Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde fajny ten zestawik , mam nadzieje że będzie więcej takich :D, i Oby w Polsce tez były takie same a nie tylko we Francji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady już...dafaq? Serio? W tym kraju kufa komuś dasz milion złotych to będzie narzekał, że czemu w banknotach po 100zł, a nie po 200zł :/

Singu, pojawi się ten bundle to bierz nie marudź :P

Taki bundle to po prostu marzenie, lepszego już nie będzie. 2 pady, kamera i gra za prawie 100€?

Spokojnie mogli drugiego pada wywalić i liczyć tyle samo, ale dali go. Sony miażdży konkurencje tym bundle wzdłuż i wszerz.

Na pewno będą wersje z DriveClubem i inFamous'em. Poczekamy, może zrobią rzeczywiście 2x gra i 1x pad.

 

oferta jest bdb to prawda.. po prostu nie wiem po co 2gi pad jak gier z co-opem nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferta jest bdb to prawda.. po prostu nie wiem po co 2gi pad jak gier z co-opem nie ma :biggrin:

Jak ktoś planuje od razu kupić Fife i NBA jak ja :D to ten zestaw bardzo się opłaca z tym padem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś planuje od razu kupić Fife i NBA jak ja :biggrin: to ten zestaw bardzo się opłaca z tym padem :)

chyby, że do tych gier ;) bo do exów praktycznie zbędny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do exów też się przyda, jak w środku akcji pierwszy się rozładuje, a od kanapy do tv masz więcej niż 2 m. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do exów też się przyda, jak w środku akcji pierwszy się rozładuje, a od kanapy do tv masz więcej niż 2 m. ;)

 

niby tak ale ja już na to mam "lekarstwo" od roku za.. 29zł... kabel USB 3 metry oryginalny od Sony dedykowany PS3 ;)  mam dużo luzu i tanio ;)

   czemu kupiłem dedykowany ktoś zapyta? bo niededyk był nie wiele tańszy a do tego brzydki bo szary albo niebieski a niechciało mi się przez pół miasta jechać do taniego sklepu pc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na bundle z bf4 - o ile takowy sie pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ile, min. 2499 zł znając pazerność naszych rodzimych sprzedawców :P a co do bundle, to chyba sam się skuszę

Można to policzyć na szybko Pad + kamera + gra =750zł

2500 - 750 = 1750zł

 

Czyli żeby taki bundle był opłacalny konsola musiała by kosztować znacznie więcej niż 1750 zł a już jakiś sklep zapowiedział nie więcej niż 1790 za samą konsole więc dużej różnicy nie ma.

 

Ja chcę kupić konsole na święta i na pewnie na starcie kupie dodatkowo pad i eye więc bundle jak najbardziej mnie interesuje choć jeszcze nie wiem jaką grę bym najchętniej zabrał z konsolą do domu.

 

Natomiast mam pytanie jak wygląda gwarancja z takiego bundle? Rok? Dwa? Czy może indywidualnie w zależności od sklepu tak samo jak z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile tak mniej więcej będzie kosztował używany zestaw PS4, z padem, okablowanie i jedną grą np: Call Of Duty Ghosts w okolicach kwietnia/maja 2014 roku ? Przymierzam się do zakupu tej konsoli obecnie jestem posiadaczem Xbox 360 ale przesiadam się na PS4 z wiadomych chyba przyczyn i jestem obecnie na etapie zbierania funduszy i nie wiem na jaką kwotę mogę liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy początek września, sprzętu na rynku nie ma jeszcze a ty się pytasz ile będzie używany stał... Jak coś zapraszam do wróżbity Macieja czy kogoś z jego branży :P

 

Zbieraj na nowy sprzęt i czekaj jakie ceny się będą pojawiały.

Edytowane przez KOWI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to szacunkowo obliczyć na podstawie innego sprzętu bo ceny sprzętu używanego tanieją mniejwięcej w takim samym stosunku. Ja obstawiam 300-500 zł mniej niż za nowy taki zestaw. Ale to takie szacunkowe liczenie o kant d... rozbić bo nie wiadomo jak będzie sytuacja wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mam pytanie jak wygląda gwarancja z takiego bundle? Rok? Dwa? Czy może indywidualnie w zależności od sklepu tak samo jak z konsolą.

Z Tego co mi ktoś kiedyś powiedział to Gwarancja na sprzęt elektroniczny w polsce to minimum 2 lata :P ale to kiedyś tam mi sie obiøo o uszy  wiec nie jestem pewny na 100% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory gwarancja sony to był rok. PS4 ma ponoć już 2 lata.

2 letnia jest jeszcze niezgodność towaru z umową kupna realizowana w miejscu zakupu ale to tyczy się polskiego i niemieckiego sklepu a np, amazon UK już mają tylko rok sklepowej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie ma czegoś takiego że dany sklep daje tyle albo tyle gwarancji... Zasady gry są ogólne dla wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie dlaczego niektóre sklepy podają że jest gwarancji rok?

 

Ok może to być rok gwarancji producenta a kolejny rok gwarancji niezgodności towaru nie jest opisywany bo kupujący powinien o niej wiedzieć. Ale gdy ja osoba która wcześniej nie interesowała się sprawami trwania gwarancji widzi w dwóch różnych sklepach produkt o tej samej cenie ale w jednym gwarancje trwającą rok a w drugim dwa to wybiorę sklep który informuje o tym że są dwa lata. Po co więc sklepy informują że gwarancja trwa rok jak mimo to trwa dwa ?

 

No chyba że coś mi się myli to proszę wyprostować ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba że coś mi się myli to proszę wyprostować ;]

 

Hurtownie wciskały mi dodatkowe gwarancje i inne cudawianki na kiju abym kupił ich produkty. Nie wiem jak jest z gwarancją teraz na ps4, ale na niezgodność z towarem masz 2 lata na całym terenie UE, bo taka jest dyrektywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe gwarancje już były poruszane w tym temacie i chyba temat jest wyczerpany kilka stron wstecz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurtownie wciskały mi dodatkowe gwarancje i inne cudawianki na kiju abym kupił ich produkty. Nie wiem jak jest z gwarancją teraz na ps4, ale na niezgodność z towarem masz 2 lata na całym terenie UE, bo taka jest dyrektywa.

Dokładnie

Sklep nie jest gwarantem tylko producent, więc nikt sobie tu przepisów sam nie może ustalać.

Drugi rok z tytułu rękojmi się należy...

Co prawda nie każdy sklep od razu chce to realizować ale jedno zręczne pismo i nie ma wyjścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu bzdury piszecie...

 

ile razy można pisać, że gwarancja producenta to nie to samo co niezgodność towaru (a nie żadna rękojmia)?

 

gwarancja producenta (Sony) realizujemy u producenta i on może sobie ustalić ile tej gwarancji daje- rok czy dwa czy ile tam chce 

niezgodność towaru- tu odpowiada sprzedający sklep ale tylko do pół roku uznaje się, że wada ukryta była z automatu, po pół roku tu klient musi udowodnić, że taka wada był. Także z 2 lat robi się w praktyce 6 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :) Zastanawiam się nad kupnem konsolki i rozkminiam ostro:)

 

Premiera jest na koniec października, więc do świąt 2 miesiace pewnie do tego czasu będą jakieś promocje na gwiazdke (pewnie mimalne w postaci bundli itp.). Pytanie - czy po gwiazdce będą jeszcze bardziej okazyjne ceny czy nie? Nigdy tego nie śledziłem jakoś dokładnie, ale pewnie są osoby które wiedzą jak jest z PS3 co roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny raczej szybko się nie zmienią, nie widzę powodu dla którego Sony miało to robić.

Pre-ordery w wielu sklepach na zachodzie wysprzedane, a sama konsola i tak droga nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o obnizke samej konsoli, ale na gwiazdke na pewno pojawią się różne promocje i budle, w sensie taka promocja że i tak wydasz więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo to ze konsola pojawi sie przed gwiazdka to juz jest promocja, nie zdziwię się jak będą Bundle z Drive club

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo to ze konsola pojawi sie przed gwiazdka to juz jest promocja, nie zdziwię się jak będą Bundle z Drive club

 

Na Amazonie niemieckim taki bundle wisi już od dobrego miesiąca, albo nawet dwóch i sam mam na niego pre-order.

Ale czekam na te bundle z grą, padem i kamerą, to będzie miazga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×