Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy już coś tak odje... odwalili, to szkoda gadać. Jednak za każdym razem odwoływali mi zamówienie jak już się skapnęli. Mają do tego prawo, a odpowiedni punkt jest w Regulaminie.

Nie wiem kto im obsługuje ten sklep ale ma błyskotliwość naleśnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia szczęścia . Raz mi nie odwołali preordera Epic Mickey 2 + koszulka choć było za mniej niż połowa cena rynkowa.

To że gra była totalnym crapem to już osobna kwestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał taniej kupić Advanced Warfare na muve.pl

 

Call of Duty: Advanced Warfare – Edycja Dzień Zero + Darmodostawa (PC - pudełko) – 129,90
Kod rabatowy: MUVE.PL-YOSHI-COD-PC

Call of Duty: Advanced Warfare – Edycja Dzień Zero + Darmodostawa (PS3/X360) – 199,90
Kod rabatowy: MUVE.PL-YOSHI-COD-KON

Call of Duty: Advanced Warfare – Edycja Dzień Zero + Darmodostawa (PS4/XONE) – 209,90
Kod rabatowy: MUVE.PL-YOSHI-COD-NXG

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych białą wersją: na stronach Saturna golas za 1699zł, natomiast w sklepie w Łodzi po 1649zł, cała paleta stała. Natknął się ktoś może w internecie bądź w sklepach stacjonarnych na niższą cenę białej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał taniej kupić Advanced Warfare na muve.pl

 

Call of Duty: Advanced Warfare – Edycja Dzień Zero + Darmodostawa (PC - pudełko) – 129,90

Kod rabatowy: MUVE.PL-YOSHI-COD-PC

Call of Duty: Advanced Warfare – Edycja Dzień Zero + Darmodostawa (PS3/X360) – 199,90

Kod rabatowy: MUVE.PL-YOSHI-COD-KON

Call of Duty: Advanced Warfare – Edycja Dzień Zero + Darmodostawa (PS4/XONE) – 209,90

Kod rabatowy: MUVE.PL-YOSHI-COD-NXG

albo:

http://konsoleigry.pl/gry-na-ps4/2056-call-of-duty-advanced-warfare-pl-ps4-5030917147968.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W saturnie we Wro białe i czarne golasy cuh-1116a za 1699 spora ilość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Expert w Starachowicach konsole za 1449 złotych. Promocja kończy się jutro. Konsole na dzień dzisiejszy są fizycznie na sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej wyrwac bowego Coda? I orientujecie sie jak to jest z tym dniem zero? Zeby plytka dotarla na 3go w poniedzialek musza wysylac juz w piatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rambo8 zerknij na górę, dałem link ze zniżką na muve.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1449zł za białą? Czy jest możliwośc zamówienia konsoli konkretnie z tego sklepu po tej cenie? Bo dysproporcja gigantyczna. W Łodzi 3 dni temu widziałem w Saturnie białe po 1649zł, a tu 2 stówy taniej? Nie jestem od dawna w temacie: czy jest to kaprys jednej placówki, czy niedługo w większej ilości Saturnów powinna pojawic się taka cena?

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rambo8 zerknij na górę, dałem link ze zniżką na muve.pl.

Dzieki ziom widzialem. To chyba ze strony modernwar co? :)

Zamowilem u nich Day Zero. Ponoc wysylaja czwartek/piatek. Zamowilem z odbiorem w paczkomacie wiec jest mozliwosc ze dotrze jeszcze w niedziele. I kody dzialaja-cena 209zl z wysylka free. Taniej nie widzialem

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu subskrybuję Yoshiego i widziałem ten filmik więc teraz przesyłam dalej żeby jemu pomóc a i wam dać zniżkę :) Miłej gry. Ja na swoją kopię poczekam do końca grudnia wraz z X1 :)

PS: jakbyś pamiętał to napisz mi na premierze PW jak wrażenia z gry, wyślę Ci zapro do znajomych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu subskrybuję Yoshiego i widziałem ten filmik więc teraz przesyłam dalej żeby jemu pomóc a i wam dać zniżkę :) Miłej gry. Ja na swoją kopię poczekam do końca grudnia wraz z X1 :)

PS: jakbyś pamiętał to napisz mi na premierze PW jak wrażenia z gry, wyślę Ci zapro do znajomych.

Ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na premiere, dla mnie zamawianie preorderow jest bez sensu, raz że czasem sklepy maja grę szybciej ( np fifa premiera w czwartek, w euro dostepna była od poniedziałku...z driveclub chyba było podobnie),dwa że te preordery wcale nie są tańsze a wręcz droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt fife tak kupiłem akurat :biggrin:  . W takim razie się wstrzymam ale myslałem że jakiś rabat podobny będzie jak z advanced warfare ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, orientujecie się czy lords of the fallen i wiedźmin 3 będą miały polonizacje? Gdzie najlepiej złożyć pre-order ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i tak. Pre Wieśka najlepiej złożyć na cdp.pl darmowa przesyłka, steelbook i dodatkowo kupujesz u samego źródła. LotF kupisz za 199 zł w wielu sklepach również na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, orientujecie się czy lords of the fallen i wiedźmin 3 będą miały polonizacje? Gdzie najlepiej złożyć pre-order ? :)

 Lotf na pewno ma mieć napisy, a Wiedżmin nie wiem.   Podejrzewam, że obydwie będą miały przynajmniej polskie napisy, bez przesady  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nasz "Polski" Wiedźmin bez polonizacji? Chyba nie ma takiej opcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli polskie gry zaczną wychodzić bez polonizacji to wiedz, że coś się dzieje.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×