Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję Mad Maxa w dobrej cenie :P Macie może jakiś namiar ? Na ceneo bida straszna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Mad Maxa w dobrej cenie :P Macie może jakiś namiar ? Na ceneo bida straszna...

olx

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olx

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

 

Tam też ciężko kupić, bo mało kto chce wysyłać za pobraniem...a wpłacać kasę na konto przez olx to samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pacze sobie po stronach UK i też lypa... Wszystko powyżej 20 funciaków + koszty wysyłki 4-5 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie w dobrej cenie hapnę Bloodborne lub Wiesia 3?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bloodborne w edycji GOTY jest na pss w przecenie (124,50 zł - cena dla plusowiczów) ale pewnie skoro pytasz to nie trawisz wersji cyfrowych?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne w edycji GOTY jest na pss w przecenie (124,50 zł - cena dla plusowiczów) ale pewnie skoro pytasz to nie trawisz wersji cyfrowych?

Mam taka zasadę, że cyfrowych gier, które gram singleplayer, nie kupuje w wersji cyfrowej, bo ani odsprzedać, ani nic ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka zasadę, że cyfrowych gier, które gram singleplayer, nie kupuje w wersji cyfrowej, bo ani odsprzedać, ani nic ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Zawsze idzie odsprzedac, ja na palcach jednej reki moglbym wymienic gry ktore mialem w napedzie, reszta to cyfry kupione legalnie i legalnie odsprzedane

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze idzie odsprzedac, ja na palcach jednej reki moglbym wymienic gry ktore mialem w napedzie, reszta to cyfry kupione legalnie i legalnie odsprzedane

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Zdradzisz mi sekret w jaki magiczny sposób legalnie odsprzedajesz wersje cyfrowe gier na PS4?

 

Chyba, że przy zakupie każdej gry zakładasz nowe konto PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ;) Nowe konto PSN, robisz jako podstawowe, grasz na swoim po czym dezaktywacja i sprzedajesz?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdradzisz mi sekret w jaki magiczny sposób legalnie odsprzedajesz wersje cyfrowe gier na PS4?

Chyba, że przy zakupie każdej gry zakładasz nowe konto PSN...

Tak, zakladam nowe konto, kupuje gre, po przejsciu sprzedaje ze wszystkimi danymi. Po sprzedaży nie wnikam co nabywca robi dalej z kontem. Nie zmieniam danych ani nie sprzedaje konta ponownie. Aktywuje sobie jako podstawowe, pozniej deaktywuje i to wszystko.

W ostatnim czasie mniej kupuje bo nie mam tyle czasu na granie ale zazwyczaj nie kupuje na premiere, poczekam, jakies promo sie trafi, nie trace duzo na grze. Przyklad, w swiatecznej promo mad max byl za 145 zl, wbilem platyne i gre sprzedalem za 100 zl, takze idzie przezyc, zazwyczaj to ze znajomym sie skladam na gry, umawiamy sie kto pierwszy gra, najpierw jeden przejdzie, poznien drugi o sprzedajemy. I jest juz kasa na nastepna gre, najprawdopodobniej bedzie to platformowka co niedlugo wyjdzie z bohaterem z wloczki. Takze nie takie cyfrowe gry straszne, tylko trzeba od odpowiednich osob kupowac

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robię troszkę inaczej.

Krok 1:

Jadę do Mediamarkt

Krok 2:

Wybieram interesującą mnie pozycję

Krok 3:

Idę do kasy zapłacić (gotówka lub karta).

Polecam ten sposób.

Żadnych kombinacji, jeszcze nie czułem się oszukany.

Pozdrawiam ;-)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepszy. Kupuje gry 3 dni po premierze na olx, jako, że mieszkam w dość dużym mieście - Katowice to nie na problemu. Zazwyczaj zamiast 220zl udaje się zbić na ok 180 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepszy. Kupuje gry 3 dni po premierze na olx, jako, że mieszkam w dość dużym mieście - Katowice to nie na problemu. Zazwyczaj zamiast 220zl udaje się zbić na ok 180 zł.

 

Ja właśnie używam portalu do wymiany gier (podanie nazwy pewnie byłoby niezgodne z regulaminem więc jak coś to mogę podać na priv). Jak się dobrze ogarnia i trafi to po zakupie, przejściu i  odsprzedaniu później gry wychodzi się na 0 albo koszty przesyłki w plecy (6,50 zł). Mało tego ostatnio nawet w ten sposób zarobiłem 20 zł bo trafiłem fajną okazję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chce zamówić gre przed premierą to gdzie lepiej zamówić ? RTV Euro AGD czy MediaExpert ? Jest szansa ze w którymś dadzą przed premierą ? Czy to raczej od sprzedawcy zależny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duze sklepy raczej przestrzegaja terminow wydawcow bo groza im spore kary. Polecam popatrzec na male lokalne sklepiki z grami jesli masz takowe w poblizu i wciagnac gierke spod lady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam muve. Do mnie często 5 dni przed premierą wysylali.

Wysłano z Z3 Compact

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem w MediaExpert Fifę i miałem dzień przed premierą, także polecam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem w MediaExpert Fifę i miałem dzień przed premierą, także polecam! ;)

Ja chyba nawet 2 dni się fakt, dają wcześniej. Empik tak samo rzucił wcześniej na sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robię troszkę inaczej.

Krok 1:

Jadę do Mediamarkt

Krok 2:

Wybieram interesującą mnie pozycję

Krok 3:

Idę do kasy zapłacić (gotówka lub karta).

Polecam ten sposób.

Żadnych kombinacji, jeszcze nie czułem się oszukany.

Pozdrawiam ;-)

 

Ja za to wielę razy i dlatego nie kupuję już gier na premierę, same używki które sa często tansze niedlugo po premierze o 20-30%a potem sprzedaje, nie mam w zwyczaju gapić się na pudełko bo za stary na to jestem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×