Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zobaczy bundle z FIFĄ 14, bo ten bundle jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla ludzi, którzy zrobią pre-order do 28 sierpnia i znajdują się w 13 wybranych krajów :)

Cała reszta może standardowo cmoknąć MS w zadek.

 

No i skąd te liczby z pre-orderami? Konferencja Sony została przyjęta pozytywnie, na n4g nie widziałem praktycznie ani jednego newsa, który by narzekał na małą ilość zawartości.

Skupili się na indykach, bo na E3 skupili się na samej konsoli. Przecież GamesCom to nie koniec świata, jeszcze będzie co pokazywać i kiedy.

Dla mnie konfa na początku była średnio udana, ale po przespaniu się z tym, tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że Sony wie co robi i moje pieniądze mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa jest dla każdego, kto zrobi pre order w jednym z krajów w Europie, który znajduje się na liście tych, które dostaną X1 w listopadzie. Nie ma znaczenia kiedy złoży się zamówienie.

@Bansai

Ten helikopter to raczej zaleta. Będzie porządnie chłodził i nie będzie bardzo głośny.

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczy bundle z FIFĄ 14, bo ten bundle jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla ludzi, którzy zrobią pre-order do 28 sierpnia i znajdują się w 13 wybranych krajów :)

Cała reszta może standardowo cmoknąć MS w zadek.

 

No i skąd te liczby z pre-orderami? Konferencja Sony została przyjęta pozytywnie, na n4g nie widziałem praktycznie ani jednego newsa, który by narzekał na małą ilość zawartości.

Skupili się na indykach, bo na E3 skupili się na samej konsoli. Przecież GamesCom to nie koniec świata, jeszcze będzie co pokazywać i kiedy.

Dla mnie konfa na początku była średnio udana, ale po przespaniu się z tym, tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że Sony wie co robi i moje pieniądze mają :)

 

W zupelnosci i pre-order wystarczy w tych wybranych krajach :), taka Anglia zapewni im zysk wiekszy niz polowa europy prawdopodobnie, przeciez tam pilka i konsola to styl zycia dla niektorych ;).

 

Na E3 skupili sie na konsoli. Na GC skupili sie na indykach. No to teraz pytanie, kiedy skupia sie na grach (nie tych robionych w piwnicy) :biggrin: ?

 

Nikt nie narzekal na mala ilosc zawartosci ? Pattison, come on, byles ze mna na shoutboxie ;), co mnie newsy jakies obchodza kiedy bylem razem z Toba wsrod żądnego gier ludu (a ten post to idealny dowod na to http://www.ps3site.pl/forum/topic/77775-gamescom-2013/?p=881391). Zaden portal nie odwazy sie teraz obrzucic Sony gownem, przeciez to oczywiste jest :).

 

 

 

Nie probuje tutaj bronic mikrosyfu, moje serduszko zawsze bedzie bilo dla Sony i PC, jednak nie stawialbym ich z gory na przegranej pozycji, burgery umieja robic BYZNES.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że chciałem gier, jak każdy :) W dodatku po mega klimatycznej wejściówce myślałem, że się w porty zleje.

Ale wyszło jak wyszło. Jakieś kalafiory i szczepany na scenie...mówi się trudno. Mnie to na pewno nie zniechęciło do zakupu :)

Skupili się na małych wydawcach, bo to oni będą musieli dostarczać content dla plusowiczów przez bardzo długi czas, także muszą im w zadek wchodzić.

 

Niestety lud nie widzi jaką firmą jest MS, chcieli nas wydymać do spółki z EA i to bez wazeliny, Ubisoft też nie lepsze i na pewno by się przyłączyło.

Gdyby nie Sony to pewnie PS3 byłoby moją ostatnią konsolą, ale to już wiemy od czasu od E3 :)

Bulenie za każdą pierdołę, nawet tą darmową?

 

Mojej wyrozumiałości MS nigdy nie zdobędzie. Bundle z FIFĄ tylko udowadnia, ze pre-ordery nie idą, a ludzie może jednak nie są tacy ciemni, żeby się rzucać na tą ich puszkę.

FIFA na pewno podniesie sprzedaż, szczególnie w UK. Jednak nie przesadzajmy, PS4 + owa FIFA wcale nie wychodzi wiele drożej.

 

Poza tym pamiętajmy, że pre-ordery swoją drogą, a zakupy w sklepach w dniu premiery i po to też inna bajka.

MS już w pre-orderach przegrywa, podobno nawet ostro po dupie w US dostają.

W większych miastach Europy pod sklepami będą niezłe walki...aż czekam na te filmiki na YT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zycze im aby splajtowali po tym co chcieli nam zaserwowac, 

 

 

No tak niech splajtują i Sony będzie miało monopol.... Konkurencja zawsze jest lepsza od monopolu . Myślicie że gdyby nie Gold i ludzię którzy to kupowali Sony patrząc na zarobki MS z tego tytuły to by nie wprowadziło usługi PS Plus 2.0?

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie zainwestuje w platforme Sony bo jestem pewien ze nie zostawia mnie na lodzie jesli chodzi o oryginalne jak i epickie gry, PS3 to udowodnilo, rowniez mialo slaby line-up na dzien dobry, a jak juz sie rozkrecilo, to swietnych exow mielismy co niemiara. Po prostu mialem nadzieje ze tym razem uracza nas wieksza iloscia gier ktore wywolaja u mnie efekt "IMPOSSIBRU, NEED THIS, NOW".

 

MS mojej wyrozumialosci tez nie zdobedzie, "sram na nim cieplym moczem", tylko tak jak mowie, ostatniego slowa jeszcze nie powiedzieli, ale byli blisko gdyby sie nie wycofali ze swoich wczesniejszych polityk.

 

 

No tak niech splajtują i Sony będzie miało monopol.... Konkurencja zawsze jest lepsza od monopolu . Myślicie że gdyby nie Gold i ludzię którzy to kupowali Sony patrząc na zarobki MS z tego tytuły to by nie wprowadziło usługi PS Plus 2.0?

 

Szprota czytaj cala ksiazke a nie jedna strone ok ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 i fifa to porownywalna cena,ale pamietajmy ze z xboxem dostaniemy tez kinecta.MS powoli zbliza sie do punktu,w ktorym gracz zastanawia sie co wybrac.Syfu narobili ale powoli sie poprawiaja,mysle ze jesli ktos sie wachal miedzy preorderem xbox one a ps4 to wezmie xboxa.Oczywiscie ps4 dalej imo lepsze ale xbox one kinect i fifa vs ps4 i fifa w podobnej cenie daje do myslenia niezdecydowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ten kinect normalnym graczom? To jest wynalazek dla casuali, co lubią poskakać przed TV z rodziną/znajomymi. Nie widzę zupełnie zastosowania tego w normalnej grze.

No chyba, że ktoś lubi jak coś go obserwuje i robi mu zdjęcia podczas gry i pokazuje znajomym jego gębę podczas killstreak'a czy cuś w teń deseń :)

Nie wiem do czego innego się to przydać może...

 

Nie wygrają ilością sprzedanych sztuk pod jednym względem...32 > 13 (za jego ekscelencją Yoshim).

US i UK to nie jest cały świat jak mogłoby się wydawać co poniektórym tam.

Owszem, rynki ogromne, ale jak już wyżej mówiłem, nic nie przemawia za tym, żeby to MS wyszedł na prowadzenie, albo chociaż się zrównał.

Olali kraje skandynawskie, już nawet goście z DICE jawnie mówią, że skoro tak to wiadomo co ludzie kupią.

A to tylko mały wierzchołek góry lodowej.

 

MS to dokładnie Sony z roku 2006, ale niestety dużo gorsi i jeszcze bardziej aroganccy.

Zanim wyjdą ze swoją konsolą na prostą, to trochę to potrwa, a tymczasem Sony będzie odskakiwać coraz to dalej i dalej, bo im generacja starsza tym coraz więcej jest wydobywane mocy z konsol, a jak wiadomo, PS4 ma jej znacznie więcej.

 

PS.

TW, okazja na gifa jest, to Bansai jej nie zmarnuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wyjdzie zestaw bez kinecta (a na 100% wyjdzie) będzie można go sprzedać. Kinect do X360 kosztował $150, więc będzie można odzyskać sporo kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(a na 100% wyjdzie)

 

Nie bądź taki pewien :P Bronią tej swojej kamerki jak niczego innego :) Nawet za DRM'em tak nie stali i całą resztą tego swojego badziewia.

Ale co będzie to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TW

 

Smiertelnie powaznie.

t5d80fd_genious.gif

 

 

@Pattison

 

Kinect normalnym graczom jest potrzebny co najwyzej jako wieszak albo podporka na nogi. Jednak MS udowodnil z tym swoim Tivi i srivi ze oni raczej probuja uderzyc w rynek casuali, a dla takich dekli kazdy nowy gadzet = zajebisty gadzet.

 

Jedno jest pewne, jesli MS nie wyda wczesniej konsoli, to beda w ogromnej dupie, Sony ma poparcie oraz wczesniejsza premiere ? Win. Ciekaw jestem czy MS na prawde chce im na to pozwolic, moze dzis sie dowiemy podczas tego streamu.

 

Ma ktos w ogole link do tego streamu ?

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tata_arek

 jeszcze trzeba znaleźć chętnego na tego kinecta...  raczej wątpię by ktoś to odkupił skoro większość xboxów będzie z kinectem a w MS wymyślili, że trzeba wydać osobny kinect pod Windows...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nich się tak szybko wszystko zmienia, że jeszcze z tego zrezygnują.

X1 nie może wyjść później, bo już wiadomo, że wyjdzie w listopadzie, a później niż 29 się nie da.

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw bez kinecta jest moim zdaniem absolutnie nierealny.

 

Nie po to wytloczyli tyle tego plastikowego gowna, aby im na magazynie teraz lezalo. Moze w przyszlosci, kiedy wyprzedadza wszystkie jednostki z kinectem, poki co nie ma opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli komuś zepsuje się konsola? Będzie musiał kopiować kolejnego kinecta? MS w końcu wyda zestaw bez tego gówna, a te zalegające będą sprzedawać osobno za $150-200

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli komuś zepsuje się konsola? Będzie musiał kopiować kolejnego kinecta? MS w końcu wyda zestaw bez tego gówna, a te zalegające będą sprzedawać osobno za $150-200

 

wcale bym się nie zdziwił jakby kinect był przypisany do konkretnego xboxa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daaaawno nie gralem w dobrego RTSa (SC2 nie podolal, niestety), a przy Generals i Zero Hour niezle sie bawilem, na wczorajszej konfie nawet niezle to wygladalo, moze cos z tego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C&C również mnie interesuje i to bardzo, od czasu Tiberian Sun (tak, ta jeszcze w 2D) i Generalsa, to nie bawiłem się dobrze z kolejnymi częściami.

Przeraża mnie fakt EA + F2P...to co oni mogą zacząć wyprawiać to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga mam pytanie ...

 

7939_518494908218005_222895618_n.png

 

Mnie chyba jedyny indol jaki ciekawi to Everbody's Gone to the Rapture.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×