Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze 2 lata PS3 też gry były drogie i przecen prawie nie było

 

Pierwszą sensowną grę za 99 udało mi się wyrwać gdzieś z 1,5 roku od premiery PS3 w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 za używkę gry na next gena to dużo? hm, przecież ta konsola nie ma jeszcze roku! Może najzwyczajniej powinieneś pozostać przy ps3 , tu gry po roku po premierze można łyknąć za 60-80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 za używkę gry na next gena to dużo? hm, przecież ta konsola nie ma jeszcze roku! Może najzwyczajniej powinieneś pozostać przy ps3 , tu gry po roku po premierze można łyknąć za 60-80 zł.

 

Nie napisalem ze to duzo, tylko ze chce wyrwac w sensownej dla mnie cenie ktora akurat w przypadku tej gry nie jest dla mnie te 100zl :)

Takie porownania nie maja sensu dlatego ze mamy inny rynek teraz i wszystko tanieje w szybkim tempie. Zobacz sobie watch dogs premiera niedawno a juz za polowe ceny mozna dostac.

Jakbym chcial zostac przy ps3 to bym zostal bo kasa w tym wypadku nie byla problemem i nie jest przy przesiadce na next gena dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kasa to nie problem, to ile chciałbyś dać za tę grę? 50 zeta? Takie ceny gry mogłyby sugerować jakiegoś crapa, więc po co kupować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie crapa a trochę starszą już grę dlatego sobie poczekam bo nie mam aż takiego parcia na tę akurat pozycję ale kiedyś chętnie w nią zagram jak stanieje. A tymczasem zainwestuje w last of us lub diablo 3 albo nawet obydwie zobacze jeszczę.

WIesz to ze watch dogs tak szybko tanieje tez mogloby sugerowac ze to crap bo juz jest cena w granicach raymana legends ktory wyszedl wczesniej a wcale tak nie jest bo to porzadna gierka. Takze cena nie jest zadnym wyznacznikiem a to ile kto za dany tytul chce zaplacic to wedlug mnie kwestia indywidualnych postrzegan i upodoban co do gatunkow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z bundle tanieją szybko bo jest ich zazwyczaj więcej sprzedawanych przez ludzi którzy dostali/kupili ten bundle z grą i gra poprostu im sie nie spodobala,killzone zobacz jak szybko stanial,ile kosztuje? za góra 65zł mozesz go kupić:) infamous i watch dogs tak samo tanieją wiec kwestia czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Vobisie też fajna cena. http://www.vobis.pl/konsola-sony-playstation-4-2-125739.html

 

Ogólnie to walczę sam ze sobą, bo ceny są teraz super na konsole, a chciałem poczekać na biała. Z Drugiej strony wydawać 300pln więcej, żeby mieć biała konsolę a za te 300 mogę mieć pada. 

 

Pytanko: czekać na białasa? kupić golasa, czy bundle z grą? 

Edytowane przez marcinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak brał czarnego golasa (chyba że jakiś bundle cię interesuje). Kupisz za 1500+170 PS+ do tego pada jak potrzebujesz i spokojnie w 2k się zmiescisz.

Mi też się biała podoba ale raczej wezmę czarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 solo = 1500zł

TLOU Remastered = 180 zł

 

Bundle PS4 + TLOU Remastered = 1849 zł

 

Gdzie tu logika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chcial zostac przy ps3 to bym zostal bo kasa w tym wypadku nie byla problemem i nie jest przy przesiadce na next gena dla mnie.

Ale  Vite sprzedales zaslaniajac sie´´ brakiem czasu´´. :D

Jak ktos mieszka przy granicy, to niemiecki real jest stosunkowo dobra opcja, bo konsola kosztuje 399 euro, to jest w przeliczeniu na wasze cos kolo 1667,82.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale  Vite sprzedales zaslaniajac sie´´ brakiem czasu´´. :biggrin:

Jak ktos mieszka przy granicy, to niemiecki real jest stosunkowo dobra opcja, bo konsola kosztuje 399 euro, to jest w przeliczeniu na wasze cos kolo 1667,82.

 

Ale po co kupować w raichu za 1667,82  skoro u nas można dostać w okolicach 1,5 k zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Willi no bo czasu brak tyle ze co to ma wspolnego z tym co pisalem? Moge i z 10 konsol kupic roznych na raz tylko po co skoro czas mam na jedna i to glownie weekendowo no i czasami w tygodniu troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kupować w raichu za 1667,82  skoro u nas można dostać w okolicach 1,5 k zł?

Drobna informacja dla przygranicznych graczy :) Moze znow bedzie promo z 3 grami za 479 euro, to dam znac:)

 

Willi no bo czasu brak tyle ze co to ma wspolnego z tym co pisalem? Moge i z 10 konsol kupic roznych na raz tylko po co skoro czas mam na jedna i to glownie weekendowo no i czasami w tygodniu troche.

Tez nie mam czasu na wszystkie konsole i jakos nie sprzedaje, no ale to nie moja sprawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu, że on sprzedał ja się cieszę z posiadania Vity :-)

 

 

Jak ktoś z Wrocławia niech dzwoni i się dogaduje może akurat ktoś tanio zakupi  http://www.gumtree.pl/cp-playstation/wroclaw/ps4-nowe-z-padem-i-gra-w-komplecie-607666691

Edytowane przez spajrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopóki nie wypuszcza jakiegoś lepszego modelu (chodzi mi o materiały z których jest zrobiony pad) nie kupie za cholerę. Już jeden zestaw oddałem  do Saturna bo L2 i R2 skrzypiały i analogi się przetarły... bubel i tyle.

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby te konsole za 1499zł były konsolami zwróconymi przez klientów i trafiły do tych sklepów...

Edytowane przez m3ody89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzasz, po co mieliby wystawiać wadliwe egzemplarze i tym samym zapewniać na nie gwarancję klientom...Już lepiej ciągle doskonalić proces produkcyjny by gwarancji było jak najmniej. Awarie są niekorzystne dla obydwu stron.

 

Z padem jest taka zagwozdka, że tak naprawdę jedynym często występujący problemem są te gumki. I da się temu bardzo łatwo zaradzić. A czekać w nieskończoność na zakup konsoli (ja wciąż to robię, ale przez brak must have'ów) w nadziei na lepsze gumki to trochę paranoja. Tym bardziej, że Sony zdaje się olewać problem i możemy jeszcze poczekać :)

 

A ceny wcale nie lecą na łeb i na szyję. Po prostu mamy takie wrażenie, bo początkowy niedobór towaru pozwolił sprzedawcom na rozbojowe ceny i olanie kwestii promocji :)

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzasz, po co mieliby wystawiać wadliwe egzemplarze i tym samym zapewniać na nie gwarancję klientom...Już lepiej ciągle doskonalić proces produkcyjny by gwarancji było jak najmniej. Awarie są niekorzystne dla obydwu stron.

 

Poczytaj sobie o opłacalności zmian w procesie produkcji... ;) Może nie konkretnie konsol, ale ogólnie. Przeważnie koszty gwarancyjne/serwisowe są już wkalkulowane w cały proces ;)

Niekiedy zmiana w danej technologii jest po prostu nieopłacalna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytam z przyjemnością :) Ale Twoje "przeważnie" i "nie konsol, ale ogólnie" nie przekonały mnie do podejrzewania Sony o wkładanie zwróconych konsol do nowych pudełek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie przekonały mnie do podejrzewania Sony o wkładanie zwróconych konsol do nowych pudełek :P

 

Tego ja także nie podejrzewam :) Jest to bzdura wyssana z palca... Bardziej chodziło mi o to, czy aby na pewno będą jakieś zmodernizowane konsole w najbliższym czasie... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o "trzęsienie ziemi" w procesie produkcji, a o jego ciągłe udoskonalanie i minimalizację ilości wadliwych egzemplarzy trafiających na rynek. Każda firma ma wkalkulowane koszty serwisu, ale to nie zmienia faktu, że każda firma dąży do ich minimalizacji (a co za tym idzie maksymalizacji zysku). Po za tym, sprawa "gumek" to raczej dobór właściwego materiału z którego są wytworzone, a co za tym idzie właściwego dostawcy - a to raczej nie jest trudna zmiana w dzisiejszym świecie.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko pewnie 'wadliwe' pady są wyprudukowane od roku i leżą na magazynach. Nie myślcie, że kupując nową konsolę dostajecie ją prostu z lini produkcyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×