Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Ok przejechałem się do Media i Saturn. Odpowiedź w obu przypadkach taka sama. Preordery zamawiane przez internet nie są gwarantowane na dzień premiery(są wysyłane pocztą z głównych magazynów nie ze sklepu) natomiast na półkach sklepowych pojawią się konsole w dniu premiery(zostaną utworzone specjalne stoiska) i nie będzie praktycznie problemu dostać swój egzemplarz(w godzinach rannych i wieczornych). W Media jest przewidywana nocna sprzedaż od 24 do 2 w nocy. 

 

Cena konsoli gwarantowana 399 euro. Pad i Kamerka też gwarantowana 59 euro. Taka sama cena będzie praktycznie na wszystkich grach ze studia sony(wyjątek Killzone i spodziewana sprzedaż). Na ceny third party nie dają gwarancji, jednak cena nie może być wyższa niż 69 euro.

 

Kwestia bundli. Podobno żaden bundle pack nie wyjdzie w dniu premiery i nie ma co liczyć na otrzymanie go w przeciągu tygodnia dwóch od premiery

Edytowane przez jin-tae

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak będzie wyglądała sprzedaż ratalna w media i saturnie? Będą raty 0% w dzień premiery? 

Kupując pre-order teraz będzie możliwość dalszego zakupu ratalnego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak będzie wyglądała sprzedaż ratalna w media i saturnie? Będą raty 0% w dzień premiery?

Kupując pre-order teraz będzie możliwość dalszego zakupu ratalnego?

Raty 0% to tak naprawdę fikcja za coś i tak zapłacisz :) a co do kupna nie powinno być problemu. Podejdziesz do stoiska powiesz ze zamowiles preordera ps4 i ze chcesz na raty i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka fikcja ja kilka dni temu kupiłem telewizor w MM i raty są faktycznie 0% (ubezpieczenie nie musisz brac) a w rtv euro agd masz raty 0% cały czas . rozmawiałem ze znajomym kierownikiem w rtv euro agd i powiedział że jak na razie problemu z dostępnością nie będzie , powiedział że na bieżąco przekazują sony dane odnośnie preorderów. a z tego co wiem współpraca z sony dobrze im się układa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro wprowadziło już konsolę bez tego pre-ordera.

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4.bhtml

Rat 0% nie ma, są tylko "Dobre raty", ale niestety martwi mnie jeden zapis. 

 

"Uwaga!!!
Dostępność konsoli w dniu premiery będzie ograniczona, zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo jak wchodzę w ich sklepie na np: telewizory , konsole ps3 , xbox 360 to wszędzie raty 0% może preordery tak mają tylko bo inne dostępne przedmioty mają raty 0%. ten zapis też mnie martwił ale znajomy zapewnił mnie fakt że tydzień temu (ten zapis już też był)że martwic się nie mam o co .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba mam wszędzie zamówioną konsolę, preorder w MM oraz Empik i konsolę zamówioną do odbioru w sklepie w RTV AGD.

Pewnie przesadzam, ale wolę zapewnić sobie dostęp w razie jakichś problemów w dniu premiery :)

W Media Markt jak nie było tak ceny nie ma, pisałem i znowu odpowiedź że w tym momencie nie mogą udzielić mi żadnych informacji.

Druga sprawa to, że zakup preordera nie jest gwarancją otrzymania konsoli w dniu premiery.

Wychodzi na to, że nie ważne czy ktoś ma czy nie ma preordera i tak działa zasada kto pierwszy ten lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamówione na muve w czerwcu, jak tylko się pojawiło już złożyłem. Napisałem do nich z zapytaniem czy dają mi gwarancję że konsolę otrzymam... Niestety.

Na obecną chwilę produkt został wyłączony ponieważ limit sztuk został wyczerpany. Dystrybutor niestety nie podał konkretnych informacji. Ze swojej strony zrobimy wszystko aby zrealizować zamówienia na daną konsolę w dniu premiery. Jeżeli będą problemy z realizacją zamówienia to będziemy informować o tym mailowo.

 

Także słabizna, a byłem jednym z pierwszych 

 

 

Tak się głębiej zastanowić nad tym całym muve to podejrzewam że ja konsoli nie dostanę Wcisną mi kit, że nie starczyło i zrealizują te droższe zamówienia. 

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku sierpnia zamówiłem i opłaciłem preoder na Muve więc mam nadzieję że nie bedzie problemu w dniu premiery...

Jestem ciekaw czy podczas nocnej sprzedaży w dzień premiery będą dostępne akcesoria i gry, orientuje sie może ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Jeśli zamówię zestaw z dwoma padami,kamerką i killzonem z niemieckiego Amazonu to czy ten killzone będzie też w polskiej wersji językowej(czasami nagrywają na płytę wszystkie języki) a jeśli nie to może chociaz w angielskiej? I czy warto zamówić taki zestaw? Bo czy w Polsce będzie taka możliwość to nikt nie wie, a tam już można zamawiać i chyba w grudniu dojdzie. Ale nie znam kosztu przesyłki ani szybkości dostawy z Niemiec więc może ktoś kto sie zna by mi pomógł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj kilka ostatnich stron, wszystkiego się dowiesz.

Co do Killzone to jest to ex, więc będzie miał raczej wszystkie języki na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej,przetlumaczyłem sobie to co jest na niemieckim amazonie i tam podali informację, że zamówienia po 30 września będą realizowane do końca stycznia... to ja nie wiem gdzie dostać ten zestaw żeby doszedł jeszcze w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej,przetlumaczyłem sobie to co jest na niemieckim amazonie i tam podali informację, że zamówienia po 30 września będą realizowane do końca stycznia... to ja nie wiem gdzie dostać ten zestaw żeby doszedł jeszcze w tym roku.

a kilzone pieze do 24.12.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kilzone pieze do 24.12.2013

no już nie właśnie...

 

Alle Vorbestellungen, die nach dem 30.September 2013 erfolgen, werden voraussichtlich erst nach Weihnachten, spätestens aber bis Ende Januar 2014 ausgeliefert.

 

zamówienia po 30września złożone będą realizowane najprawdopodobniwj najwcześniej po świętach BN, najpóźniej do końca stycznia 2014

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pojechałem do pobliskiego Media Marku w Warszawie. Półki uginają się od preorderów PS4 więc złapałem jednego i podbiłem do kierownika działu. Powiedział mi że zakup tego preordera gwarantuje dostępność konsoli w dniu premiery. Stwierdził również że gdy wyczerpią liczbę dostępnych sztuk to wtedy zdejmą z półek preordery. Kruczek jest taki że według niego MM nie podał jeszcze żadnej (nawet maksymalnej) ceny więc można się niemiło zaskoczyć. Zaryzykowałem i właśnie na biurku leży preorder. Mam nadzieję że to wszystko była prawda i 29 listopada odbiorę konsolę.

Edytowane przez Sauron_Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pojechałem do pobliskiego Media Marku w Warszawie. Półki uginają się od preorderów PS4 więc złapałem jednego i podbiłem do kierownika działu. Powiedział mi że zakup tego preordera gwarantuje dostępność konsoli w dniu premiery. Stwierdził również że gdy wyczerpią liczbę dostępnych sztuk to wtedy zdejmą z półek preordery. Kruczek jest taki że według niego MM nie podał jeszcze żadnej (nawet maksymalnej) ceny więc można się niemiło zaskoczyć. Zaryzykowałem i właśnie na biurku leży preorder. Mam nadzieję że to wszystko była prawda i 29 listopada odbiorę konsolę.

Wszędzie tak mówią, że gwarantują Ci, że dostaniesz konsolę w dzień premiery, w empiku też jest pełno preorderów i mówią, że na 100 % się dostanie, idź wtedy do kierownika sklepu i niech napisze Ci takie oświadczenie, że Ci gwarantuje dostępność i niech się podpisze, jestem wtedy ciekaw czy będzie śpiewał to samo:) i czy zaryzykuje. Z tymi preorderami może być róznie, przykładowo byłem wczoraj w dwóch sklepach tej samej firmy w swoim mieście i w jednym taki dość kumaty sprzedawca powiedział, że w dzień premiery na półkach konsoli nie będzie ale po premierze będą na bieżąco dosyłane do sklepu, za to w drugim, powiedział mi, że miałem pół roku czasu na to by złożyć preorder i że po premierze konsol może nie być nawet do stycznia w sklepach bo takie jest zainteresowanie sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że ten Mega bundle z dwoma padami,kamerką i killzonem będzie dostępny w Polsce w tym roku bo tylko ta opcja mnie interesuje i po tym co czytam to większosc ludzi też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wątpie żeby w dniu premiery w mm nie było żadnej konsoli.

Poprostu nagonka na preordery i tyle, również chciałem złożyc preorder ale zrezygnowałem 29 pojade do mm lub jakiś inny podobny sklep  wezme z półki i tyle w temacie.

Panowie tak nawiasem mówiąc nie ma co spinac z tym preorderem na spokojnie ;)

Robal121 dobre pytanie niestety wszędzie pytałem o tego bundle i jak grochem w ściane, coś mi się zdaje że najwcześniej coś żucą na święta ale niewielką ilośc,którą wżucą na preorder albo pare sztuk żeby nagonic ludków do sklepu.

Ja osobiście nie czekam na bundle no chyba że będzie 29 to wiadomo że bym wciągnoł.

Kupie 29 bez spinania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić czy dostanę konsolę na premierę... ;> Zamawiałem 11czerwca na Muve(cena 1690zł). Napisałem do nich maila z zapytaniem ,czy dają mi gwarancję dostarczenia konsoli na premierę. Oto co napisali :


 


"Witam serdecznie,


Na obecną chwilę produkt został wyłączony ponieważ limit sztuk został wyczerpany. Dystrybutor niestety nie podał konkretnych informacji. Ze swojej strony zrobimy wszystko aby zrealizować zamówienia na daną konsolę w dniu premiery. Jeżeli będą problemy z realizacją zamówienia to będziemy informować o tym mailowo."


 


:P


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić czy dostanę konsolę na premierę... ;> Zamawiałem 11czerwca na Muve(cena 1690zł). Napisałem do nich maila z zapytaniem ,czy dają mi gwarancję dostarczenia konsoli na premierę. Oto co napisali :

 

"Witam serdecznie,

Na obecną chwilę produkt został wyłączony ponieważ limit sztuk został wyczerpany. Dystrybutor niestety nie podał konkretnych informacji. Ze swojej strony zrobimy wszystko aby zrealizować zamówienia na daną konsolę w dniu premiery. Jeżeli będą problemy z realizacją zamówienia to będziemy informować o tym mailowo."

 

:P

To samo pisałem wcześniej. Myślę że nie sprzedadzą nam za 1690, powiedzią że zabrakło egzemplarzy i sprzedadzą resztę po tej wyższej cenie.

 

Co do wyprzedania w Polsce to u nas nawet nie wiedzią ile sztuk dostaną, także słabo to widzę. 

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy we Francji wiedzą ile sztuk dostaną czy w razie czego nie chcą nabijać klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×