroRTV, MediaMarkt i Komputroniku. Tam nie mają juz tego produktu na stanie.

Jeśli trafisz na jakąś ofertę daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj za 1200 fajna okazja + drugi pad http://tablica.pl/oferta/sony-playstation4-orginalna-500gb-CID99-ID5yT6l.html#955713bbed , wczoraj na allegro były jeszcze 2sztuki w takiej cenie ale już kupione.

 

Z ta tablicą to bym był ostrożny, a tym bardziej jeżeli ktoś chce wysłac dopiero po zaksiegowaniu wpłaty, kilka osób już sie przejechało.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablica to tylko odbiór osobisty, co drugie ogłoszenie tam to wałek. Mnie udało się wyrwać miesięczną ps4 z gw Ultimy z 4 grami (tomb raider, metal gear, lego movie,final fantasy)  za 1600zł na allegro z odbiorem osobistym także warto poszukać z używek, zawsze można coś taniej wyrwać. 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablica to tylko odbiór osobisty, co drugie ogłoszenie tam to wałek. Mnie udało się wyrwać miesięczną ps4 z gw Ultimy z 4 grami (tomb raider, metal gear, lego movie,final fantasy) za 1600zł na allegro z odbiorem osobistym także warto poszukać z używek, zawsze można coś taniej wyrwać.

No to trafieja konkretna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zamiar jechać do Niemiec po Ps4 do Schwed (Oder Center) to odrazu pisze,że nie ma po co się fatygować,bo w sobote byłem i pustki.Tylko X leży.

 

Swoją Ps4 ostatnio kupiłem używaną 3 miesiące z 4 letnią gwarancj MM za 1680zł bez gry.Mnie się opłacało,bo mogę spać spokojnie z taką gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj w sieci Plus w promocji internetu mobilnego jest dostępny zestaw Playstation 4 z Infamous + router. Przykładowo 16 Gb internetu (105 zł netto abonament) PS4 w cenie 799 brutto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy Play będzie wprowadzał jakąś ofertę z PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, te "promocje" to warto na spokojnie rozpatrzyć. Pamiętajcie że nic nie ma za darmo. Mi zawsze po obliczeniach takiego pakietu z niby promocyjnym sprzętem, i drugim policzeniu pakietu z samą usługą ( bez sprzętu), wychodziło że taniej będzie konsolę/telefon/tablet wziąć na allegro czy gdzieś w sklepie w ratach niż u operatorów sieci komórkowych.

 

aby nie być gołosłownym , tan na szybko policzmy.

 

abonament 105 x24 miechy ( na tyle umowa)= 2520+ 800 ( dopłata, jak pisał @drobny dwa posty wyżej)=3320 pln. mamy mobilnego neta i konsolę z grą.

 

a teraz liczymy zamawiając osobno usługę i konsolę np. w saturnie.

konsola z grą 2000 pln + 45x24 miesiące( 40-50 zł , tyle mniej więcej trzeba zapłacić za mobilny net 16gb bez umowy i bez sprzętu w tmobile/ orange/ plus). daje nam to 3080 . też mamy mobilny net i konsolkę z grą :)

Edytowane przez okoni
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
abonament 105 x24 miechy ( na tyle umowa)= 2520+ 800 ( dopłata, jak pisał @drobny dwa posty wyżej)=3320 pln. mamy mobilnego neta i konsolę z grą.

 

Na dodatek to 105 zł jest netto więc dodaj jeszcze 23%:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie i Panie wiecie może gdzie można w miarę najtaniej i najbezpieczniej kupić słuchawki Sony Pulse Elite-Edition?? 

Póki co najtaniej znalazłem tutaj: http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=771&g=416255&n=Sony-PS3-Wireless-Stereo-Headset-PULSE-71&w=c ale czy ktoś tam coś brał i można być spokojnym o zamówienie i pieniążki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co się zastanawiają przypomnę, że na tablicy nie ma programu ochrony kupującego, a na allegro jest więc jak cie oszukują to pa pa pieniążki

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie i Panie wiecie może gdzie można w miarę najtaniej i najbezpieczniej kupić słuchawki Sony Pulse Elite-Edition??

Póki co najtaniej znalazłem tutaj: http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=771&g=416255&n=Sony-PS3-Wireless-Stereo-Headset-PULSE-71&w=c ale czy ktoś tam coś brał i można być spokojnym o zamówienie i pieniążki?

Pytanie bardziej w inny wątek ale polecam poczytać o tym sklepie tez miałem tam lub w innym z Ceneo zamawiać są w podobnej cenie poczytałem plus doczytałem o pulsach i o tym jak pękają i skończyło się na tym ze kupiłem dedykowane do PS4 i nie żałuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka była na początku sugerowana cena gołej PS4? 1699zł? Dobrze kojarzę? Powiedźcie to kiedyś będzie tyle kosztować jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W preorderach przed premierą były 1649 - 1699 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztować będzie na pewno. Trzeba tylko szukać okazji, albo - ściągać zza granicy. Bo na oficjalne obniżki w tym roku bym nie liczył. W Polsce dotychczas najtaniej można było kupić na otwarcie Saturnów za 1650 i sklep oleole za 1600 coś chyba miał. Zresztą ten sklep obecnie ma najtaniej, bo 1770 to niezła cena jak na obecny czasy i nasz kraj. Co do ściągania z innych państw, to tanio jest na hiszpańskim amazonie, ale nigdy nie bawiłem się w takie rzeczy, więc niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie w tej sprawie. Ja w sumie czekam do E3 i zapowiedzi fajnych gier i pod koniec wakacji liczę, że gdzieś za 1700 się kupi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić w usa ja zapłaciłem z taxem 430$. Bez problemu można przywieźć w bagażu podręcznym. Trzeba tylko kogoś mieć kto wraca z usa.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić w usa ja zapłaciłem z taxem 430$. Bez problemu można przywieźć w bagażu podręcznym. Trzeba tylko kogoś mieć kto wraca z usa.

a jak z zasilaniem i regionami? nie ma ryzyka że spali się konsola? bo tam jest 110V, no i czyta płyty? menu polskie? bo cena bardzo artakcyjna, a mam akurat kogoś kto będzie za 4 tyg jechać z usa, płaci się jakieś cło za to na lotnisku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 jest uniwersalne 110V/230V. Regionów brak. Menu jest uniwersalne czyli jaki język wybierzesz taki będziesz miał. Na lotnisku przechodzisz przez bramki. Jak cie zatrzymają to mogą się przyczepić. Ale zawsze można mówić że to używana itd U znajomego w torbie znaleźli 2 iPhone i nowego macbooka i jakoś udało mu się przejść bez cła.

Minusem jest gwarancja usa. Ja często latam to zawsze mogę sobie tam zareklamować.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 jest uniwersalne 110V/230V. Regionów brak. Menu jest uniwersalne czyli jaki język wybierzesz taki będziesz miał. Na lotnisku przechodzisz przez bramki. Jak cie zatrzymają to mogą się przyczepić. Ale zawsze można mówić że to używana itd U znajomego w torbie znaleźli 2 iPhone i nowego macbooka i jakoś udało mu się przejść bez cła.

Minusem jest gwarancja usa. Ja często latam to zawsze mogę sobie tam zareklamować.

jest jeden haczyk, brak regionów na filmy ... czyli konsola tylko do grania, nie jako player bluerayów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×