Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś o co chodzi z markami np. Nike w GT6 -> Bo jakoś nieskumałem po co to komu oO

Wszystko co było pokazane dot. prototypów samochodów :)

Był kiedy samochód Nike w GT Concept, teraz pewnie będzie jego kolejna wersja.

W każdym razie fury zapowiadają się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki plus? AC3 to średniak,mocno się zawiodlem jako fan serii

A co do konfy

Oni chyba naprawdę chcą "zabic" Vite. Borderlands 2 jest ok ale to znowu port z dużych konsol.

Serio ktoś po tej konfie bierze ps4 na premierę?

jedyny tytuł ,który mnie aktualnie interesuje to Infamous second son ale to nie jest gra dla ktorej mialbym kupic ps4 na premierze. Miałem nadzieje na nowego god of war, może jeszcze uncharted, the last of us, albo chocby GTA V w wersji na ps4, ale nie... Najwcześniej konsolke zakupie w marcu. Póki co na ps3 wychodzą o wiele ciekawsze gry;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym Minecrafcie to nic nie powiedział. Będzie na PS3 czy może tylko dla PS4?

Szczerze, to pograłbym w Minecrafta na konsoli, ale tylko z powodu splitscreena, którego nie ma w wersji PC :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co było pokazane dot. prototypów samochodów :)

Był kiedy samochód Nike w GT Concept, teraz pewnie będzie jego kolejna wersja.

W każdym razie fury zapowiadają się świetnie.

W GT4 był ;]

no ale cóż sądząc po trailerze doszło sporo nowych samochodów (Fiesta ST ;D)i oby dlc wychodziły często tak jak np. w Forzie bo temat dlc w gt5 umarł szybko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki plus? AC3 to średniak,mocno się zawiodlem jako fan serii

A co do konfy

Oni chyba naprawdę chcą "zabic" Vite. Borderlands 2 jest ok ale to znowu port z dużych konsol.

Serio ktoś po tej konfie bierze ps4 na premierę?

ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minecraft dla PS4 będzie.

 

"Sony ogłosiło, że popularny Minecraft będzie dostępny także na PlayStation 4. Tymczasem Markus „Notch” Persson, twórca gry potwierdził na Twitterze, że tytuł ukaże się także na PlayStation 3 i PS Vita."

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-08-20-minecraft-potwierdzony-na-sprzet-playstation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówili coś dzisiaj kiedy ma wyjść FIFA 14 na next gen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym Minecrafcie to nic nie powiedział. Będzie na PS3 czy może tylko dla PS4?

Szczerze, to pograłbym w Minecrafta na konsoli, ale tylko z powodu splitscreena, którego nie ma w wersji PC :-)

 

Notch napisał na twitterze, że PS3, PS4 i Vita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHAHAHAHHAHAHAHAH*, czyli mam rozumiec, ze te szumnie zapowiadane "25 niezapowiedzianych exow na PS4" to byly te wszystki indory? xD Nie ma co, tam w Sony maja niezle poczucie humoru.

 

* - gdzie "HA" dazy do nieskonczonosci.

 

 

INB4 KZ:SF multi sucks ;)

 

Nie to zebym narzekal, ale tego... trzeci pokaz z rzedu, gdzie sam deweloper gry walczy ze sterowaniem i celuje strafe'ami, niech sie wypchaja z takim syfem. Pokazali w pelni customowe serwery - z pozoru niby fajnie, ale patrzac przez pryzmat KZ2 i 3 to balans bedzie lezal i kwiczal, no bo przeciez jak cos bedzie graczom przeszkadzac to sobie to wylacza, prawda? I tak oto zamiast korzystac z pelnej zawartosci gry trzeba bedzie blokowac 80% syfu zeby w miare komfortowo pograc. Meh.

 

Podsumowujac w skrocie - dzisiejsza konferencja tylko utwierdzila mnie w przekonaniu, ze nie ma nawet co patrzec na next-geny, one beda warte rozwazenia zakupu najwczesniej za rok o tej porze, a do tego czasu PS3+GT5 i PC spokojnie wystarcza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie ma żadnej gry która jest must havem (Porównajmy to do wyjścia starych konsol, gdzie taki X360 miał swoje Gears of War).

Tutaj nie ma żadnego WoW

 

PS3 ma się dobrze aktualnie - wychodzi jeszcze Beyond/GT 6 + nowy batman, który trafi tylko na current geny. Dodajmy do tego nową Castelvanie... i ps4 jest zbędne przez najbliższe pół roku. IMO lepiej będzie kupić konsole w kwietniu - gry stanieją (te co wyjdą na premiere) + inf SS wyjdzie. 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie napisał o realizacji konferencji.. po pierwszych minutach miałem chęć to wyłączyć.. Cały czas przełączanie kamery... Albo zoom na twarz albo kilometr przed sceną... kogo oni tam zatrudniają???

 

Data cieszy. Shadow of the beast także, ale reszta to straszna nuda..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sony ogłosiło, że popularny Minecraft będzie dostępny także na PlayStation 4. Tymczasem Markus „Notch” Persson, twórca gry potwierdził na Twitterze, że tytuł ukaże się także na PlayStation 3 i PS Vita."

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-08-20-minecraft-potwierdzony-na-sprzet-playstation

ooo :) no to bardzo dobra informacja :) Minecraft na vite to bedzie wiele goodzin dobrej zabawy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podsumowujac w skrocie - dzisiejsza konferencja tylko utwierdzila mnie w przekonaniu, ze nie ma nawet co patrzec na next-geny, one beda warte rozwazenia zakupu najwczesniej za rok o tej porze, a do tego czasu PS3+GT5 i PC spokojnie wystarcza.

 

OK, zgadzamy się razem z Tobą i mamy nadzieję, że dasz nam już spokój z marudzeniem w tematach o PS4 przez co najmniej rok. Za rok wróć tutaj i napisz nam, czy coś się zmieniło. 

Edytowane przez dreamtox
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tutaj można pisać tylko gdy jest się zachwyconym? Człowiek wyraża swoje zdanie (z którym się całkowicie zgadzam) i nikt mu tego zabronić nie może.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na jakiś nowy mega exclusive, a tutaj przysłowiowa dupa.

Nie zmienia to mojego zdania na temat zakupu konsoli i w tym momencie interesują mnie:

- battlefield 4

- driveclub

Sony mówi o 'strong lineup' ale brakuje mi chociaż jednego killera, jednej nowej marki na premierę. (Po co komu watchodgs jak mamy GTA5, knack'a pomijam)

Mimo to battlefield i 64 graczy to wystarczający powód dla mnie aby kupić konsolę.

Wiem, że BF3 ma 64 graczy na PC, ale mój laptop nawet czterech by nie uciągnął więc dla mnie będzie to nowośc :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tutaj można pisać tylko gdy jest się zachwyconym? Człowiek wyraża swoje zdanie (z którym się całkowicie zgadzam) i nikt mu tego zabronić nie może.

jest takie powiedzenie "haters gonna hate". Ja podzielam Twoje zdanie, tymbardziej, że szkoda sprzętu trzeba się niestety w tych czasach liczyć z tym ,że konsolka po 2ch latach będzie nadawała się do wymiany, a to może nastać w okresie kiedy będą wychodzić gry warte uwagi, np taki TLoU 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ileż można narzekać, jak nie na specyfikację to na gry... Przed podaniem specyfikacji next genów już tutaj pisał że i tak jego PC za 8k będzie 3x mocniejszy od konsol. Nie wiem, czego oczekiwał więc nich pozostanie przy komputerze i czerpie radość z oferowanych na niego gier.

Edytowane przez dreamtox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówili także, że uruchomią dedykowaną usługom Sony sieć telekom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy to piszecie co chwile.

Koorwa...Ile mozna czytac,ze ps4 nie ma gier? Ze platne granie po sieci?Ze nie jest next genem,ze 30 klatek,ze sramto.

Normalna osoba ma wyjebke jesli dany sprzet go nie interesuje,albo widzi w nim same negatywy.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba konferencja, ale to co uznaje za plus to:

-pełna customizacja zakładanych gier w KZ, najmocniejszy punkt KZ2
-obniżka Vity, biorę na dniach

-twitch na PS4 oficjalnie

-29 listopada premiera w Europie, na dzień dzisiejszy nie kupili mnie, nowe materiały z KZ i DC może mnie przekonają, ale pewnie będzie tak, że w dzień premiery nie wytrzymam hajpu i pobiegnę po swoją PS4.

 

Minusy
-zero gier od najwiekszych ekip, czyli Santa Monica, Media Molecule, Naughty Dog czy Quantic Dream, wiemy tylko tyle, że się robią i pewnie poczekamy sobie na nie do E3 2014.

-Everybody Gone to the Rupture, Rime (to wygląda świetnie, przypomina mi ICO), Shadow of the Beast, fajnie, tylko szkoda, że bez gameplayów.

-Nowa gra twórców Super Stardus, szkoda, że to nie Dead Nation 2, pewnie i tak kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsolka po 2ch latach będzie nadawała się do wymiany,

 

Say what?! :blink:

Nie wiem co Ty robisz z konsolami, ale jak Ci wytrzymują max 2 lata to chyba coś nie teges...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy to piszecie co chwile.

Koorwa...Ile mozna czytac,ze ps4 nie ma gier? Ze platne granie po sieci?Ze nie jest next genem,ze 30 klatek,ze sramto.

Normalna osoba ma wyjebke jesli dany sprzet go nie interesuje,albo widzi w nim same negatywy.

 

Najrozsądniejszy post jaki przeczytałem od momentu zakończenia konferencji. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data premiery + KZ3 + twitch - to na początek mi wystarczy. Zresztą ja decyzję o zakupie ps4 podjąłem już dawno. konferencja może bez fajerwerków ale imo in plus.

A co do oczekiwań to niestety hype jest tak duży że zawsze będą nizadowolenia, nieusatysfakcjonowani, itp itd. Suma sumarum więcej dobrych info od Sony niż od konkurancji padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Say what?! :blink:

Nie wiem co Ty robisz z konsolami, ale jak Ci wytrzymują max 2 lata to chyba coś nie teges...

 

muahhahaha taka sama byla moja reakcja na tego posta:) wyrwales mi to z ust.

 

A konfa byla ok. Wiem to co chcialem wiedziec. Pokazali remote play o ktorym wczesniej pisalem. I jesli bedzie chodzil w kazdej grze tak plynnie jak w AC:BF to bede bardziej niz zadowolony.

Indie gry.... faktycznie, przesadzili z ich iloscia, ale ta liczba oraz ich eksluzywnosc swiadczy o otwarciu sie na takich wlasnie deweloperow. A jak wiadomo taki Minecraft potrafi byc system sellerem.

 

Co do vity jeszcze, gier niewiele. Ale tego sie spodziewalem. Chociaz te o ktorych powiedzieli zapowiadaja sie mega. Martwi tylko to, ze jezeli teraz nie zapowiedzieli gier to predko ich nie dostaniemy, bo okres dostarczenia gry to pewnie + - 1 rok.

Data premiery + KZ3 + twitch - to na początek mi wystarczy. Zresztą ja decyzję o zakupie ps4 podjąłem już dawno. konferencja może bez fajerwerków ale imo in plus.

A co do oczekiwań to niestety hype jest tak duży że zawsze będą nizadowolenia, nieusatysfakcjonowani, itp itd. Suma sumarum więcej dobrych info od Sony niż od konkurancji padło.

 

Dokladnie tak. Poza tym lepsze to niz nie pokazanie niczego jak w przypadku MS:)

 

EA musialo MS wyreczyc i pokazalo ich Titanfall.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×