Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko nam takie jeśli pobralo się kilkanaście gier w abonamencie. To czy po zakończeniu owego abonamentu w te gry się da grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

150 gb to zdecydowanie za mało. Na resztę pytań szukaj odp w pierwszym poście.

 

Czy ja wiem czy za mało to wszystko zależy od tego ile chcemy w jednym momencie mieć gier na twardym dysku. Ja mam ps3 fata 80 i daję radę.

 

 

Pytanko nam takie jeśli pobralo się kilkanaście gier w abonamencie. To czy po zakończeniu owego abonamentu w te gry się da grać ?

 

 

Aby grać w gry, które pobraliśmy musimy mieć aktywny abonament ps plus

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jasne, mimo wszystko zawsze mieć więcej i zamiast 6-9 gier z plusa, wrzucić sobie 12-16.

2.Tak, chyba ze zostaną wycofane z pss wtedy jak nie prxedluzysz to możesz je stracić.

3.Tak, ale masz dostęp tylko do tych gier od miesiąca kiedy zaczales używać plusa. Nie będziesz miał dostępnych gier które były wcześniej.

4. To zależy. Nie pamiętam kiedy były dane roczne ale na pewno są rów o po roku wymieniane.

5.Dwie bo jedną zabrali i dali na ps4

6.Tak. jakieś tam gry dla dzieci dają ale nie za często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowym użytkownikiem PS3. Szperając trochę natrafiłem na PS Plus i oferta wygląda całkiem spoko.

Grałem zaledwie w jedną grę Last of US i wszystkie gry z PS + będą mi zapewne nieznane.

Chcę jutro kupić roczny abonament. Jednak mam kilka pytań

1Mam konsole z pamięcią 150gb. Czy taka pamięć wystarczy? Widziałem, że jedna gra uncharted coś takiego waży 40gb, trochę mnie to przeraziło.

2Gry które zakupie(czyli tylko zatwierdzę, że chce je mieć bez ściągania) zostaną w mojej pamięci na zawsze? Oczywiście dopóki mam abonament?

3. Czytam teraz, że zmienią się gry roczne jak je ściągnę rozumiem są moje i mogę grać do póki mam abonament tak samo z miesięcznymi?

4.A co do gier rocznych wyczytałem, że są trzy. Czy w tym miesiącu będzie całkowita zamiana tych gier na inne? Bo coś tak tutaj wyczytałem.

5. Na PS3 dodawane są dwie gry w miesiącu? Wyczytałem, że trzy, ale teraz widzę, że tylko dwie są?

6. Czyli jak wykupie teraz to będę miał te trzy gry roczne i niedługo trzy następne?

pozdro 600, nie wiem czy ten temat, bo jestem tu dosłownie chwile

a i czy są jakieś gry dla dzieci dodawane(wiek 5 lat) bo też będzie korzystać.

yo

 

 

Dobra  rada na przyszlosc - zanim napiszesz poszukaj informacji - np na pierwszej stronie tego watku masz linki

 

FAQ: http://pl.playstation.com/psn/support/ps3/detail/linked286142/item286140/PlayStation-Plus-%E2%80%94-cz%C4%99sto-zadawane-pytania/

jak i poradnik: http://www.pssite.com/poradniki-337-poradnik__wszystko_co_musisz_wiedziec_o_playstation_plus.html

 

A teraz odpowiedzi:

 

1. 150GB zalezy - jednym wystarcza innym  nie. To bardzo subiektywne. Gry wymagaja zazwyczaj 2x  wiecej miejsca  na instalacje czyli jesli gra wazy  32GB to musisz miec 64GB wolnego zeby ja zaintstalowac. Tak wiec dysk 150GB bedzie bardzo ograniczal ilosc gier ktore mozesz miec jednoczesnie zainstalowane, oraz powrot do jakiejs pozycji ktora usuniesz bedzie wiazal sie z ponownym jej pobraniem (czas). Ja mam PS3 slim 320GB i daje rade choc nie powiem robilem juz  troche czystek na dysku.

2. Gry zostaja dodane do Listy Zakupionych (czy jak to sie tam nazywa). bez pobierania zostaja one przypisane do Twojego konta. Mozesz nich korzystac jak masz oplacona subskrybcje.

3. Jesli szukales choc troche to powinnies wiedziec ze odpowiedz na Twoje pytanie brzmi - Tak.

4. Gry roczneto w  tej chwili jest niewiadoma jesli chodzi o ich ilosc patrz punkt 5

5. od grudnia zeszlego roku liczba gier w PS+  dla EU i PS3 zostala zmieniona do 2. Mozesz tez przy pomocy przegladarki dodawac gre ktora jest w ofercie PS+ dla PS4, tak samo mozesz rezerwowac sobie gry na PS  Vita. Dlatego tez aktualnie nie wiadomo co bedzie z rocznymi. Czy beda 3 czy 2.

6. Logika wykazuje ze odpowiedza na to pytanie jest - TAK

 

Gry dla mlodszych odbiorcow czasami sie pojawiaja ale nie jestem ekspertem w temacie.

 

Mam nadzieje ze pomoglem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawiają się gry nie tylko dla padów.?

 

nie tylko dla padów? czyli mam rozumiec ze o move chodzi?

 

Nie bylo gier ktore wymagaja move, byly takie ktore maja jego obsluge - z ostanich ktore pamietam to np BioShock Infinite.

Polecam przejrzec liste gier ktore byly w plusie a potem porownac ja z lista gier ktore maja obsluge z wykorzystaniem move. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za odpowiedzi

jutro kupię i zobaczymy co i jak

tylko te 40gb to cały dzień będzie się ściągać

a jest jakiś limit "zakupionych" gier? bo z tego co rozumiem to mogę wszystkie sobie zaznaczyć jako kupione i kiedy chcę zainstaluję, nawet jak już miesiąc minął. Jeszcze jedno czy "zakupioną" grę można instalować wielokrotnie?

last of us przeszedłem dla mnie gra niesamowita, teraz mam red dead zapowiada się ciekawie

musze jeszcze kilka gier na dwa pady kupić bo póki co tylko lego mam :)

na PC lubiłem grać w FPS,  na padzie jakoś cięzko mi ucelować

fajne to PS, ale przeglądarka to jakaś masakra

odkryłem, że idzie oglądać pronole na stronce w HD, a filmiku ze strony już nie da rady bo fllasha nie ma hah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzięki wielkie za odpowiedzi

jutro kupię i zobaczymy co i jak

tylko te 40gb to cały dzień będzie się ściągać

a jest jakiś limit "zakupionych" gier? bo z tego co rozumiem to mogę wszystkie sobie zaznaczyć jako kupione i kiedy chcę zainstaluję, nawet jak już miesiąc minął. Jeszcze jedno czy "zakupioną" grę można instalować wielokrotnie?

 

Jesli chodzi o Uncharted3 to musisz pobrac rozne paczki: Multiplayer, SinglePlayer, filmy albo 2D (lub dodatkowo 3D jesli chcesz korzystac) oraz wersje jezykowa. Mozesz albo zostawic konsole zeby pobierala, albo mozesz pobrac paczke zaintstalowac, pobrac  kolejna.

 

Nie ma limitow - tylko lista wyglada ohydnie pozniej - bo wszystko jest pieknie wymieszane - gry z plusa, cyfraki kupione w PSS,  dema, DLC.

Tak jesli gra jest  przypisana do Twojego konta mozesz ja instalowac wielokrotnie - jesli masz oplacona subskrybcje.

 

last of us przeszedłem dla mnie gra niesamowita, teraz mam red dead zapowiada się ciekawie

musze jeszcze kilka gier na dwa pady kupić bo póki co tylko lego mam :)

na PC lubiłem grać w FPS,  na padzie jakoś cięzko mi ucelować

 

 

Od tego sa inne tematy.

Co do FPS  - wierz mi mozna sie przyzwyczaic.

 

fajne to PS, ale przeglądarka to jakaś masakra

odkryłem, że idzie oglądać pronole na stronce w HD, a filmiku ze strony już nie da rady bo fllasha nie ma hah

 

 

To jakie strony  przegladasz to twoja prywatna sprawa, i mysle ze nikogo to tutaj nie interesuje.

 

Jesli chodzi o dodawanie gier jak pisalem wczesniej - duzo prosciej i wygodniej nizli na konsoli mozna to zrobic z poziomu PC - https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/

Logujesz sie dodajesz produkty z plusa do koszyka, kupujesz za zero - zrobione.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie. Czy jeżeli miałem ustawione automatyczne przedłużenie subskrypcji ps+, podpiętą kredytówkę, ale wymagane hasło przy każdorazowym zakupie w sklepie - to czy konto mi się samodzielnie zasiliło i subskrypcja zostałą przedłużona?

 

 

Nie mam dostępu do konsoli od jakiegoś czasu, ale chcę przedłużać ważność ps+ - pogram sobie później. Pytanko, czy data przy liście gier - ważność - to właśnie termin mojego ps+?

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, data ważności przy grach to data wygaśnięcia PS+.

PS+ to nie standardowe "sklepowe zakupy" tylko automatyczne przedłużenie usługo więc rządzi się swoimi prawami i przedłużyć powinno się automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, data ważności przy grach to data wygaśnięcia PS+.

PS+ to nie standardowe "sklepowe zakupy" tylko automatyczne przedłużenie usługo więc rządzi się swoimi prawami i przedłużyć powinno się automatycznie.

 

Dzięki. No oby tak własnie było, bo nie mogę sobie przypomnieć jak to wyglądało gdy ostatni raz zasilałem. Z dużą dozą prawdopodobieństwa strzelił bym, że podawałem wtedy hasło zabezpieczające...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może sam robiłeś zakup przedłużenia przed końcem - wtedy jest wymagane hasło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której mamy mieć informację o grach w PS+ (oprócz tych czterech z baneru)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie - wtedy robiłem sam przedłużenie na 3 miesiące i musiałem wpisac hasło.

 

Niedługo ważnoć się skończy, mam ustawione automatyczne przedłużenie, mam też hasło do zakupów - i zakładam, że samodzielnie subskrypcja przedłuży się na kolejne 3 miesiące (bez żadnego podawania haseł) i będzie z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up już wczoraj było potwierdzone

 

rozpiska ma być lada moment


http://blog.eu.playstation.com/2014/05/29/playstation-plus-june-nba-2k14-dragons-crown-pixeljunk-2/


2 gry na PS4!!!!!!


Entering PS Plus:
 
4th June: Pixeljunk Shooter Ultimate (Cross Buy)
4th June: Trine 2: The Complete Story
4th June: NBA 2K14
4th June: Lone Survivor (Cross Buy)
4th June: Dragon’s Crown
4th June: Surge Deluxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o grach rocznych cicho? Czyżby nie zmieniali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A o grach rocznych cicho? Czyżby nie zmieniali?

 

Przyjdzie na to czas.

 

Trine 2. Hmmm póki co to najlepsza gra na PS4 w PS+ dotychczas :biggrin:

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super rozpiska ale trzeba zacząć od narzekania że nie ma rocznych. Co za naród

 

2 gry na PS4 będą co miesiąc

W sumie 6 gier, w tym 2 crossbuy. Pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super rozpiska ale trzeba zacząć od narzekania że nie ma rocznych. Co za naród

Ja nie narzekam, tylko normalnie się pytam :D

A to czy rozpiska dobra czy zła zależy od gustu.

 

Osobiście mi się niezbyt podoba, ale bywały też takie miesiące, które bardzo mi się podobały (np. luty 2013 - Sleeping Dogs i F1 Race Stars)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadacze vity mają niezły miesiąc... na ps3 słabo kolejny miesiąc....  oby gry roczne były jakieś porządne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS3 to już pastgen. Widocznie pula gier do PS+ już się wyczerpała, dlatego rzucaja sezonówki których wcześniej nie było.

Roczne to mogą być ostatnie dobre gry potem będzie już pewnie gorzej, a na PS4 coraz lepiej.

Taka kolej rzeczy

 

Na PS4 jest to zdecydowanie najlepszy miesiąc, na Vitę pewnie top3

Czasy gdy PS+ było usługą tylko dla PS3 już minęły

 

Pixeljunx będzie też na Vitę więc 4 gry , święto lasu :)


Edit

 

 

Achtung , uwaga nie będzie gier rocznych!!!!!!!!!!


 

Fred Dutton 29 May, 2014 @ 3:50 pm   7.2

Chris will be along to answer questions soon, but just to clarify, the annual ‘evergreen’ titles will not be replaced. Instead, you’ll be getting one additional PS4 game every month. So, 2 x PS3, 2 x PS4 and 2 x Vita each month for the foreseeable future.
Edytowane przez pablos_83
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 2x gry PS4 :D Zdecydowanie bardziej wolę takie "deal" :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dobra decyzja z tymi 2 grami miesięcznie na PS4...tym bardziej jak ma się jeszcze tak jak ja Vite...to już min. 4 gry miesięcznie do ogrania :D.. z uwagi na czas dla mnie to już sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×