Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamietam waznosc tych kodow 30dniowych mija dzis

Z tego co pamietam waznosc tych kodow 30dniowych mija dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam waznosc tych kodow 30dniowych mija dzis

Z tego co pamietam waznosc tych kodow 30dniowych mija dzis

 

Dobrze pamiętasz. :)

Potwierdzenie tutaj:

http://pl.playstation.com/legal/detail/item540379/PLAYSTATION®PLUS-SUBSKRYPCJA-PRÓBNA-NA-30-DNI/

To powinno położyć kres ciągłym pytaniom o te kody. Nareszcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak teraz dostaniemy na PS4 Don't Starve, tj. 8.01, to źe na następną giere nie będzie trzeba czekać do powiedzmy 22 lutego +. Strzelam, że będzie to DriveClub PS+ Ed. skoro NIBY premiera ma być w tych granicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drive Club ma premiere 25 lutego 2014 ( świat ) i 28 lutego 2014 ( Polska ), więc szanse jakieś są. A co do ps3 i psv pewnie wszystkie gry na luty będą ze styczniowej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drive Club ma premiere 25 lutego 2014 ( świat ) i 28 lutego 2014 ( Polska ), więc szanse jakieś są. A co do ps3 i psv pewnie wszystkie gry na luty będą ze styczniowej promocji.

 

Oby nie, bo mnie szlak trafi. Po co dawać coś, co przed chwilą było przecenione i kupione przez wielu? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta odpowiedź - Trzepią kasę tak długo jak tylko się da. Sleeping Dogs jak trafiło do plusa (pewnie jeszcze wiele innych gier) to miesiąc wcześniej było w promo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie, bo mnie szlak trafi. Po co dawać coś, co przed chwilą było przecenione i kupione przez wielu? :/

 

 

Zawsze się zastanawiam czemu ludzie zapominają, że celem Plusa jest w mniej lub bardziej bezpośredni sposób zarobienie kasy a nie dbanie o poszerzenie biblioteki gier graczy. Tak jak wspomniał crix - dla pieniędzy. Zresztą było mówione już z milion razy, żeby ostrożnie kupować gry na wyprzedażach PSS jeśli ma się Plusa.

 

Ps. Szlaki to są w górach.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem z promocji crysis, crysis3,tony HD, jet set radio i sonica... Raczej żadna z tych gier w plusie nie będzie (może crysis3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co szczypać, ryzyko jest ale niewielkie

Przy jedynie 2 grach na PS3 co na daną grę można czekać długo a najprawdopodobniej nie doczekać się wcale

 

Niektórzy dawali sobie ręce obcinać że Tomb Raider trafi do IGC w 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem z promocji crysis, crysis3,tony HD, jet set radio i sonica... Raczej żadna z tych gier w plusie nie będzie (może crysis3)

 

Jet Set Radio było akurat w plusie z tego co pamiętam ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem: Crysis 2, NiMaKuni i Sleeping Dogs. Nie zanosi się aby były w +sie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a na podstawie czego oceniacie co może być w Plusie a co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem: Crysis 2, NiMaKuni i Sleeping Dogs. Nie zanosi się aby były w +sie :)

Crysis 2 i S. Dogs już w + były; NiMa chodzą słuchy, że prędzej czy później w + wyląduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem: Crysis 2, NiMaKuni i Sleeping Dogs. Nie zanosi się aby były w +sie :)

bo już były oprócz NNK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a na podstawie czego oceniacie co może być w Plusie a co nie?

 

Na podstawie tego co już było i co ewentualnie może się ukazać z tej samej serii. Ponadto jeśli coś jest aktualnie w promocji, to ma również małe szanse na rychłe ukazanie się w Plusie. Co wcale nie oznacza, że kiedyś się nie ukaże. Dobrym źródłem przewidywań jest też amerykański PS+. Zazwyczaj dostajemy naprzemiennie większość tytułów.

Jeszcze jakiś czas temu na ps blogu przy każdej promocji były oznaczone gry, które niedługo ukażą się Plusie i notka dla Plusowiczów, żeby ich nie kupować. Najwidoczniej zrezygnowali z tego i teraz trzeba kupować w ciemno lub na podstawie własnych przewidywań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że 8go stycznia kończy mi się subskrypcja plus chciał bym ją odnowić. Gdzie w chwili obecnej kupię najtaniej 365 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy kod z keye.pl/innego serwisu mogę wpisać z poziomu przeglądarki? Czy muszę to zrobić z konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy kod z keye.pl/innego serwisu mogę wpisać z poziomu przeglądarki? Czy muszę to zrobić z konsoli?

 

Wpisywałem via www i nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można byłoby oczekiwać wiadomości odnośnie gier na luty? Nie chciałbym coś kupił ze styczniowej promocji, a okazałoby się,że to będzie darmowe :P Znam powiedzienie nie ma ryzyka nie ma zabawy ale każda kieszeń czasem bywa pusta :P

 

No i kolejne pytanie,możliwe że nie w tym temacie ale zadam,by nie nabijać postów - Battlefield 3, Crysis 2, MOH Warfighter i Mass Effect 3 są w pełni spolszczone z tej promocji? Czy tylko z napisami PL sprawdzał ktoś :>

 

Z góry dziękuje za odp.

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×