Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

mnie interesuje bundle z BF4, ale puki co chyba cisza na temat czegos takiego, drugi pad mi nie potrzebny bo jestem samotnym lowca i wolal bym miec kase za niego w kieszeni -dorzucic pare zl i kupic jakis tytul oddzielnie  :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym zastaw z Battlefield 4 lub FIFA14. Być może się doczekamy.Trzeba będzie szukać wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, dlaczego niektóre sklepy nadal nie podały ostatecznej ceny konsoli? Ultima, MM, Saturn - pre order za 100 zł. Nie rozumiem tego postępowania, skoro chyba większość sklepów podała już swoje ceny. Na co oni czekają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to, żeby jak najlepiej wyruchać bogaty polski naród :) Już paru walnęło cenę 1999zł, albo i więcej :biggrin:

Gratki dla tych co to kupią i dadzą się naciągnąć na dobre parę stówek ;)

Cena znana już od E3, także obserwują konkurencję i dadzą cenę taką samą, albo podobną. Na ceny poniżej 1799zł nie macie już raczej co liczyć w PL.

Kto ma tylko możliwość, to brać z zachodu za 400€ zwykłą wersję, albo czekać na bundla.

Nie dajcie zarobić tym pazerniakom w tym kraju.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat te pazerniaki w kraju to pazerniaki z zagranicy. Takze ogolnie popieram Patricko, jak juz dorabiac kapital zagraniczny to lepiej kupic taniej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, dlaczego niektóre sklepy nadal nie podały ostatecznej ceny konsoli? Ultima, MM, Saturn - pre order za 100 zł. Nie rozumiem tego postępowania, skoro chyba większość sklepów podała już swoje ceny. Na co oni czekają? 

 

 

co się dziwić jak SCEP nie podaje cen sugerowanych bo chce dać sklepom wolną rękę...

saturn/media markt przez kilka dni po E3 mieli podaną cenę 1749-1799 ale potem zniknęła na rzecz preordera 100 zł niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co się dziwić jak SCEP nie podaje cen sugerowanych bo chce dać sklepom wolną rękę...

saturn/media markt przez kilka dni po E3 mieli podaną cenę 1749-1799 ale potem zniknęła na rzecz preordera 100 zł niestety.

 

No właśnie. O czym to świadczy? Na razie pre-order za 100 zł, ludzie zapłacą, a później na krótki czas przed premierą ujawnią oficjalną cenę, np. 1999 zł. Może liczą na to, że klientom nie będzie się chciało już odwoływać swoich pre-orderów i większość tyle zapłaci?

 

SCEP nie podaje cen sugerowanych, ale jakoś większość sklepów już określiło się w tej kwestii. 

Rozumiem jedynie pre order w EURO RTV AGD, wynosi on 100 zł, jednak jednocześnie jest gwarancja, że klient nie zapłaci więcej niż 1799 zł (co również jest głupotą, nie wiem jakim cudem 400 euro to 1800 zł : D ). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych w tym kraju, z 400€ zrobiło się nagle 2150zł :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam zamówione na muve za 1719 z przesyłką. Jeżeli potwierdzi się opcja bundla z konsolą, killzone, dwoma padami i kamerką za 500€ u niemiaszków to biorę bez zastanowienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polandi konsola to jedna wypłata, w Anglii tygodniówka xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polandi konsola to jedna wypłata, w Anglii tygodniówka xD 

A w Niemczech 4 dni, a na tv do 42 cali to tak z tydzień.  Polska, to chory kraj i tyle...

Pierdziele nie jadę do kraju aby kupić nową konsole; wolę wspierać obcy kapitał, bo skoro chcą mnie tak wyrolować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu cena na ten bundle z Killzone + 2 pad + kamerka, cena to 499€.

Ja już swój pre-order złożyłem. Z wysyłką do PL to 515€ jeśli dobrze widziałem.

Wziąłem sobie na Austrię, bo mam możliwość i cena wyszła mnie dosłownie 503€, czyli różnica jest, ale mimo wszystko brać, bo lepszego zestawu nie traficie!

http://www.amazon.de/gp/product/B00EYZW58W/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z gwarancją przy zamówieniu np. tego bundla z niemieckiego Amazona? Co zrobić jeśli coś się stanie z konsolą? Normalnie w serwisie Sony przyjmą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw na amazonie niemieckim jest już niedostępny. Pisze: Dieser Artikel ist noch nicht verugbar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest JESZCZE dostępny. Można zamówić, a wyślą kiedy już będzie, niestety nie mogę znaleźć informacji czy będzie dostępny odrazu po premierze czy później. Ale ja niemiecki słabo umiem więc mogłem czegoś nie zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 60zł za przesyłkę to mimo wszystko dużo. Za całość wyjdzie ponad 2215zł, w sumie to nie wiem czy warto pchać się na początek  i kupować niepotrzebnie pada i kamerkę. Zawsze można kupić czystą konsolę i resztę wydać na gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to sorki za błędne info. Ach ten niemiecki...

Edytowane przez Sejfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim GameStopie też jest ten bundle dostępny, także to będzie na bank na premierę.

Jeśli ktoś myśli, że nie warto i że za 100€ dostanie gdzieś pada, grę i kamerkę, to od razu tutaj piszcie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z gwarancją przy zamówieniu np. tego bundla z niemieckiego Amazona? Co zrobić jeśli coś się stanie z konsolą? Normalnie w serwisie Sony przyjmą?

 

kilka stron wcześniej pisałem już o tym, cofnij się tam to znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim GameStopie też jest ten bundle dostępny, także to będzie na bank na premierę.

Jeśli ktoś myśli, że nie warto i że za 100€ dostanie gdzieś pada, grę i kamerkę, to od razu tutaj piszcie :biggrin:

Na amazonie konta są łączone, czy na każde trzeba tworzyć osobne? 

Umiem płynnie eng/fr....ale szwabskiego nienawidziłem i dalej nienawidzę xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączone są, ale zamówienia masz osobno, w zależności gdzie złożyłeś, co jest raczej logiczne :P

Wszystkie adresy, itd. zostają, nawet dane karty chyba są, bo nie musiałem wpisywać.

Ja już się ślinię na ten zestaw, nawet jak mam poczekać ten tydzień czy dwa aż mi go przywiozą, to wytrzymam, tyle zawartości za 100€ to jak złoto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasę pobiera dopiero w momencie jak wyślą paczkę, nie wcześniej.

Także pre-order może sobie spokojnie czekać.

Miałem wcześniej pre-order na PS4 + Driveclub, ale już go anulowałem na rzecz tego wypasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamestop.de/PS4/Games/29737/Konsole-Playstation-4-Killzone-2ter-Controller-Eye-Cam

Śmieszne bez jednego pada i kamerki kilka euro taniej ;P

http://www.gamestop.de/PS4/Games/29634/Konsole-Playstation-4-Killzone

 

Ale wchodząc w te dwa linki niepokoi mnie dalej info:

Das Release-Datum des PS4 Konsolen Bundles ist unbekannt; jedoch garantieren wir eine Lieferung bis spätestens 24.12.2013.

 

Niby do grudnia dostarcza, może tylko tak sobie gadają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up; piszą, że nie znają daty wypuszczenia bundli (zapewne przez sony)[- mój dopisek ] ale gwarantują dostawę do 24.12.13. Zapewne jeśli sony nie wypuści tego bundle to oni sami zrobią taki bundle i za tą cenę go dostarczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×