Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi


Hej,

Niestety z mojego wyjazdu za granicę musiałem rozstać się z swoją konsolą na miesiąc czasu, w tym czasie w ofercie plusa(posiadam konto wykupione przez rok) pojawiła się gra Far Cry 3. Nie powiem zależało mi na tym tytule, ale nie byłem wstanie go fizycznie ściągnąć, bądź kupić. 

Moje pytanie brzmi: Czy istnieje możliwość bezpłatnego ściągnięcia gry za pośrednictwem Sony, i czy jest sens pisać do nich z taką prośba?

 

Niestety, nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kody nie są uniwersalne (tzn. nie doładowują dowolnego konta niezależnie skąd kod pochodzi)?

 

edit: już doczytałem.niestety nie. może będzie też promocja na brytyjskim amazonie

 

tylko, że kod z UK trzeba aktywować na koncie z UK- na polskim nie ruszy a to oznacza, że część gier bez PL... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Niestety z mojego wyjazdu za granicę musiałem rozstać się z swoją konsolą na miesiąc czasu, w tym czasie w ofercie plusa(posiadam konto wykupione przez rok) pojawiła się gra Far Cry 3. Nie powiem zależało mi na tym tytule, ale nie byłem wstanie go fizycznie ściągnąć, bądź kupić. 

Moje pytanie brzmi: Czy istnieje możliwość bezpłatnego ściągnięcia gry za pośrednictwem Sony, i czy jest sens pisać do nich z taką prośba? 

 

Jak już wcześniej napisał 3lder - nie ma możliwości bezpłatnego ściągnięcia gry wycofanej z PS+ i nie ma sensu w tej sprawie pisać do Sony.

Jednakże na przyszłość, polecam skorzystanie z PS Store przez internet za pomocą przeglądarki WWW. Wystarczy się zalogować, "zakupić" i później można ją pobrać przez historię zakupów na konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo z lumines - jak było nie sądziłem że kupie Vite i jakoś nie przykladalem duzej wagi do zaklepywania gier na nią teraz tego strasznie żałuje :< W sumie tylko ta jedna gra mnie omineła ale i tak słabo. W ogole na vite chyba kiedys jedna gra wychodzila na poczatku miesiaca a druga w polowie chyba  dlatego zapomnialem dodac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Europe ‏@PlayStationEU
Just been told that Assassin's Creed IV Black Flag Aveline Figurehead DLC will be free for PS Plus users from today for 2 weeks!

 

 

 

 

 

 

edit:
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-pl/games/pinballistik/cid=EP4073-NPEB00222_00-PINBALLISTIK0000

darmowa gierka w PS+

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kilka dni temu zauważyłem, że Pinballistik jest za free. Jednak po kilku(nastu?) minutach gra wyleciała z dysku z takim hukiem, niczym Smuda z repry. Do Marvel Pinball nawet nie ma startu. Takie darmowe, małe, skromne, ...crapiątko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla plusowiczów jest też aplikacja Tuneln Radio w wersji na PS3 i PSV

 

Na razie tylko rzuciłem okiem. Nawet polskie stacje są

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go słuchać w tle podczas grania ?

Niestety nie. Gdy chcesz uruchomić grę, pojawia się info o konieczności zamknięcia aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze pytania od PS4.

Jest też dużo o PS+

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/10/30/playstation-4-the-ultimate-faq/

 

 

choć nie ma najważniejszego pytania czy można "zaklepywać ' gry nie mając PS4

Mam nadzieję że tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słaba ta aplikacja. Jeśli macie urządzenie na Androidzie (nie wiem jak z innymi systemami) to możecie pobrać tą samą aplikację i sobie posłuchać podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Motostorm RC czy to jest cross-buy ? Bo mi wyświetla tylko że to jest na vite ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Can more than one person access my content from my PS4 system?

By setting your home PS4 system your “Primary” console, the content you’ve purchased on your account is available to other family members without needing to sign in on your account.

 

Can two people use my account’s content on two different PS4 systems at once?

Yes, this is possible.

 

 

 

o ile game sharing znacząco ukrócili (gdyż tylko jedno konto może być primary więc trzeba by mieć jedną osobę do zakupów na ps4 współnych) tak sharingu ps+ nie ukrócili IMO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma amerykańskiego plusa to całkiem ciekawe promocje są m.in. DMC za 14$, Bioshocki 1 i 2 za 5$, Dead Space za 6$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tydzień temu były fajne ceny, DI za 5 dolców, TWD chyba za 3 czy 5. I jeszcze parę innych...nie to co u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie, jeżeli wykupuje plusa np na miesiąc i ściągam darmowe gry które są w tym momencie udostępnione plusowiczom to czy po zakończeniu subskrypcji dalej moge w nie grać czy tylko gdy mam opłacony abonament na plusa? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać w gry z Plusa tylko gdy masz wykupiony abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie, jeżeli wykupuje plusa np na miesiąc i ściągam darmowe gry które są w tym momencie udostępnione plusowiczom to czy po zakończeniu subskrypcji dalej moge w nie grać czy tylko gdy mam opłacony abonament na plusa? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Kolego/Kolezanko - jest poprzedni watek o plusie i obszerne FAQ, jest pierwsza strona tego watku, jest w koncu officjalna strona Playstation gdzie sa takie informacje. Mozesz to znalezc w 60 sekund.

 

A teraz odpowiedz: NIE!

 

Z wyrazami szacunku

Gbur MagEllan,

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś (Pablos? :)) orientuje się, czy ptaszki coś ćwierkały o Ni No Kuni w plusie?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×