Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też odebrałem Empik Wrocław Renoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lISTA dostępności gry w sieci MM ciągle się powiększa.

 

Szczecin - Marcredo Center, ul. Struga 31A, 70-784 odbierz w markecie Łódź - Galeria Łódzka, Al. Piłsudskiego 15, 92-307 odbierz w markecie Łódź - ul. Brzezińska, ul. Brzezińska 27/29, 92-103 odbierz w markecie Opole, ul. Sosnkowskiego 16a, 45-273 odbierz w markecie Warszawa Okęcie, Al. Krakowska 61, 02-183
 

Kiedy Poznań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też odebrałem Empik Wrocław Renoma

Jaka cena, dzwoniłem i  mi powiedział ze 260 zl i 25 dopiero dostepna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, empiki dzisiaj już swobodnie sprzedają. Ja wprawdzie mam preorder z 15 złotymi paczkami do odbioru najpóźniej jutro i jestem ciekaw czy jak dziś podejdę i wezmę swoja kopię to te paczki fut mi dalej zostaną czy muszę czekać na odbiór swojego konkretnego zamówienia? Miał ktoś podobną sytuacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lISTA dostępności gry w sieci MM ciągle się powiększa.

 

Szczecin - Marcredo Center, ul. Struga 31A, 70-784 odbierz w markecie Łódź - Galeria Łódzka, Al. Piłsudskiego 15, 92-307 odbierz w markecie Łódź - ul. Brzezińska, ul. Brzezińska 27/29, 92-103 odbierz w markecie Opole, ul. Sosnkowskiego 16a, 45-273 odbierz w markecie Warszawa Okęcie, Al. Krakowska 61, 02-183

 

Kiedy Poznań :)

W Poznańskim Saturnie masz do odbioru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena, dzwoniłem i  mi powiedział ze 260 zl i 25 dopiero dostepna

W każdym gadają co innego. Ja wczoraj poszedłem do najbliższego w którym mam odbiór i mi panienka powiedziała, że premiera 25 i wtedy dostanę swój egzemplarz, śmiechu warte. Sprawdziłem dostępność w salonach na stronie empiku i tam się ukazał inny punkt zadzwoniłem zapytałem, mają kilka sztuk to samo dwa pozostałe punkty w tym ten w którym byłem wczoraj i w którym mam do odebrania preorder, wiec dziś niech mi oczu nie mydlą tylko dają to co zamawiałem ;)

edit: przed chwilą dostałem sms-a z empiku, że paczka czeka na mnie w wybranym salonie, jednak się postarali :).

Edytowane przez tomek_fcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Gdańsk Matarnia

Fifa 15 na PS4 wersja ultimate edition 239zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Galeria łódzka potwierdzam jest już na półkach. Zwykła wersja i Ultimate, na ps4 odpowiednio 218,90 i 248,90zł. Ja zakupiłem tą drugą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena, dzwoniłem i  mi powiedział ze 260 zl i 25 dopiero dostepna

Oddzwonili do mnie po pół godzinie i poinformowali ze mają już dostępne w promocyjnej cenie 219 zl. Gra nie była wystawiona w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyski ssd od zawsze do tanich nie należały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem FIFĘ w komputroniku via allegro. Dzisiaj w nocy dostałem maila, że paczka została przekazana kurierowi. Myślicie że dojdzie na jutro, czy kurier ruszy dopiero 24 jak piszą na stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem FIFĘ w komputroniku via allegro. Dzisiaj w nocy dostałem maila, że paczka została przekazana kurierowi. Myślicie że dojdzie na jutro, czy kurier ruszy dopiero 24 jak piszą na stronie?

 

Nr listu przewozowego + Telefon do firmy kurierskiej = informacja.

Chyba że akurat znajdziesz tutaj kogoś kto pracuję akurat w firmie która to podejmie...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena, dzwoniłem i mi powiedział ze 260 zl i 25 dopiero dostepna

219.99 wcześniejsze zamówienie na półce nie widziałem w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bo ssd tanie nie jest nadal :P

 

http://www.ceneo.pl/Dyski_SSD;017256GB_P2-129481.htm  kup sobie osobno ps4 i osobno SSD, zamień dyski i ten co był w konsoli możesz mieć jako przenośny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FIFY, dla 15 pierwszych kupujących w RTV EURO AGD steelbook jest za -1 zł (słownie minus jeden zł). Gra kosztuje 239 zł, prosicie o steelbooka i płacicie za nią 238 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie Empik zrobił w konia i nie dostałem 15 paczek? Zamówienie złożyłem 15 września.

Co za banda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w takim małym sklepiku z grami konsolowymi, skusiłem sie na to ze wysylaja od wczoraj,otwieram pudelko a tu zonk - w srodku brak kodu. Napisalem pytanie co to ma znaczyc, napisali ze w piatek dostana kody i beda rozsylac na email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie Empik zrobił w konia i nie dostałem 15 paczek? Zamówienie złożyłem 15 września.

Co za banda. 

 

Z tego co się dzisiaj dowiedziałem kody będą rozsyłać mejlami na premierę :) Kodów nie ma w pudełkach!!!

Dziś odebrałem swoją kopię :) Empik zaskoczył mnie pozytywnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie Empik zrobił w konia i nie dostałem 15 paczek? Zamówienie złożyłem 15 września.

Co za banda.

jak to będzie wyglądać u tych, którzy maja wersje z us store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni wersja ultimate team?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Wawie  jest wersja ultimate team i za ile ktoś widział? Dzwoniłemdo komputronika i powiedzieliże 25.09najwcześniej a jak im powiedziałem że euro i niektóre sklepy już wydaja to powiedział sprzedawaca że mogą karę zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersje ultimate to chyba tylko mm/saturn sprzedaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×