Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się czy Dying Light Enhanced Edition będzie do kupienia w Saturnie bądź Media Markt? Tak patrze na ich strony to jest tylko podstawka i nie ma nawet możliwości złożenia preordera na Enhanced Edition, z tego co widzę na stronie Empika pozycja widnieje. Na PSS też nie ma dlc The Following, więc albo nie będzie sprzedawane osobno albo dopiero jutro lub w środę się pojawi przy aktualizacji sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 3kropki to sprawdzone zrodlo?

Szczerze, nic u nich nie kupowałem, ale na ceneo maja prawie 42k opinii. Dla porównania x-kom gdzie czesto kupowałem rzeczy ma ok. 10k mniej. Wiec nie jest to raczej firma, która ktos nosi w walizce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 3kropki to sprawdzone zrodlo?

Kupiłem tam chyba 3 gry i wszystko było ok.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dying light enhanced edition w Saturnie 189 a w Empiku 199 (w salonach stacjonarnych). Dużo, w komputroniku jest za 159, tylko nie było w galerii Krakowskiej :( no cóż, trzeba będzie zamówić, myślałem ze dziś pośmigam :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nie znalazłem u was na forum tematu powitalnego, dlatego od razu tu się przywitam i napisze. Witam wszystkich

Zamierzam zakupić ps4, oczywiście wersje 1216, i chciałbym się zapytać czy ktoś moze widział okazje w takich sklepach jak biedronka czy auchan, ponieważ nie mają one sklepu internetowego.

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, nie ma co się rozdrabniać nad tematem powitalnym, tylko trzeba brać i naparzać  ;)

 

Nie ma obecnie żadnych promocji na ps4 i jest dość droga, ok 1450 zł. Ale kiedy masz kupić jak nie teraz?

 

 

Polecam wiząść i przygrać, najlepiej w Dying Light the Following, Firewatch albo Unravel  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że trzeba kupić tak czy siak i naparzać :D

Po prostu po przeczytaniu poprzednich 10 stron tematu zauważyłem bundle z biedronki i auchan i się zastanawiałem nad tym. Bo jeśli tak to bym wziął szybko pieniądze i kupił, a jak nie ma promo to poczekam do urodzin (początek marca) i kupie nie pożyczając od nikogo pieniędzy :)

Oczywiście Dying Light Enhanced Edition jest moim celem numer jeden (podstawka ukończona) jak do kampanii tak i multi :) Na celowniku tez Unravel i Life is Strange

Dzięki za odpowiedź, bo widziałem że poprzedniemu pytającemu się oberwało :x

Tapnięte dłutem do kamienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przy okazji swiat pojawia sie jakies bundle w dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli święta wielkanocne?

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec jak wyglada sprawa z DLC. Jesli ja np. wykorzystam kod i bede chcial sprzedac gre to ta druga osoba nie bedzie mogla pobrac dodatku?

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jest do jednokrotnego użytku w sensie takim, że raz użyty będzie zawsze dostępne te DLC na Twoim koncie :)

Tapatalk - S5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jest do jednokrotnego użytku w sensie takim, że raz użyty będzie zawsze dostępne te DLC na Twoim koncie :)

Tapatalk - S5

A jak konsola będzie ustawiona jako podstawowa do tego konta to inni użytkownicy konsoli też mają dostęp do DLC? Kiedyś coś mi się obiło o oczy że nie zawsze tak jest... Można to jakoś sprawdzić przed kupnem dlc? Chciałbym żeby sizonpass z the division i uncharted 4 był też dostępny na innych kontach.

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dostępne dla wszystkich domowych użytkowników konsoli, wszystkie konta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co oznacza "C Chasiss"? Wiem ż A to 500GB, B to 1TB. A do czego odnosi się C ?

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dostępne dla wszystkich domowych użytkowników konsoli, wszystkie konta.

Rozumiem że jak mi konsola nawali i zaloguje się na innej i ustawie ja jako główną dla mojego konta to też będę miał dostęp do wszystkich DLC i sizonpasow i całego contentu z PSS na wszystkich pozostałych kontach?

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto podstawowe może być tylko jedno a więc jak konsola Tobie nawali i będzie ona ustawiona jako podstawowe to na innej konsoli nie ustawisz jako główne podstawowe. Będziesz musiał z poziomu kompa usnunąć konto podstawowe(raz na pół roku jest taka możliwość) i dopiero będziesz mógł ustawić Twoje konto jako podstawowe na innej konsoli. A co do pytania to TAK pod warunkiem tego co napisałem :)

Tapatalk - S5

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki Kolos. Jeszcze małe pyt. Jak pójdę do kolegi i sie zaloguje u niego jako gość bądź konto normalne to też będę miał dostęp do wszystkich DLC, sizonpasow i gier z PSS ale tylko na tym koncie a mój brat będzie mógł ogrywac ta sama grę ze wszystkimi dodatkami ze swojego konta na mojej konsoli w tym samym czasie?

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co oznacza "C Chasiss"? Wiem ż A to 500GB, B to 1TB. A do czego odnosi się C ?

Tapnięte dłutem do kamienia

 

Nie patrz na to całe Chasiss. Generalnie ważne są dwa parametry: model konsoli i jej data code.

 

Modele to np: 1216A, 1216B - czyli odpowiednio 500GB i 1 TB (sprawdzisz na pudełku).

 

Data code natomiast zobaczysz dopiero po kupnie na tabliczce znamionowej konsoli. Cyfra oznacza rok produkcji, a litera oznacza kwartał danego roku. Np 5C to trzeci kwartał 2015.

 

Tu masz to fajnie opisane:

http://www.ppe.pl/blog/6881/4610/wersje-i-daty-produkcji-playstation-4-sprawdz-z-jakiego-miesiaca-roku-jest-twoja-konsola-.html

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruseus

w Neonecie od dzisiaj PS4 1TB fakt, że 2 gry ale za to za 1699 i gry może Ci bardziej podpasują Star Wars Battlefront i Mortal Kombat X.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za jasną odpowiedź, Matheo :)

P.S. Widział może ktoś ciekawszy bundle z 3 grami? :) https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-4-1tb-god-of-war-3-remastered-driveclub-far-cry-4?gclid=CPiAhqjm7coCFUezcgod2XYGjQ

Tapnięte dłutem do kamienia

Kupiłem ten zestaw tydzień temu tyle, że w Saturnie. Według mnie dobra oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znalazłem też taką ofertę, ale się zastanawiam nad tym "sklepem" i ewentualną gwarancją. Cenowo wychodzi tyle samo, ale gry zdecydowanie lepsze:

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5965603671

P.S. ruseus=ruseus182 tyle że to pierwsze to z tapatalk a drugie założyłem już na stałe na forum ;)

Tapnięte dłutem do kamienia

Edytowane przez ruseus182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniej kupić w sklepie, skoro gry Ci nie odpowiadają to sprzedasz i kupisz te które Cie interesują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×