Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Nudy....jakoś do PS4 ta konferencja mnie nie namówiła :P

Najważniejszy news: Minecraft. Teraz funboje którzy tu wypisują, że PS$ jest o 50% mocniejsza od klocka będzie mogła spożytkować swoją moc ;)

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że o "The Order" też nawet słówkiem się nie zająkneli ?  :down:

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu jakas znajoma morda. A jak mu sie Rolex blyszczy, pewnie za kase z preorderow ;p

 

EDIT:

No to gruby deal teraz wylozyli.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minecraft nie miał być tylko na konsoli MS? Chyba coś na E3 o tym mówili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minecraft  :laugh2:  Tragiczna konferencja. Jakieś popierdółki ze snesa, cały jeden gameplay AC + kilka momentów z MP KZ. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem od E3 na tą konferencję i bardzo się rozczarowałem. Początek tajemniczy i ciekawy, było pokazane to, czego oczekiwałem - trochę interfejsu, gameplayu i możliwości PS 4. Później było już tylko gorzej. Bardzo dużą uwagę przywiązują do gier indii. Z jeden strony to rozumiem, nieraz produkcje twórców niezależnych są bardzo dobre, ale litości, w takie gry mogę zagrać na 5 letnim komputerze i 3-letniej komórce. Nie wiem czym oni chcą przekonać ewentualnego klienta - może tym minecraftem, którego dodali jeszcze na sam koniec. 

 

Zmarnowane 1,5h, równie dobrze mogłem wejść na ostatnią minutę i dowiedzieć się o premierze PS 4 pod koniec listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady Panowie. Zapowiedź gierek na cross buy na vite mnóstwo, a przecież wiadomo, że na handheldzie będą arcadówki, hotline miami 2, borderlands, a muramasa baby , czy jakoś tak wygląda zachwycająco. Obniżyli wam cene vity oficjalnie. Znamy datę wydania. Fajny bonus na preorder gta 5. Dodatkowe miesiące na subskrypcji plusa, czyli promocja o którą prosiliście. Mnóstwo fajnych nowinek. Liczyłem na jeszcze jeden ex na premierę, ale szanse były prawie żadne.  Ja jestem zadowolony.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem na gry (pełnoprawne) a nie jakieś popierdółki z pegasusa. Na vite tylko muramasa baby i border 2 (nie wiem jak batman będzie wyglądać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Live XMB --> ziew --> Murasaki Baby --> ziew --> 29.11 --> the end

 

:shok:  wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony sie nie popisalo ..... jedyny plus to AC III w + :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się zawiodłem. Tyle jarania tylko do posrania. Nic, kompletnie nic nie pokazali. Liczyłem na jakieś gamingi itd a tu same trailery. Liczyłem na bundle PS4+PSV, a tu nic. Zmarnowany czas. Same jakieś popierdółki, indyki i o zgrozo Minecraft! Aż tak nisko upadli?! ACIII do plusa, fu$k to jest materiał na pudełko na półce, więc wrzesień taki sobie jak dla mnie. Nuda, ziew i zawód. A śmialiśmy się z innych konf, a Sony była jeszcze słabsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

:shok:  wtf?

wtf? Minecraft :P

No i bym zapomniał, gry które kupiłeś na PS3 będziesz mógł też kupić ich cyfrowe wersje na PS4 w jakimś ograniczonym czasie za dobrą cenę :P Dziękujemy Ci Sony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się pogubiłem, co jaką nazwę ma ale zdecydowanie było tego więcej dla mnie. argument, że gry na vite wyglądają na jakiś oldschool, to taki se, bo 3ds ma osiągi jak każdy widzi i jakoś króluje, nie wspomnę o takich pokemonach,  na ps4 wiadomo,że chcę nexgenowych rzeczy , ale na vite tylko gameplay się liczy dla mnie i biblioteka , która ma rosnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba konferencja, ale lepsze to niż w ogóle nic nie transmitować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, jedyne Rime ciekawe, ale wygląda na grę za 10-15€ na PSS. Dobrze, że znamy chociaż datę premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;/ z vity zrobili konsolke jedynie do remote playa tak to vita jest już martwa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony sie nie popisalo ..... jedyny plus to AC III w + :P

Jaki plus? AC3 to średniak,mocno się zawiodlem jako fan serii

A co do konfy

Oni chyba naprawdę chcą "zabic" Vite. Borderlands 2 jest ok ale to znowu port z dużych konsol.

Serio ktoś po tej konfie bierze ps4 na premierę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow of the Beast -> bardzo mnie zaintrygował ;)
Zapowiada się ciekawy żywot ps4 ;]

 

Wie ktoś o co chodzi z markami np. Nike w GT6 -> Bo jakoś nieskumałem po co to komu oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtf? Minecraft :P

No i bym zapomniał, gry które kupiłeś na PS3 będziesz mógł też kupić ich cyfrowe wersje na PS4 w jakimś ograniczonym czasie za dobrą cenę :P Dziękujemy Ci Sony :biggrin:

 

przez moment miałem nadzieję, że powie, że pobiorą za free :D

 

jeśli chodzi o konfę to zawód totalny. Co to miało być? większość gier to pierdoły ala iOS android + to co było na e3. Gdzie te nowe gry?

PS+ - zapowiedzieli 1 z 3 gier.... strach się bać co zamierzają dać skoro tego nie ogłosili..

 

duży plus za współpracę z R* - jakieś rabaty dla tych co kupią w pss GTA5 -  chyba na dlc ale przerywało i niedosłyszałem... ciekawe po ile to GTA w pss i kiedy....

poza tym shit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3ds ma świetną bibliotekę gier i cały czas pojawiają się nowe dobre tytuły a vita nie ma nic. Może ze 4-5 wartych uwagi gier. Jeśli mam płacić za coś co wygląda jak gra na pegazusa (na konsoli o mocy większej od ps2) to wolę nie płacić. Czekam przynajmniej rok (a najpewniej dwa) na kupno ps4 albo x1. Obecnie jest dno i metr mułu 

 

@up - jak zobaczyłem GTAV to już miałem nadzieję na coś konkretnego a jak było to wszyscy widzieli. Casual pełną gębą

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×