Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś mi się nie chce wierzyć, że dwa miesiące pod rząd byłyby FPS-y - teraz Borderlands i za miesiąc znowu ten sam gatunek? Ja przez niepoważnego współwłaściciela konta Plus straciłem ważność konta, bo zwlekał z kasą na przedłużenie i sporo gier pozostało niezakończonych i muszę je usunąć. Teraz czekam na ogłoszenie tytułów lutowych i dopiero się zdecyduję na subskrypcję w tym albo w kolejnym miesiącu w zależności od gier jakie się pojawią. Dobrym FPS-em bym nie pogardził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież było jeszcze DMC,a Borderlands 2 to hybryda strzelanki i rpg.

Zawsze znajdzie się kilka osób co im nie będzie coś pasować  czegokolwiek by nie dali w ps+. Dali okami hd to płakali że woleli by fps, był miesiąc z trzem rpg'ami to płakali że chcieli by wyścigi itd.

Przydał by sie oddzielny temat nazwany "ściana płaczu", popisali by sobie tam i był by spokój ;) .

Edytowane przez massacer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak metro będzie to chyba będę skakał z radości. Chciałem kupić na pc (nowy komp zawitał) i grac na padzie, ale poczekam i zobaczymy czy to prawda. Co do bioshocka.  Hmm... osobiście nie mam tej gry na liście, ale se ogarnę. Trzeba pamiętać, że to tylko plotki i nie można się jarać ;)

 

 

Przecież było jeszcze DMC,a Borderlands 2 to hybryda strzelanki i rpg.

Zawsze znajdzie się kilka osób co im nie będzie coś pasować  czegokolwiek by nie dali w ps+. Dali okami hd to płakali że woleli by fps, był miesiąc z trzem rpg'ami to płakali że chcieli by wyścigi itd.

Przydał by sie oddzielny temat nazwany "ściana płaczu", popisali by sobie tam i był by spokój ;) .

Pamiętam lipiec/sierpień 2013 3 rpg'i płakałem trochę bo rpg na konsoli do mnie nie przemawiają, ale zdecydowanie nadrobili to następnym miesiącem. Jak jakiś miesiąc ci nie pasuje to następny będzie dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego  PlayStation Plus jest dobre dla użytkowników którzy dopiero co zaczynają przygodę z konsolą,co się nie pojawi to i tak zagra i nie będzie narzekał na gatunki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre plotki :)

 

W sumie PS4 i PS3 zgodnie z przewidywaniami

Zapowiedziany już oficjalnie Outlast

Bioshock z US i Metro jakie ostatnie z ruskiego hiszpańskiego przecieku

Uwielbiam takie niespodzianki bo ze wszystkim się wstrzymałem licząc na PS+

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, wstrzymałem sie od zakupu dishonored goty i grami z polskiej promocji tylko dlatego, żeby nie wpadły za tydzień do plusa (mam dostęp do konta z plusem w uk). Zazwyczaj ruskie plotki się sprawdzały, mam nadzieję, że i tutaj tak będzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dishonored akurat w PS+ nie będzie, bo w zbyt wielu krajach nie ma go w PSS

Dishonored i Skyrim w wersji GOTY to moje jedyne cele zakupowe na BluRay

 

 

 

 

 

wygrzebałem starą plotkę

http://www.niezgrani.pl/2013/08/15/plotki-dotyczace-wrzesniowego-playstation-plus-sa-naprawde-gorace/

tylko dat nie znali :)

W sumie te wszelkie plotki nawet najbardziej niewiarygodne są bardziej prawdziwe niż wpisy kłamliwego Freda na oficjalnym blogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moge dodac gre ktora jest w plusie na ps4? Posiadam obecnie tylko ps3.

Wiem ze przez strone internetowa i tu pytanie czy samo dodanie do koszyka powoduje ze gra jest juz "kupiona" i jak bede mial ps4 to bede mogl ja sciagnac w ramach abonamentu? Czy da sie to jakos sprawdzic?

W koszyku mam 2 pozycje z oferty plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajesz do koszyka a potem przechodzisz do płatności i zakupujesz grę, oczywiście za 0 zł. Wtedy masz pewność, że gra jest zaklepana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od grudnia kiedy to mam ps+ żałuję,że sprzedałem ps3. Takie fajne gry dają na tą platforme. Luty zapowiada się wyśmienicie. Ale nie ma co narzekać,bo i tak nie ma kiedy ograć wszystkiego na ps4 i psv  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creatinfreak a co za problem dodać gry przez przeglądarke PC  ? ? :) Może kiedyś będziesz znowu miał ps3 to sobie ograsz tytuły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Playstation Polska na faebooku

 

 

Jest szybka akcja: Wy spełniacie dwa warunki, my rozdajemy 3 subskrypcje PlayStation Plus na 3 miesiące. Wystarczy, że polubicie ten post, a w komentarzu napiszecie, która korzyść z posiadania PS Plus jest dla Was najważniejsza i dlaczego. Konkurs trwa 48 godzin, czyli zakończy się w poniedziałek o godz. 13:00 - wtedy wybierzemy najlepsze odpowiedzi.

https://www.facebook.com/PlayStationPolska

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro, w oficjalnym sklepie jest roczny sub za 185 z przesyłką.

Prowadzonym przez Komputronika :)

 

dishonored akurat w PS+ nie będzie, bo w zbyt wielu krajach nie ma go w PSS

Dishonored i Skyrim w wersji GOTY to moje jedyne cele zakupowe na BluRay

 

wygrzebałem starą plotkę

http://www.niezgrani.pl/2013/08/15/plotki-dotyczace-wrzesniowego-playstation-plus-sa-naprawde-gorace/

tylko dat nie znali :)

W sumie te wszelkie plotki nawet najbardziej niewiarygodne są bardziej prawdziwe niż wpisy kłamliwego Freda na oficjalnym blogu

Dishonored i Skyrima to nie będzie tylko i wyłącznie dzięki naszej kochanej Cenedze :] A na pewno Dis bo nie dostępny jest w Polsce, Czechach i Słowacji oraz na Węgrzech ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem jeszcze dziś w tym oficjalnym sklepie przesyłka była darmowa a teraz już 10zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem jeszcze dziś w tym oficjalnym sklepie przesyłka była darmowa a teraz już 10zł?

Wydaje mi się, że ktoś przez pomyłkę dał darmową wysyłkę. Wczoraj pojawiła się nowa aukcja z darmową wysyłką a w poprzedniej była za 10pln. Takie rzeczy można edytować kiedy aukcja trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może kiedy będzie oficjalna informacja w sprawie  PS PLUS na luty ? ? Bo nie ukrywam że strasznie sie nakręciłem na tego Metro LL :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może kiedy będzie oficjalna informacja w sprawie  PS PLUS na luty ? ? Bo nie ukrywam że strasznie sie nakręciłem na tego Metro LL :))

Pytałem stronę, dwie temu - o ile mnie pamięć nie myli, to ktoś napisał, że w piątek ma być, ale sprawdź sobie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie do 22 pewnie dadzą nam info co tak na pewno dostaniemy...ale już wam mówie że OutLast odpada ponieważ premiera tej gry jest dopiero na kwiecień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z grami z Plusa, które na liście elementów do pobrania mają kompatybilność z PS3 i PSV a jak je ściągam na PS3 to mi każe podłączyć Vitę? To są wersje to tego grania zdalnego na Vicie? Nie ma możliwości odpalenia na PS3? I też dziwna sprawa, wrzuciłam Giana Sisters do kolejki i ściągnęło mi to jako demo :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami niektóre gry są crossplatformowe i ogólnei dostępne na ps3 i psv...ale jak w plusie dostaniesz taką grę tylko na jedną platformę to nie odpalisz jej na drugiej.

 

Widocznie pobrałeś triala Giany zamiast wersje z Ps+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie pobrałeś triala Giany zamiast wersje z Ps+.

 

Nie bardzo, mam tą grę kupioną z Plusa i pobrałam ją z kolejki. Przy czym w kolejce są dwa pliki, jeden kilka gb a drugi 6kb, i pobrałam ten kilka gb. W ogóle nie wiem dlaczego niektóre gry tak dziwnie się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pobierz ten drugi ponieważ on jest unlockiem gry. Tak działaja niektóre gry na pss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak nadzieję że nie dadzą bioshocka w lutym, bo akurat planowałem nabyć plusa a nie jestem fanem strzelanek. No chyba, że druga gra jakaś będzie warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×