Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykłe konsole będą dostępne 29,preordery jak i na półkach ,także spokojnie:).

Bundle to już inna sprawa ale jak napisane wyżej więcej info już wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w bonarce w krakowie pan w sony center mnie przekonywał, że jesli kupie preorder to mi gwarantują konsole 29 listopada. Jeśli beda bundle to mam do wyboru na co to 100zł przedpłacone wydam - golasa czy bundla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sony Center Wola Park Warszawa usłyszałem, że wszystkie gwarantowane konsole już są wyprzedane i mogę liczyć na konsolę ewentualnie w drugim rzucie. Oby Media Markt stanął na wysokości zadania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki morał z tego? czym  większe miasto tym mniejsze szanse na ps4 w dniu premiery :P Ciekawe jak będzie sytuacja wyglądać w Gliwicach, narazie na stronie euro agd zrobilem rezerwacje ale nie wiadomo czy mi ja uznaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wy się dziwicie? Głosili trabili, żęby robić preordery to każdy szukał spisku, nakręcania itd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ja jestem w szoku ze w kraju takim jak Polska moze zabraknac konsol, w kraju gdzie panuje wysoki wskaźnik ubóstwa , poprostu dalej do mnie to nie dochodzi, sądziłem że w Polsce PS4 kupuje nieliczna grupa ludzi klasy średniej, bogatej noi "kawalerów" a tu lekkie zdziwienie, żałuje że wcześniej nie preorderowałem tylko właśnie liczyłem że w takim biednym kraju jak nasz ta konsola nie będzie tak rozchwytywana..

Edytowane przez kukmuken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty widzisz potwierdzenie, że w dniu premiery będzie ciężko dostać sprzęt. Poczekamy do premiery i zobaczymy co z tego wszystkiego będzie. A nakręcanie miało miejsce i ma nadal, bo teksty typu "może być problem z dostępnością" całą tą sprzedaż napędzają. O ile jeszcze w takim sony center jestem w stanie uwierzyć, że na start dostali określoną dość małą liczbę konsol, o tyle w MM czy innym molochu nie chce mi się w to wierzyć. 

 

Ja czekam do dnia premiery, po pierwsze jakie bundle będą u nas dostępne, po drugie w jakiej cenie będą one sprzedawane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głównie też chodzi jaki rynek ile konsol dostanie, a patrząc na Polskę i inne kraję, to za dużo konsol nie zostanie do nas rzuconych ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty widzisz potwierdzenie, że w dniu premiery będzie ciężko dostać sprzęt. Poczekamy do premiery i zobaczymy co z tego wszystkiego będzie. A nakręcanie miało miejsce i ma nadal, bo teksty typu "może być problem z dostępnością" całą tą sprzedaż napędzają. O ile jeszcze w takim sony center jestem w stanie uwierzyć, że na start dostali określoną dość małą liczbę konsol, o tyle w MM czy innym molochu nie chce mi się w to wierzyć. 

 

Ja czekam do dnia premiery, po pierwsze jakie bundle będą u nas dostępne, po drugie w jakiej cenie będą one sprzedawane.

no już np  jeden gość na forum pisał ,że anulowali mu preordera w euro agd , którego złożył po 4 września i był powód podany właśnie taki że mają niewystarczającą ilość sztuk czy coś takiego

głównie też chodzi jaki rynek ile konsol dostanie, a patrząc na Polskę i inne kraję, to za dużo konsol nie zostanie do nas rzuconych ;)

no wiadomo, że nie dadzą na Polske niewiadomo ile sztuk wkońcu nawet nasze poczciwe ps3 na ten moment posiada tylko ok 1,5 % Polaków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to wszystko na miękko przyjąć. Wiele osób ma złożone preordery w kilku miejscach i co pewnie zakupią taką ilość konsol ile preorderów złożyli? Zobaczymy w dniu premiery, jak nie dostanę nowej konsoli przed świętami płakać z tego powodu nie będę, aż tak napalony teraz nie jestem :P Gdyby premiera była szybciej po E3 to bym pewnie tydzień siedział przed sklepem żeby dostać swoją konsole w dniu premiery a teraz wole poczekać aż się wszystko wyklaruje odnośnie bundli bo jednak drugi pad jest z miejsca do zakupu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo miejsca poswiecacie bundlom, drugi pad drugim padem, ale czy jest zapowiedziana jakas gra na kanapowy co-op oprocz fify ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie. U mnie w Holandii juz za czasow premiery ps3 byly spore problemy z dostepnoscia. Ostatnia premiera gta v to byl totalny walek. Sklepy zaczely sprzedawac tylko bundle ps3 z gta v. Sam taki zestaw kupilem i po ograniu oddalem i dostalem zwrot kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winter, nie pocieszasz :P Ale z drugiej strony to jest holandia dla was taki sprzęt kupić to nie problem 399 euro dla was to tak jak dla nas 399 zł ,tyle samo musicie średnio pracować na 1 euro co my na złotówke. W Polsce przy cenie 1790 zł za konsole to raczej nie rzucą się na konsole jak na niewiadomo co , nie wiem czy tobie by było właśnie łatwo w takiej holandii dać 1790 euro za konsole :P U nas w kraju nie powinno więc być problemów z dostepnoscia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo miejsca poswiecacie bundlom, drugi pad drugim padem, ale czy jest zapowiedziana jakas gra na kanapowy co-op oprocz fify ?

 

Knack. A nie wiem co  z  innymi grami sportowymi kiedy wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shuji

Wiesz to jest tylko kwestia jak sie na to patrzy. Nawet jak na starcie konsoli malo jest tytulow do coopa to pozniej juz bedzie w co grac. Predzej czy pozniej tego drugiego pada bym kupil. W bumdly zawsze to troche taniej wyjdzie niz kupowac osobno (chyba ze w polandi krzykna jak za zboze :P). Pady na bank nie stanieja z czasem wiec nie ma sie co zaatanawiac.

Kamerka rzecz drugorzedna, natomiast killzona i tak bym kupil :)

Tylko czekac az sie troche sytuacja wyjasni z bundlami i wjezdzamy w temat czy to na premiere czy dopiero od przyszlego roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winter, nie pocieszasz :P Ale z drugiej strony to jest holandia dla was taki sprzęt kupić to nie problem 399 euro dla was to tak jak dla nas 399 zł ,tyle samo musicie średnio pracować na 1 euro co my na złotówke. W Polsce przy cenie 1790 zł za konsole to raczej nie rzucą się na konsole jak na niewiadomo co , nie wiem czy tobie by było właśnie łatwo w takiej holandii dać 1790 euro za konsole :P U nas w kraju nie powinno więc być problemów z dostepnoscia :)

 

Polska nie jest taka biedna jak Ci się wydaje :) Wiem, że zwykło się mówić, że Polacy to biedacy, ale ktoś kto nie był u nas i przyjedzie pierwszy raz to na pewno się zdziwi ;) Tak to już jest, że narzekamy na wszystko, znam osoby co w PL zarabiają po 15-20 tys. miesięcznie i wierz mi, wcale mniej nie narzekają od tych co zarabiają 2 tys., a wręcz mam wrażenie, że im więcej zarabiasz tym większym sknerą się robisz i ciągle narzekasz jak Ci źle i mało zarabiasz... W każdym razie żyję nadzieją, że w premierę zostaną jakieś konsole na półkach i bez problemu będę mógł nabyć bez preordera :) Ale prędzej stawiałbym na to, że zostaną konsole na półkach z racji braku przekonania do nowej generacji, aniżeli z powodów słabej kondycji finansowej Polaków.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zrobilem preorderu, glownie dlatego, ze nie przyjdzie na dzien premiery tylko poczekam kilka dni na nia az wysla. Po prostu pojade do MM i kupie bundla z killzone i do niej dokupie ac4. Jak nie bedzie to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym co gdzie jaki sprzedawca mówi, to też brałbym na to poprawkę. Z ciekawości po tych lamentach, że zabraknie konsol przeszedłem się parę dni temu u siebie do Euro RTV i pytam gościa, czy będą mieli w dniu premiery PS4 na półkach, a on, że tak, oczywiście. Dopytałem go jeszcze raz o preordery, powiedział, że "jeszcze leżą, można kupić", więc pytam, czy będę miał gwarancję, że dostanę na ten preorder swoją konsolę, a gościu dalej w zaparte, że tak, bez problemu. Ja zrobiłem minę niewyraźną, bo odniosłem wrażenie, że typ nie za bardzo tak na prawdę wie, on to zobaczył, przestraszył się i zaczął kręcić, że tak naprawdę, to oni sami nie wiedzą ile tych konsol będzie, a to, a tamto, ale, że są i żeby brać. Czyli generalnie nic się nie dowiedziałem, tylko się zirytowałem jego niekompetencją w tym temacie i wyszedłem.

Jako, że w sumie już podjąłem decyzję, że biorę w Euro RTV tak czy siak, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebym wziął tam preorder, ale zastanawiam się, czy nie będzie takiego numeru, że jeśli nie starczy dla mnie konsoli w dniu premiery (w co w sumie nie bardzo wierzę), to się okaże, że karzą mi czekać z tą zapłaconą stówą do drugiego rzutu... bo jak nie, to wtedy mógłbym np. iść obok do Media Expertu i tam sobie kupić, gdyby załóżmy u nich były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym co gdzie jaki sprzedawca mówi, to też brałbym na to poprawkę. Z ciekawości po tych lamentach, że zabraknie konsol przeszedłem się parę dni temu u siebie do Euro RTV i pytam gościa, czy będą mieli w dniu premiery PS4 na półkach, a on, że tak, oczywiście. Dopytałem go jeszcze raz o preordery, powiedział, że "jeszcze leżą, można kupić", więc pytam, czy będę miał gwarancję, że dostanę na ten preorder swoją konsolę, a gościu dalej w zaparte, że tak, bez problemu. Ja zrobiłem minę niewyraźną, bo odniosłem wrażenie, że typ nie za bardzo tak na prawdę wie, on to zobaczył, przestraszył się i zaczął kręcić, że tak naprawdę, to oni sami nie wiedzą ile tych konsol będzie, a to, a tamto, ale, że są i żeby brać. Czyli generalnie nic się nie dowiedziałem, tylko się zirytowałem jego niekompetencją w tym temacie i wyszedłem.

Jako, że w sumie już podjąłem decyzję, że biorę w Euro RTV tak czy siak, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebym wziął tam preorder, ale zastanawiam się, czy nie będzie takiego numeru, że jeśli nie starczy dla mnie konsoli w dniu premiery (w co w sumie nie bardzo wierzę), to się okaże, że karzą mi czekać z tą zapłaconą stówą do drugiego rzutu... bo jak nie, to wtedy mógłbym np. iść obok do Media Expertu i tam sobie kupić, gdyby załóżmy u nich były.

 

Znając polskie realia to tak właśnie może być (oczywiście piszę: MOŻE, a nie, że musi tak być). Moim zdaniem każdy sklep dbający o klienta powinien Ci ta stówę oddać, skoro sprzedał Pre-Order, a nie może Ci zapewnić konsoli (bo mają słabych Product Managerów) to powinni tą stówę oddać i idziesz tam gdzie mają od ręki. Jakby mi nie chcieli oddać, to bankowo nigdy bym tam już nic nie kupił. A zasada w handlu/usługach brzmi tak, że zadowolony klient powie 2 innym, a niezadowolony 20 innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam preorder bezpieczeństwa złożony w ultimie na początku lipca, generalnie mam nadzieję że maks na tydzień przed oficjalną premierą będą mi w stanie powiedzieć czy będzie dostawa na premierę i w jakiej cenie bo jak nie sami nie będą wiedzieć czy są w stanie mi zagwarantować konsolę to po prostu w dniu premiery latam po wszystkich sklepach i jak kupie to najwyżej go nie zrealizuje. Jestem pewien że jeżeli zostanie powiedzmy tydzień do premiery to każdy sklep powinien już wiedzieć czy będzie w stanie zapewnić konsolę zamówioną w pre-orderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam zamiar kupić ps4 z Amazona a dokładniej Niemieckiego i mam pytanie dotyczące gwarancji.Ile  będzie trwać gwarancja i czy będzie ona możliwa do zrealizowania w Polsce?

Znam odpowiedz na drugą część pytania. Nie, nie da się zrealizować w polsce, ale w amazonie akurat nie ma z nią problemu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam zamiar kupić ps4 z Amazona a dokładniej Niemieckiego i mam pytanie dotyczące gwarancji.Ile  będzie trwać gwarancja i czy będzie ona możliwa do zrealizowania w Polsce?

była odpowiedź na to pytanie.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 lata.... przez pierwsze 30dni od zakupu wymiana na nowy , po tym czasie zwrot gotówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim Amazonie jak się zamówi bundle do 30 października, to jest szansa, że dostaniecie konsolę jeszcze w tym roku.

Ci co złożą później, najwcześniej do końca stycznia 2014. Oczywiście mówię o bundlu PS4 + Killzone + 2 pady + kamerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×