Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

czyli kolejny slaby miesiac na vite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 to jakaś masakryczna żenua... czasy atari ponownie wracają ... :blink: gdyby nie wymóg posiadania plusa do gry online to olałbym go ciepłym moczem już dawno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko Lego na vite mnie satysfakcjonuje w tym miesiacu , no i wsumie crysis ale to akurat mam juz. w kazdym badz razie plusa przedluzam TYLKO ze wzgledu na bibliotekę gier nie ruszonych nawet. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 to jakaś masakryczna żenua... czasy atari ponownie wracają ... :blink: gdyby nie wymóg posiadania plusa do gry online to olałbym go ciepłym moczem już dawno!

A co mają ci dać? KillZone? Lol

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają ci dać? KillZone? Lol

 

Nie oczekuję gier typu AAA, ale chociaż coś w stylu Dead Nation, Trine lub nawet Stridera, a nie jakieś pikselowate g*wna! co by spokojnie poszły na mojej pralce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic...serio mogę powiedzieć że syty miesiąc. Najsłabszą grą okazał się Crysis 3 w którego nie zagram ponieważ mnie nie interesuje ale resztę obczaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE BIEDA...

 

Dla przypomnienia gry na ps3 z sierpnia 2013

Need for Speed: Most Wanted (31 lipca)

Mafia 2 (31 lipca)

Spec Ops: The Line (31 lipca)

 

NO kr... comment

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję gier typu AAA, ale chociaż coś w stylu Dead Nation, Trine lub nawet Stridera, a nie jakieś pikselowate g*wna! co by spokojnie poszły na mojej pralce :biggrin:

To idź do Niemiec szparagi zbierać, będziesz mógł kupić sobie całą obszerną bibliotekę gier na next gena.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej nie było, proteus jest za to cross-buyem i pogramy też na vicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idź do Niemiec szparagi zbierać, będziesz mógł kupić sobie całą obszerną bibliotekę gier na next gena.

Byłeś, że tak polecasz?

A mnie zastanawia, jak taki PS Plus będzie wyglądał za 2-3 lata. Czy dalej będziemy dostawać "gratisowe" gierki, czy Sony zakręci kurek i będziemy płacić za samą możliwość gry po sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie stanie bo shitstorm w necie byłby większy na sony niż na xa po e3 i cyrku z DRM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak patrzę co dali znowu na PS4 to tylko można się śmiać....  grafika to nie wszystko to jasne ale cofać się w rozwoju do początku lat 90? trochę przesada.. na ps3 sony nie dopuszczało takich śmieci nawet do PSS a co dopiero do PS+...  

oczywiste jest, że na AAA nie ma co liczyć ale są lepszy indyki od tego crapu...   na moje powinni rozważyć opcję np. 5% czy 10% rabatu na wybrane gry na ps4 co miesiąc zamiast dawać coś co nikomu niepotrzebne na dobrą sprawę...

 

co do PS3 to cóż na pewno jest lepiej niż to co było od lutego do czerwca ale C3 to tak jak DeadSpace3 żadna wspaniała gra żeby się tym ekscytować...

2 pozostałych ps3 gier nawet nie będę komentował...

 

a miało być tak różnorodnie a tymczasem praktycznie mamy tą samą ofertę co miesiąc temu tylko nazwy inne :biggrin:

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie gier AAA na ps4.

Ktoś jeszcze nie zrozumiał ?!?

Jak będą to w wersji demo jak driveclub

Kolejna dobra ilościowo rozpiska na vitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie gier AAA na ps4.

Ktoś jeszcze nie zrozumiał ?!?

Jak będą to w wersji demo jak driveclub

Kolejna dobra ilościowo rozpiska na vitę.

Gry 3xA pewnie zaczną dawać jak wyjdzie łan w EU (w większości krajów)... ale co do ps3 to jest po prostu żart. Sony się chyba zachłysnęło swym sukcesem... A i nie mówcie, że xboxy też płacą - tak płacą, ale ich usługa to niebo w porównaniu z tym co za $ dostajemy od Sony (konserwacje, niestabilność w grach online, bugi na ps store, dziwne bugowanie pre-orderów... etc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję gier typu AAA, ale chociaż coś w stylu Dead Nation, Trine lub nawet Stridera, a nie jakieś pikselowate g*wna! co by spokojnie poszły na mojej pralce :D

Trine i Dead Nation juz były...

Nie będzie gier AAA na ps4.

Ktoś jeszcze nie zrozumiał ?!?

Jak będą to w wersji demo jak driveclub

Kolejna dobra ilościowo rozpiska na vitę.

Oczywiście, że AAA na PS4 w późniejszym czasie będą.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisał coś w stylu....

Gdyby takie były to by dawali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idź do Niemiec szparagi zbierać, będziesz mógł kupić sobie całą obszerną bibliotekę gier na next gena.

Dzięki za swoje sprawdzone miejsce, ale wolę swoje 2.5k w PL ;)

 

Trine i Dead Nation juz były...

 

Boże wiem, ale właśnie gry tak dopracowane powinny być w plusie, a nie jakieś crapidła z pikselozą w HD ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co gadka o grach które nie istnieją?

Dają co mogą, nie ma wyboru a gry AAA są młode i w cenie. Po premierach jesiennych oferty będą ciekawsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proteus mnie zainteresował :).

Sądze, że gra będzie bardzo niecodzienna. Zaś swobodna eksploracja to jest to co lubię :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×