Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Eurortvagd spisało się. MGS Do odbioru w dniu premiery + steelbook + latarka :). Za to agito napisało że będą mieli w piątek dopiero na magazynie !!! (4.09). Już kiedyś pisałem że polecam zamawiać z minimum 2 źródeł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurortvagd spisało się. MGS Do odbioru w dniu premiery + steelbook + latarka :). Za to agito napisało że będą mieli w piątek dopiero na magazynie !!! (4.09). Już kiedyś pisałem że polecam zamawiać z minimum 2 źródeł :)

Świetnie i przez takich cebulaków właśnie w Agito mogą być opóźnienia ...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele :D Szkoda, że z 10 sklepów nie będziecie zamawiać bo ktoś 10 minut wcześniej może dostarczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla Ciebie tydzień czekania na grę prawie to mało mimo pełnej ceny to Twoja sprawa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście właścicielami sklepów że tak się spinacie? Wystawiają preorder i piszą że dostawa najpóźniej w dniu premiery a okazuje się że jednak tydzień później a wy ich bronicie? Chcesz to czekaj sobie nawet miesiąc, przy takiej konkurencji jest z czego wybierać. Nazywasz mnie cebulakiem bo nie daje się zrobić w konia? Żenada. Od tygodnia gram w świetnego MGSa a ty czekaj dalej na paczkę z agito.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście właścicielami sklepów że tak się spinacie? Wystawiają preorder i piszą że dostawa najpóźniej w dniu premiery a okazuje się że jednak tydzień później a wy ich bronicie? Chcesz to czekaj sobie nawet miesiąc, przy takiej konkurencji jest z czego wybierać. Nazywasz mnie cebulakiem bo nie daje się zrobić w konia? Żenada. Od tygodnia gram w świetnego MGSa a ty czekaj dalej na paczkę z agito.

Troche smieszne,tak jakby od tych gier i tego czy zagram tydzien szybciej czy pozniej zalezalyby losy swiata. Ludzie troche luzu to tylko gry,widac,ze chyba wiekszych problemow nie macie.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście właścicielami sklepów że tak się spinacie? Wystawiają preorder i piszą że dostawa najpóźniej w dniu premiery a okazuje się że jednak tydzień później a wy ich bronicie? Chcesz to czekaj sobie nawet miesiąc, przy takiej konkurencji jest z czego wybierać. Nazywasz mnie cebulakiem bo nie daje się zrobić w konia? Żenada. Od tygodnia gram w świetnego MGSa a ty czekaj dalej na paczkę z agito.

Rozumiem, że jakby z obu sklepów mgs przyszedł w dzień premiery to byś zapłacił za obie? Dla mnie totalnie nieuczciwa zagrywka. Sam mam firmę i jak widzę takie podejście to mnie krew zalewa.

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście właścicielami sklepów że tak się spinacie? Wystawiają preorder i piszą że dostawa najpóźniej w dniu premiery a okazuje się że jednak tydzień później a wy ich bronicie? Chcesz to czekaj sobie nawet miesiąc, przy takiej konkurencji jest z czego wybierać. Nazywasz mnie cebulakiem bo nie daje się zrobić w konia? Żenada. Od tygodnia gram w świetnego MGSa a ty czekaj dalej na paczkę z agito.

Nie jestem właścicielem sklepu jak na razie, ale moim zdaniem wredna zagrywka, jeżeli i tak się dowiaduje ktoś że gra będzie później itp. to może bez problemu z tego powodu anulować zamówienie i wtedy zamówić w innym miejscu lub po prostu pójść do sklepu stacjonarnego. Nie trzeba zamawiać nie wiadomo ile sztuk i darmo robić ludziom robotę bo potem się większość odwoła.. Sklepy też mając określone zamówienia przedpremiorowo mogą zamówić od dystrybutorów więcej i potem im to nie zejdzie, albo zyski dużo mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem długą przerwę w odwiedzaniu tego forum jednak nie mogę zrozumieć jednego.

 

Czy faktycznie jest to tak bardzo ważne by mieć grę w dniu premiery?

Bo jak przyjedzie dwa dni po premierze to zastrzelę sprzedawcę?

 

Może dlatego, że mam swoje lata to podchodzę do tego tematu inaczej i jak chciałem coś mieć w dniu premiery to jechałem do jakiegoś MM czy E.AGD i kupowałem na miejscu.

Dziś jak zamawiam lub kupuję od kogoś grę i przyjedzie mi 2-3 dni później to nie ma tragedii bo mogę zagrać w coś z „kupki wstydu” lub czymś innym się zająć.

 

Kilka miesięcy temu kupiłem kilka gier (używanych)  w jednej z firm przez internet i choć wybrałem spedycję to po ponad tygodniu gry nie doszły, wykonałem telefon i nie uwierzycie jak kobitka była taka szczęśliwa, że się w końcu odezwałem J

Okazało się w dniu kiedy zamawiałem padł im komp gdzie trzymali e-maile i byłem jedyną osobą, która nie upomniała się gry w ciągu kilku dni J

Grę otrzymałem razem z „podziękowaniem”

 

Są firmy nieudolne i mają problem z ogarnięciem zamówień lub są też takie firmy co otrzymają gry w dniu premiery i już będzie lekka obsuwa.

Warto robić zakupy w sprawdzonej firme lub przed zakupem zweryfikować opinie o danej firmie/sklepie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wielu ma tutaj ból tylnej części ciała, że mają grę czasem jeden lub dwa dni później, ale moim zdaniem ci niecierpliwi robią jeszcze bardziej chamską rzecz zamawiając z kilku sklepów jednocześnie. Potem okazuje się, że przykładowo ja czy wielu innych nie może w ogóle zamówić własnej kopii, bo już wszędzie wszystko pozamawiane. Potem trzeba się męczyć by grę dostać, bo tacy nie mogą zamówić w jednym miejscu i poczekać odrobinę dłużej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak piszesz sam masz ból tylnej części ciała, ponieważ nie ma gdzie zamówić, a poczekać kilka dni to też problem :P .

 

Jeśli ktoś naprawdę jest fanem danej produkcji zamawia pre ordera na długo przed premierą, a nie czeka na nakręcony hype  przez strony internetowe i pismaków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak piszesz sam masz ból tylnej części ciała, ponieważ nie ma gdzie zamówić, a poczekać kilka dni to też problem :P .

 

Jeśli ktoś naprawdę jest fanem danej produkcji zamawia pre ordera na długo przed premierą, a nie czeka na nakręcony hype  przez strony internetowe i pismaków.

 

 

Bardzo rzadko zamawiam przed premierą gry, a po premierze kupienie gry wiąże się u mnie z 30 kilometrową podróżą, więc czasem gdy naprawdę nie mam się kiedy po nią wybrać, to zamawiam. Poza tym co to za reguła? Skoro jestem fanem to muszę zamawiać pół roku wcześniej? Bo na miesiąc przed ktoś zamówił w 4 sklepach i ma gdzieś innych, byle on ma w dniu premiery, bo dwa dni później świat by się skończył? Na Bloodborne czekałem dwa tygodnie i jakoś nie miałem z tym problemu, a Seria Souls jest mi najbliższa. Jeśli zamawiam grę to na dosyć krótko przed premierą, bo nigdy nie wiem czy będę mógł jechać sobie kupić czy będę musiał zamawiać. Jeśli faktycznie nie ma już nigdzie do zamówienia to nie ma problemu, bo kupię sobie później używkę, ale co innego, jak gry nie ma, bo 10 osób osób zamawia po kilka w różnych sklepach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy faktycznie jest to tak bardzo ważne by mieć grę w dniu premiery?

Bo jak przyjedzie dwa dni po premierze to zastrzelę sprzedawcę?

 

Może dlatego, że mam swoje lata to podchodzę do tego tematu inaczej i jak chciałem coś mieć w dniu premiery to jechałem do jakiegoś MM czy E.AGD i kupowałem na miejscu.

Dziś jak zamawiam lub kupuję od kogoś grę i przyjedzie mi 2-3 dni później to nie ma tragedii bo mogę zagrać w coś z „kupki wstydu” lub czymś innym się zająć.

 

Kilka miesięcy temu kupiłem kilka gier (używanych)  w jednej z firm przez internet i choć wybrałem spedycję to po ponad tygodniu gry nie doszły, wykonałem telefon i nie uwierzycie jak kobitka była taka szczęśliwa, że się w końcu odezwałem J

Okazało się w dniu kiedy zamawiałem padł im komp gdzie trzymali e-maile i byłem jedyną osobą, która nie upomniała się gry w ciągu kilku dni J

Grę otrzymałem razem z „podziękowaniem”

 

albo rzucili Ci ściemę dla spławienia w ich mniemaniu pieniacza, który domagałby się jeszcze tego, co zamawiał na warunkach, jakie akceptował w momencie składania zamówienia

Nie ważne powody - skoro zawarto umowę, że towar będzie x-dnia to ma być tego dnia a nie dzień czy -dwa po terminie. Ostatecznie jeśli nie wiedzą kiedy będzie towar nie powinni informować o dacie wysyłki jakby był to pewnik.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Już kiedyś pisałem że polecam zamawiać z minimum 2 źródeł :)

Po co ale zamawiać skoro grę można mieć szybciej bo przed premierą albo w dniu premiery udając się do sklepu? A ewidentnie z twojego postu wynika że chcesz mieć jak najszybciej. Chyba nie wierzysz w to że będziesz mieć szybciej grę z zamówienia niż z osobistego wybrania się do sklepu. Niema szybszego dorwania gry jak samemu wybrać się na sklep chyba że mieszkasz gdzieś na wsi albo daleki dojazd wtedy ok w pełni rozumiem zamówienie. Ale z postu widzę wynika żeby mieć jak najszybciej a najszybciej to jest osobiste wybranie się do sklepu niekiedy i 3 dni wcześniej niż jest premiera można już dorwać upragniony tytuł. U mnie zawsze działa. Później się dobrze czyta i zarazem komicznie jak to kurier nie dowiózł. Płacze tez są dobre zawsze na kuriera który jest bogu ducha winny.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym, czasem z pre ordera miałem gry wcześniej o 5 dni, więc to jest uzależnione od tytułu, nie zawsze są wcześniej w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to tak 70 do 30 na korzyść osobistego wybrania się do sklepu. Zawsze tak było. Pre order jedynie sie sprawdza jeśli rzucą mało sztuk na sklep tylko skąd to wiedzieć ile będzie sztuk. Cała reszta to przeważnie same plusy osobistego wybrania się do sklepu i niemal zawsze grę mam prędzej z pod lady, złamania daty premiery. No same plusy jeśli chce się mieć prędzej grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty masz gdzie, ja od 9 lat mieszkam w strasznym qrwidołku, wczesniej tez miałem bezproblemowo dostep do paru sklepików, teraz mam Rzeszów najbliżej 60km więc mi zostaje wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty masz gdzie, ja od 9 lat mieszkam w strasznym qrwidołku, wczesniej tez miałem bezproblemowo dostep do paru sklepików, teraz mam Rzeszów najbliżej 60km więc mi zostaje wysyłka.

Dlatego napisałem wyżej że w takiej sytuacji w 100 % rozumiem wysyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja tu w innej sprawie niż punktualność premierówek ;)

Czy dobrze zauważyłem, że dopiero wczoraj (tj. w poniedziałek) pojawił się zestaw z Mad Max'em http://www.saturn.pl/konsola-sony-playstation-4-1tb-edition-mad-max-playstation-tv-voucher,id-1103627

Zależy mi na CUH-1216 jednak nie wiem już ile to wszystko jest warte. Wychodzi na to, że jeden pies czy to chasis a/b/c albo jaki dysk - ceny te same.

Warto wziąć ten zestaw? Z dotychczasowych premier największą moją uwagę właśnie przyciąga Max. Wiem, że PS TV to nie wypał, ale podejrzewam, że teraz będą to wciskać do każdego zestawu. Stosunkowo sama konsola wychodzi za 1300zł po odliczeniu tej przystawki i gry. Rozglądać się za czymś innym? W ogóle wszelkie dołączane gry są pudełkowe?

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wersja 1216 ,jak nie zależy Ci na nowym modelu to cena ok tylko ,że teraz PsTv to koszt około 100 zł. A będą dawać dyski 1TB i inne dodatki by jak najwięcej wypchać starych rewizji z magazynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuły wprowadziły mnie w błąd. Niestety Playstation we wiadomości z 22 czerwca na FC potwierdza, że to dalej 1116. Nie obyło się bez gapy gdzie napisał, że 1200 różni się u nas tylko pojemnością dysku ;-)

Wystarczyłoby mi 500GB + Mad Max oczywiście :-D Po jakim czasie od premiery danej gry ta pojawia się w zestawie?

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , a w czym jest różnica między wersją 1216 a 1116 ? I czy idzie jakoś z pudełka odczytać jaka wersja konsoli jest w środku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz dział w którym są opisane różnice modeli.

Tak na pudełku jest informacja jaki model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×