Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co, kolejna dostawa w nowym roku? Trochę dziwne, że Sony przegapi taki idealny okres jakim są święta. Sądząc po popycie to sprzedaliby każda ilość, jakiej by nie rzucili na sklepy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedali by, i chętnie by rzucili - gdyby MIELI!:)

Po prostu nie nadążają z produkcją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja jakaś powiem szczerze z tym konsolami. Człowiek chce kupić a nie może i jakieś listy kolejkowe wszędzie jak w PRL'u....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a było tu kliku "maciejów wróżbitów", co pisało, że konsol nie braknie w dzień premiery ... że Polska to biedny kraj :D itp itd :D a popyt jest taki, że pewnie do wiosny konsoli normalnie się z półki nie zdejmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale co tu się dziwić, Polska dla Sony to 3 świat i jak już, to rzucają nam ochłapy, jeśli w UK są braki, to nie ma co liczyć na większą dostawę do Polski, a to znowu woda na młyn dla sklepów, by windować ceny - praw ekonomii się nie oszuka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a było tu kliku "maciejów wróżbitów", co pisało, że konsol nie braknie w dzień premiery ... że Polska to biedny kraj :biggrin: itp itd :biggrin: a popyt jest taki, że pewnie do wiosny konsoli normalnie się z półki nie zdejmie ;)

 

Też tak myślałem ;) Jakoś nigdy na premierze konsoli tłumy nie leciały. Jak kupowałem x360 i ps3 krótko po premierach to się półki uginały w saturnach i innych media marktach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ALlegro wciąż się biją cenami w dół

Edytowane przez zbynio81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a było tu kliku "maciejów wróżbitów", co pisało, że konsol nie braknie w dzień premiery ... że Polska to biedny kraj :biggrin: itp itd :biggrin: a popyt jest taki, że pewnie do wiosny konsoli normalnie się z półki nie zdejmie ;)

 

Pewnie  będzie tak jak mówisz, chociaż w nowym roku już może nie być takiego boomu. Większość ludzi raczej się wypsztykuje finansowo na święta a potem po nowym roku trzeba się trochę odkuć  ;)

 

Ale tak jak pisał depeszek, pewnie nie byli przygotowani na taki popyt i nie wyrabiają z produkcją.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Bielsko ponoć dostawa w czwartek 12.12.2013 niewielka ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsza jest ta dezinformacja. Każdy sklep mówi kompletnie co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już ludzie się napełnią towarem to zacznie zalegać na półkach . to normalne że jak na sklep rzucili (powiedzmy) 20 sztuk , a następne 20 obiecują po świętach to się panika robi. sony nie było wstanie więcej wyprodukować ,a potrzeba na nową konsolę była już od dawna. wszystko , jak to w przyrodzie , się wyrówna. może być tak że za kilka ładnych miesięcy sony poda info że odpuszczają w fabrykach robotę na trzy zmiany bo rynek się nasycił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliście w ME? Kurier-Ex? Czy na stronie też wam pisało , że oczekuje na przyjazd kuriera? U mnie już 2 dni tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliście w ME? Kurier-Ex? Czy na stronie też wam pisało , że oczekuje na przyjazd kuriera? U mnie już 2 dni tak.

Ja składałem zamówienie w sobotę o 10-40. W niedzielę o 19 dostałem maila, że wysłali towar do sklepu. W poniedziałek o 21-15 kolejny mail, że mogę odebrać w sklepie towar, co uczyniłem wczoraj z rana ;) Jaką formę płatności wybrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale co tu się dziwić, Polska dla Sony to 3 świat i jak już, to rzucają nam ochłapy, jeśli w UK są braki, to nie ma co liczyć na większą dostawę do Polski, a to znowu woda na młyn dla sklepów, by windować ceny - praw ekonomii się nie oszuka ;)

Nie pisz bzdur chłopie bo mieszkam w UK i nie ma szans zeby dostać tu konsole,a  wPolsce wiele osob pokupowało bez problemu. Wczoraj o 2 w nocu pojawiły sie namstronie JL ze są dostępne i nagle ze 30 komentarzy na stronce ,ale okazało sie że to fałszywy alarm haha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkadziesiąt konsol na miasto (nie licząc największych miast - chociaż przez jakiś czas i tak łatwiej będzie wyrwać konsole w "pipidówku", niż w Wawie, Wrocławiu, czy w Krakowie), przy czym większość "świeżaków", to pewnie nieodebrane preordery, jeśli uważasz to za bezproblemowy dostęp, to ok ;) pisałem w kontekście przyszłych dostaw, z drugiej strony, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że w UK schodzi na pniu, bo i cena atrakcyjna (do zarobków), a u nas pomimo, że rzucili ochłapy, to i tak gdzieniegdzie zalegają ;)

Nie ma co porównywać naszego biednego rynku z UK, gdzie pierwszego dnia zeszło tyle konsol, co u nas pewnie zejdzie w ciągu pół roku.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nieważne w jakim mieście sie pojawi za kika minut znika..... Ja szukam do 100km od kilku dni i nie ma nic!!!Znalazłem za 460F ,ale z grami o których nawet nie słyszałem że są :)

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam:) Wczoraj zmówiłem w RTV Euro AGD i dziś o 14 odebrałem swoją czarnulkę :) .Mam nadzieję że wszystko będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja składałem zamówienie w sobotę o 10-40. W niedzielę o 19 dostałem maila, że wysłali towar do sklepu. W poniedziałek o 21-15 kolejny mail, że mogę odebrać w sklepie towar, co uczyniłem wczoraj z rana ;) Jaką formę płatności wybrałeś?

Za pobraniem. Gdzieś ktoś pisał, że wczoraj już dostał paczkę. Na stronie k-ex'a jest napisane, że jak przesyłka trafi na magazyn doręczający, to zostanie tego samego dnia dostarczona w obrębie oddziału.

Strasznie niejasno opisane ma ta firma. Nawet nie wiadomo czy będzie numer do kuriera żeby se z nim pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nieważne w jakim mieście sie pojawi za kika minut znika..... Ja szukam do 100km od kilku dni i nie ma nic!!!Znalazłem za 460F ,ale z grami o których nawet nie słyszałem że są :)

 

Nie łatwiej zakupić w PL? Kurier do UK to dodatkowy koszt max. 60-70 PLN, wiec chyba nie jest az tak zle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede od 2 stycznia w Polsce także jak tu nie kupie to kupie na spokojnie w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam:) Wczoraj zmówiłem w RTV Euro AGD i dziś o 14 odebrałem swoją czarnulkę :) .Mam nadzieję że wszystko będzie git.

Za ile i jaka wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja gracza ( Killzone,dwa pady,kamerka + dobrałem BFa:) ) Całość 2900,ale wziąłem na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja u osób, które zamawiały w Neonetach?

Bo kilka osób wiem, że już dostało swoje konsole, a ja czekam i czekam, na maila mi nie odpisali, dzwonić tam nie chcę, chyba muszę jutro podjechać bo to zaraz 2 tygodnie od rezerwacji. 

Edytowane przez Dillen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu jest gdzieś dostępna konsola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi lub w Pabianicach wiadomo coś o dostępności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×