Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w media markt , lub saturnie co roku kupuje fife przed premierą . Dziś zwiedziłem Gdańskie sklepy i poza zestawem xboxa one z fifą nic więcej nie było .Gość z obsługi mówił że na razie tylko to mają ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba szturmowac po weekendzie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jest jeszcze jedna niewiadoma

sklepy stacjonarne jak saturn, media markt, euro itp moga miec zablokowana sprzedaz az do premiery

co roku sprzedaz odbywa sie bez problemu dzien, dwa przed ale dzisiaj dostalem info iz w tym roku moze byc inaczej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie FIFY 16. Wersja Deluxe z 40 paczkami do FUT jest tylko jako preorder, czy będzie później dostępna w normalnej sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gadałem z gościem w euro jak brałem pesa i mówił że w poniedziałek będzie tam Fifa pewnie i sprzeda raczej bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie FIFY 16. Wersja Deluxe z 40 paczkami do FUT jest tylko jako preorder, czy będzie później dostępna w normalnej sprzedaży?

W normalnej sprzedaży nie będzie. Tego kodu jak nie wykorzystasz do któregoś października to stracisz kilka paczek.

Edit: Zamawiać można oficjalnie do 24 września, a kod musisz wpisać do 11 października jeśli chcesz dostać wszystkie 40 paczek.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info. Zamówiłem więc preorderem z opcją zapłaty przy odbiorze w sklepie. Wcześniej niż 24 nie będę miał kasy, a tak chociaż paczki mi nie przepadną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku jest edycja deluxe w cenie : 224,99 zł na ceneo pokazuję normalnie 249zł ale jak się wejdzie do sklepu to jest cena : 224,99 zł Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku jest edycja deluxe w cenie : 224,99 zł na ceneo pokazuję normalnie 249zł ale jak się wejdzie do sklepu to jest cena : 224,99 zł Pozdro

 

Powiedz jeszcze, że już gdzieś na półkach stoi :D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak, w magazynch :-)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku jest edycja deluxe w cenie : 224,99 zł na ceneo pokazuję normalnie 249zł ale jak się wejdzie do sklepu to jest cena : 224,99 zł Pozdro

Cena fantastyczna, chyba taniej nie da się nabyć deluxe edition, ciekawe czy będzie można kupić tą edycję przed premierą bezpośrednio w salonie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zamówić tę wersję do empiku płacąc przy odbiorze? Chętnie bym sprzedał u nich za 70zł 15 i za 155zł kupił 16 w wersji deluxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zamówić tę wersję do empiku płacąc przy odbiorze? Chętnie bym sprzedał u nich za 70zł 15 i za 155zł kupił 16 w wersji deluxe.

Tak, można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie mam takiej opcji. Próbowałem zamówić bez rejestracji, chyba że trzeba mieć konto, żeby móc płacić przy odbiorze.

post-10230-0-76703700-1442682498_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie mam takiej opcji. Próbowałem zamówić bez rejestracji, chyba że trzeba mieć konto, żeby móc płacić przy odbiorze.

Trzeba mieć konto, aby móc zapłacić przy odbiorze. W tamtym roku także zamówiłem fife na empik.com z odbiorem osobistym i płatnością przy odbiorze, jednakże dorwałem fife przed premiera w MM i nie odebrałem fify w emiku. Po kilku dniach zamówienie samo automatycznie się skasowało ;-) Więc nic nie zaryzykujesz zakładając konto i zamawijąc fife w empiku ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pracuje w jednym z dużych sklepów RTV i u nas na magazynie gry będą w poniedziałek, jednak kierownik mówił że EA zabroniło wcześniejszej sprzedaży, ale być może zmienią decyzję bo FIFA już i tak jest na torrentach.

 

Przypominam że wersja Deluxe to zamówienie przedpremierowe. 24 września nikt wam nie da gwarancji że dostaniecie w sklepie, jeśli będzie dużo preoderów. Za to po 24 nie możemy sprzedawać już tej wersji.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GrzeluKNZ@

Dzięki za pomoc, zamówiłem i zobaczymy czy uda się przed premierą wyrwać tę wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem w euro rtv agd, niby w empiku taniej o dwie dyszki ale mi nie podrodze :)

Myślicie, że mogą mi napisać iż zabrakło dla mnie zmówionej gry i nie będą jej mieli dla mnie w dniu premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Euro i w Empiku, w obydwu miejscach pudełka na wystawie z napisem "preorder bez gry w środku".

Pudełka jednak zafoliowane,

W Euro śmiesznie, bo nawet nie znali ceny ostatecznej i gościu mi oświadczył, ze co rok mieli przecieki, a teraz cisza.

W obu sklepach dostałem odpowiedź, że przed premierą nie ma szans wyrwać :/

Kuźwa kto robi premiery w środku tygodnia ja się pytam? Weekend jest.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

24 września to czwartek jest więc bliżej weekendu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak moi drodzy koledzy...

Muve.pl wysyła FIFA 16 od poniedziałku (premiera w czwartek), do tego darmowa wysyłka, a w prezencie jeszcze macie zniżkę 20 zł po wpisaniu kodu na wersję DELUX: FIFA16-D-NG-FIFASERWIS oraz ZWYKŁA: FIFA16-NG-FIFASERWIS. Na PS4 i XOne.

Delux 249 zł, zwykła chyba 229 zł :)

Preordery oczywiście z paczkami Fut...

Nie ma za co:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak moi drodzy koledzy...

Muve.pl wysyła FIFA 16 od poniedziałku (premiera w czwartek), do tego darmowa wysyłka, a w prezencie jeszcze macie zniżkę 20 zł po wpisaniu kodu na wersję DELUX: FIFA16-D-NG-FIFASERWIS oraz ZWYKŁA: FIFA16-NG-FIFASERWIS. Na PS4 i XOne.

Delux 249 zł, zwykła chyba 229 zł :)

Preordery oczywiście z paczkami Fut...

Nie ma za co:)

249zl juz po rabacie to taka "normalna" cena, wiec raczej slaba promocja ze strony Muve :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak moi drodzy koledzy...

Muve.pl wysyła FIFA 16 od poniedziałku (premiera w czwartek), do tego darmowa wysyłka, a w prezencie jeszcze macie zniżkę 20 zł po wpisaniu kodu na wersję DELUX: FIFA16-D-NG-FIFASERWIS oraz ZWYKŁA: FIFA16-NG-FIFASERWIS. Na PS4 i XOne.

Delux 249 zł, zwykła chyba 229 zł :)

Preordery oczywiście z paczkami Fut...

Nie ma za co:)

To sprawdzone info, że wysyłają od jutra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies informacje o dostepnosci fify w kujawsko-pomorskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice Jeszce nigdzie nie mają ...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×