Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Euro na te paczki rozsyła mailem przy preorderze, więc raczej bez. Czekam aż dojedzie dostawa do MM, zobaczymy z jaką ceną i zawartością wyskoczą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro na te paczki rozsyła mailem przy preorderze, więc raczej bez. Czekam aż dojedzie dostawa do MM, zobaczymy z jaką ceną i zawartością wyskoczą :P

według stronki np. w MM Ostrobramska już jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką prośbę , jak by ktoś widział w MM w Zabrzu FIfę 15 to niech da znać , z góry dzięki  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale już na pólkach lezy? bo na stronie niby w magazynie dopiero

Bazuje na informacji w sieci wiec mozliwe ze nie ma jeszcze na półce. Zeby podskoczyc mam troche za daleko w tym momencie

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby ktoś potwierdził, że w Dąbrówce faktycznie leży na półce, bo nie wiem czy wracając z pracy nie pojechać drogą okrężną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi w Euro przy Jana Pawła jest, ale nie chcą sprzedać. Mówią ze mogą dopiero od jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Euro rtv pokazuje teraz dostepnosc w wiekszosci sklepów. Dopiero po 16.00 bede mogl sprawdzic w Bielsku i Tychach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi w Euro przy Jana Pawła jest, ale nie chcą sprzedać. Mówią ze mogą dopiero od jutra.

Podszedłem do kolesia w krakowie w euro pokazałem telefon z ich otwartą stronką i napisem że fifa jest u nich dostępna mówiąc że nie mogę jej znaleźć na pułce,facet bez problemu przyniósł mi płytkę z magazynu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem wcześniej przez ich stronkę (EURO) w steelbooku i nadal w statusie widnieje jako niewysłana z magazynu do sklepu. Ciekawe z jakim opóźnieniem ją dostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwcześniej jutro...też próbowałem zamówić przez stronę i wyskoczyło mi że gra dojdzie do salonu we wtorek. Mimo żę ten salon ma grę na magazynie. Ale jak to było wiele razy powtarzane - sklep internetowy z salonem nie mają nic wspólnego. Lepiej przejść się po południu i po prostu wziąć swój egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rtv euro agd Katowice Dabrowka, mozna kupowac :) na polce nie ma trzeba isc do pracownika i wyda

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w Euro wydaja jesli jest dostepna. 239 zl, przed chwila kupilem w Galerii Kazimierz Krakow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak w Empikach sprawa z FIFA 15 wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać na kopii pudełkowej dziś normalnie?

Graj graj jak masz, nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze ze czekam na pieprzonego preordera gdy Wy juz gracie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie.

 

Obok siebie mam punkty odbioru sklepow oleole i morele. PS4 w jednym i drugim sklepie kosztuje praktycznie tyle samo. W zwiazku z tym, z ktorego sklepu lepiej zamawiac?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTV EURO AGD, ZAKOPIANKA KRAKÓW - tak jak pisał kolega wyżej, podejść do punktu obsługi i wydadzą bez problemu, własnie wróciłem ze swoim egzemplarzem.  :)

Edytowane przez Kraze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTV EURO AGD, ZAKOPIANKA KRAKÓW - tak jak pisał kolega wyżej, podejść do punktu obsługi i wydadzą bez problemu, własnie wróciłem ze swoim egzemplarzem.  :)

 

Czy do tych wersji sklepowych też dodają DLC ze złotymi paczkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę do Euro się zapytać czy mi wydadzą dzisiaj zamówione egzemplarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo znalazłem wrsje cyfrową za 149zł czy wiąze się z tym jakaś niedogodność ? w aukcji jest napisane : W GRĘ GRASZ NA SWOIM PROFILU

SZYBKO, SPRAWNIE I BEZ KOMBINACJI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedogodność jest taka, że płacąc jedynie 70 zł mniej masz martwego slota,czyli grę której:

-nie odsprzedasz

-nie ściągniesz po raz drugi w razie awarii dysku/konsoli itd

 

Czy warto? IMO kompletnie nie, oszczędności nie szukaj w martwych slotach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak w Empikach sprawa z FIFA 15 wygląda?

Podpinam się pod to pytanie. Zamówiłem pre-order z odbiorem w sklepie. Status mam jako skompletowane, ale planowana wysyłka 25-go. Ciekawe czy wystawią wcześniej do sprzedaży na sklepy i co z dodatkami tych 15paczek fut? Taką wersję w przedsprzedaży wybrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×