Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny zejdą do wyjściowych, tj. 1750, to oczywiste. Ci co mieli kupić za "każdą" cenę, już kupili. Ci, którzy są w stanie nieco przepłacić, również kupili, bądź kupią lada moment. Póki co, popyt wciąż przewyższa podaż, jednak z każdym kolejnym tygodniem sytuacja będzie się zmieniać, aż w końcu PS4 będą leżeć na półkach, tak jak obecnie PS3. Ile to potrwa? Ciężko powiedzieć, obstawiam, że w marcu spokojnie będzie można kupić po wyjściowej cenie, ewentualnie w jakimś fajnym bundlu po dobrej cenie, może z inFamous Second Son, przykładowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piotrkowie leżą w MM i się kurzą :)

Byłem tam wczoraj z myślą że kupie ale cena 1999zł za golasa mnie zniechęciła , byłem przygotowany na max 1850zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie.

Bo gry na konsole sprzedają się w formie używek, a jak sobie kupisz takiego BF4 albo AC to przeważnie masz albo przypisany do prywatnego konta, albo jest okluczowany i później odsprzedaż nie istnieje lub jest bardzo utrudniona.

 

Do piracenia jest to platforma idealna, masz tyle dem ile tylko chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ,koloedzy chyba nie do tego przekomarzania ten dział służy tylko '

Gdzie kupić i za ile "

 

Więc piszczcie tylko o tym ,bo tu zaglądamy po ty by się dowiedzieć gdzie wyrwać swój sprzęt ! A nie czy są gry czy za droga !itp  chcesz kupujesz nie chcesz twoja sprawa !

Mnie interesuję czy dostanę gdzieś w Poznaniu , kolega co pisał że były w sony center , to dzwoniłem i dopiero może za tydzień znowu się pojawią 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz wyrzuć tytuły multiplatformowe i zobaczymy co zostanie :whistling:

Kupuje konsole do grania i nie obchodzi mnie czy dany produkt wychodzi na pc, bo cena tu nie gra dla mnie roli.

No, ale jak chce sie pograc a widmo w portfelu, to trzeba jakos uzasadnic gre na pc z p2p :P

 

W Niemieckim MM, co jakis czas wrzucaja zestawy ps4 z bf4 i ac4 oraz ac4 i CoD za 519 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, a chciałem zobaczyć czy czasem nie ma gdzieś ciekawej promocji.

A potem towarzystwo jest oburzone że admini się z nich nabijają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTV Euro Agd ,Konin 1999 PLN golas.Patologiczna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po jaką cholerą tak szalejecie i latacie za tym kawałkiem plastiku.... przecież NIE MA JESZCZE ŻADNYCH GENERALNIE GIER w które można by zagrać...., soft w trakcie uptadedów, macie mnóstwo z tym problemów.... sprzęt w zerowych dostawach... nie chce tworzyć teorii spiskowych, ale może jest to pewne założenie planu marketingowego... sami klienci nakręcają sprzedaż... puśćmy to na żywioł... klienci sami zrobią za Nas robotę.... ludzie opanujcie się ...!! dla KILLZONA I FIFY robicie aferę????  

Poczekajcie do czerwca... do grudnia 2014, wyjdą tytuły godne przejścia na nowy sprzęt..., a teraz jest tyle rewelacyjnych wyciskających wszystkie soki z ps3, gier, że naprawdę nie warto latać z wywalonym jęzorem, żeby TYLKO MIEĆ, żeby stała i była ...ludzie opamiętajcie się....... 

pozdrawiam

Marcin

Człowieku - wyjdź. Każdy ma prawo do wydania swoich pieniędzy jak chce.

Skończcie z tym żałosnym tekstem że nie ma gier... Sorry ale to nie forum debili,jak ktoś chce kupić to chyba jest jakaś gra dla której warto kupić konsole, jeśli twierdzi że nie ma ciekawych gier to niech nie kupuje konsoli, mnie gówno obchodzi czy Ty kupisz czy nie ale nie mam chęci ciągle czytać że nie ma na nią ciekawych gier...

 

Moderatorzy zróbcie coś, ile można czytać to samo...

 

 http://playstation.strefamarek.allegro.pl/konsola-sony-playstation-4-z-dyskiem-500gb.html  no to pojechali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Zabrze - od wczoraj brak. Dostali tylko 10 sztuk, cena 1850 zł za golasa. Rozmawiałem z gościem z obsługi i sam powiedział, że przychodzą ludzie i pytają o większe ilości na dalszą odsprzedaż... O kolejnej dostawie nic nie wie, dzień przed, dostają maila, że konsole do nich jadą. Bardzo możliwe, że do 15 dostaną kolejną partie.

 

Saturn Katowice (Silesia) - Brak. Gość z obsługi twierdzi, że na początku lutego dostaną większą dostawę, zestawy z Killzonem po 1850 zł. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć ale może warto będzie poczekać do lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Sony Center w Arkadii. Wszystkie już im się rozeszły, ale na przyszły tydzień (czwartek-piątek) spodziewana jest kolejna dostawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Warszawa w BLUE CITY w Saturnie  stoi 5szt  ps4 za 1999zl golasy

Edytowane przez kendzi76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Chorzowie MM oraz w SCC Saturn za 1850 golasy :) niebieskich padów dalej brak ;p

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w sony center. Chcialem kupic - info ze po 15. Ok

Dodatkowo Pan powiedzial ze kupujac w dowolnym sony center ma sie GWARANCJE na 2 lata ( nie mylic z rekojmia). Jak to jest, czy to prawda? Ogolnie przeciez wedlug mojej najlepszej wiedzy wszystkie konsole maja gwarancje na 12 miesiecy. Prosba o wyjasnienie.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony robi takie oferty od czasu do czasu. Aby skusić klientów dają gwarancję producenta na dwa lub pięć lat na swój towar.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w EU. O ile producent (spoza EU) może dać gwarancji ile tam sobie chce, to sprzedawca działający na terenie EU musi dać nam tej gwarancji 2 lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez na to czekam. Dzwoniłem do sklepu Media Expert w piątek to powiedzieli mi ze nie wiedza kiedy będzie dostawa. Ale myślę i mam nadzieje że coś kolo 15 się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj w Sony Centre w Poznań Plaza. Sprzedawca mówił, że w przyszłym tygodniu dostaną ok 600 sztuk, więc sytuacja chyba zaczyna już się uspokajać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to informacja prawdziwa to podejrzewam, że te 600 sztuk dostanie Sony Center w całej Polsce. W Katowicki Saturnie podobno też się spodziewają dużej dostawy ale to dopiero na początku lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w EU. O ile producent (spoza EU) może dać gwarancji ile tam sobie chce, to sprzedawca działający na terenie EU musi dać nam tej gwarancji 2 lata. 

 

Coś lipna ta teoria bo na PS3 Sony daje 12 miesiecy gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dlatego prosilem aby nie mylic z nizgodnoscia towaru. Pytalem o informacje jaka dostalem ze sklepu sony o 2 letniej GWARANCJI nie rekojmi. Mi sie wydaje to dosc dziwne ze tu jest cos takiego a juz pietro nizej ( np, saturn) nie.

Od razu zaznzaczam ze w sklepie od razu zapytalem czy to gwarancja czy rekojmia - srzedawca z przekonaniem odpowiedzial ze gwarancja i ze rekojmia jest wszedzie. Brzmial wiarygodnie dlatego pytalem Was. W sklepach czesto spotykam laikow ktorzy myla jedno z drugim i dla nich to to samo ale ten czlowiek brzmial troche bardziej wiarygodnie. :)

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lipna tylko trzeba czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Media Expert i powiedzieli mi że nie wiedzą kiedy będzie.

UP

Lol dziwna sprawa bo na stronie rzeczywiście są dostępne. Czyli w Elbląskim ME sprzedawca nie wie co mówi :P

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn w Katowicach 1849 za gołą konsole, były jeszcze 3 wczoraj, kz4 był po 229zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×