Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwcie się sprzedawcom z ME, że nic nie wiedzą. Sklep internetowy, a sklep stacjonarny u nich to dwie oddzielne firmy. Działają co prawda pod jednym szyldem, ale są całkiem niezależne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o ME. Konsola z fifą za 2050zł z dostawą pod same drzwi. Dobrze że na początek tej generacji wiem już do jakich sklepów nie zaglądać. Saturn sobie sam w stopę strzelił, bo przecież Empik totalnie zmienił politykę i tymi najniższymi cenami gier na premierę zgarnia większość rynku. Mogli konkurować cenami sprzętu, no ale menago wolał przyciąć 100zł na każdej konsoli :D Ehh, mam nadzieję że wyjdzie im to bokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o ME. Konsola z fifą za 2050zł z dostawą pod same drzwi. Dobrze że na początek tej generacji wiem już do jakich sklepów nie zaglądać. Saturn sobie sam w stopę strzelił, bo przecież Empik totalnie zmienił politykę i tymi najniższymi cenami gier na premierę zgarnia większość rynku. Mogli konkurować cenami sprzętu, no ale menago wolał przyciąć 100zł na każdej konsoli :biggrin: Ehh, mam nadzieję że wyjdzie im to bokiem.

Nie ma za co już chyba się rozeszły bo nie można kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie juz nie mozna. Zadzwoniłem szybko do sklepu i mieli jedna sztukę. Mieli, bo juz jest u mnie w domu :devil:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś lipna ta teoria bo na PS3 Sony daje 12 miesiecy gwarancji.

 

12 miesięcy to gwarancja producenta, w Polsce jest coś takiego jak gwarancja ustawowa która wynosi 24 miesiące. W skrócie - pozstałe 12 miesięcy daje sprzedawca i można złożyć reklamacje z tytułu "Niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową" 

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Niezgodno%C5%9B%C4%87_towaru_konsumpcyjnego_z_umow%C4%85

Edytowane przez Fiaam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Gliwice brak PS 4 mają być 15-stego stycznia cena nieznana 

RTV Euro Agd Europa Centralna Gliwice pisze kartka na pudełku z PS4 info u sprzedawcy pytam a on nic nie wie na ten temat śmiech !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie mylic gwarancji z ustawa o niezgodnosci towaru z umowa. To nie jest to samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie:) Ja kupuje dopiero za 1699 ;)

Co nie zmienia faktu że sugerowana jest 1799 i jest to cena jak najbardziej ok :) Czyli kończy się żywot biznesmenow z Allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że sugerowana jest 1799 i jest to cena jak najbardziej ok :) Czyli kończy się żywot biznesmenow z Allegro :P

 

Sugerowana to 1699!

 

399 euro = 1657 zł ( a w UE nie ma dodatkowych ceł i podatków)

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowana to 1699!

399 euro = 1657 zł ( a w UE nie ma dodatkowych ceł i podatków)

Sugerowana cena w POLSCE wynosi 1799 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamietam ale na samym poczatku sprzedazy konsola widniala na stronie sony w kwocie ponizej 1600. Dobrze pamietam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze racja. Ale tez nie pamietam ceny 1699 bylo mniej jakies 1654 lub inna koncowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na premierę widniała na stronie Sony cena poniżej 1600zł. Jednak długo się nie utrzymała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się było coś typu 1564zł na sony center ale nie mieli zadnej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie schodzą te konsole na allegro, wczoraj wieczorem patrzyłem to było 79 sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz bedzie tylko lepiej.

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na  allegro widziałem Komputronik sprzedawał po 1799zł promocja z 2299 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że domorosłym biznesmenom teraz ciężko wyjść na zero, za kilka dni konsole będą wszędzie za 1799zł. Przyznam że myślałem że to dłużej potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że domorosłym biznesmenom teraz ciężko wyjść na zero, za kilka dni konsole będą wszędzie za 1799zł. Przyznam że myślałem że to dłużej potrwa.

No bo potrwa jeszcze trochę. Co niektórzy kupują hurtowo (te z allegro co były też). Większe dostawy są teraz co 15 dni. W sklepach ceny po ok 2000zł (media i saturny) więc, zanim będzie norma 1700-1800 minie jeszcze parę miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te konsoli im sie rozeszly ekspresowo. Czekam na dalsze dostawy ale raczej do sony center

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×