Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc grania za 3,50... faktycznie nieopłacalne. Można przecież w tej cenie kupić Heinekena 0,66 i cieszyć się nim przez 15 minut. Zdecydowanie lepszy deal. No i też nie wygenerujesz go za darmo.

Chodzi mi o to zeby miec dodatkowa znizke na gry, ale brawo za blyskotliwa odpowiedz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując kod na PS+ z pewnego sklepu internetowego, to wykorzystując go muszę podawać dane karty kredytowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj kod darmowy na ps+ na 14 dni, czy jak go wklepię to przedłuży mi się subskrypcja o te 14 dni czy raczej kod w takim wypadku działać nie będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie działał kod, ten darmowy od Sony jest tylko dla tych którzy wcześniej nie posiadali Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS4: Don't Starve

PS3: DmC, Bioshock Infinite, Brothers

Vita: Smart as..., Worms Battle Islands

 

Amerykańska rozpiska na Styczeń

Mają 3 gry na PS3, my tylko 2. U nas mała szansa na Brothers, pewnie dlatego dali w promocji.

Czekam na Bioshocka, powinni i u nas wrzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo fajna gra to Brothers, gralem w demo. Mialem to nawet teraz kupic, ale jezeli jest w plusie w USA to czekam. 

 

Bioshock szybko, u nas w lutym albo marcu zapewne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych! Oszaleje, po prostu dziś oszaleje, chciałem wreszcie rozpocząć ps+, i od 2 godzin nie moge tego zrobić.. Chciałem jak najszybciej ale nie da rady, założyłem kilka kart internetowych, karte do przelewu sms w bzwbk, brałem swoja debetowke mastercarda, matki maestro, te internetowe dalej, znajomego i nic nic wielkie nic, cały czas mam monit że numer karty kredytowej jest niepoprawny.. dowiedziałem sie, że trzeba miec środki na koncie, zastrzele sie, ja z karty korzystalem ostatnio ponad rok temu, co tu zrobic? Kupiłem kod ten za 3,50 na allegro, już zaraz bede go miał ale tam też trzeba wprowadzic w psn numer karty, bardzo Was prosze o pomoc ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS4: Don't Starve
PS3: DmC, Bioshock Infinite, Brothers
Vita: Smart as..., Worms Battle Islands

Jak wrzucą Bioshock Infinite to będzie pięknie gdyż dopiero co zakupiłem Bioshock 1 i 2 aby w końcu je poznać :)

 

Wesołych! Oszaleje, po prostu dziś oszaleje, chciałem wreszcie rozpocząć ps+, i od 2 godzin nie moge tego zrobić.. Chciałem jak najszybciej ale nie da rady, założyłem kilka kart internetowych, karte do przelewu sms w bzwbk, brałem swoja debetowke mastercarda, matki maestro, te internetowe dalej, znajomego i nic nic wielkie nic, cały czas mam monit że numer karty kredytowej jest niepoprawny.. dowiedziałem sie, że trzeba miec środki na koncie, zastrzele sie, ja z karty korzystalem ostatnio ponad rok temu, co tu zrobic? Kupiłem kod ten za 3,50 na allegro, już zaraz bede go miał ale tam też trzeba wprowadzic w psn numer karty, bardzo Was prosze o pomoc ;(

Pozostaje kupić zdrapkę za 100zł lub 2x 100zł i uzupełnić konto. Wtedy będziesz miał środki na uruchomienie PS+.

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć żadnych środków żeby ruszyć po prostu trzeba przepisać prawidłowo dane kontaktowe . Dokładnie zwracaj uwagę na wypełnianie , ul, adresu zamieszkania itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzeba pamiętać, żeby kod pocztowy podawać bez kreski - mnie to kiedyś zgubiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć żadnych środków żeby ruszyć po prostu trzeba przepisać prawidłowo dane kontaktowe . Dokładnie zwracaj uwagę na wypełnianie , ul, adresu zamieszkania itp.

Jesteś w 100% pewien?

Wydaje mi się, że bez środków ruszy, a z kolei podanie adresu dokładnego nie jest tak istotne.

 

 

Edit: Dzisiaj sprawdziłem czy łyknie kartę bez wpisania prawidłowej ulicy - nie łyka.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie na karcie zaleca się by były środki- PSN może pobierać 50gr testowo a potem zwracają je, Nie zawsze jednak to się dzieje- u mnie z karty nigdy nie brało kasy jak przypinałem kartę ale niektórym brało...

 

a rozpiska US ciekawa....  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bym pograł.. A nie orientujecie się może dlaczego nie działa karta internetowa bzwbk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa karta internetowa bzwbk bez problemu, ale fakt jest że trzeba mieć środki na koncie bo pobiera przy pierwszym dodaniu kary drobną opłatę która jest potem zwracana. Adres i tym samym kod pocztowy raczej nie jest brany pod uwagę, dodwałem w różnych konfiguracjach i działało. Dobrze podaj wszystkie dane karty : Imie i nazwisko posiadacza, date ważności, cvv, no i oczywiscie nr karty. Musi pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w Japonii jakiś czas temu był PLUS za free bez konieczności podpinania karty do konta.

Ktoś się orientuje czy w US też jest coś takiego?

 

Chciałem sam to sprawdzić w PSS US, ale za Chiny ludowe nie mogę wejść - ciągle mnie przekierowuje do polskiego. Jest jakaś opcja obczajenia tego z poziomu PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem co mam zrobić, dane karty wpisuje dobrze, no już sprawdzałem to setki razy, teraz pojawia mi cie Captcha zeby wpisywac jeszcze a cały czas bład "podaj prawidłowy numer karty kredytowej"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaloguj się na konto US to będziesz w US Store

 

bez zalogowania zawsze przekierowuje do PL

 

niekoniecznie. Z poziomu pc jest na to sposób by się dostać do innych regionów PSS:

1) w google wpisujemy: sonyentertainment video i enter- powinien być jako jeden z pierwzych link  

2) jak widać teraz jesteśmy na stronie dla regionu USA: flaga w rogu u góry

3) klikamy na jakąś grę na tej stronie i przeniesie nas do US PSS :)

 

  analogicznie chcąc się dostać do innego regionu wracamy do pkt2 i klikamy na flagę wybieramy interesujący nas region i dalej jak wyżej

 

link http://www.sonyentertainmentnetwork.com/video-unlimited/ 

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy był taki temat poruszany, zapewne tak ale przebrnięcie przez 83 strony nie jest łatwe :P dlatego mam pytanie mam konto na PS+ i gdzieś czytałem że da sie mieć te konto na 2 osoby z tym że podobno w tym samym czasie jeżeli bedziemy zalogowani jednocześnie nie będzie możliwe granie po sieci. Na ile to jest prawda czy mając konto mogę się nim "podzielić" z kolegą bez żadnych większych problemów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, kolega dodaje na swojej PS3 Twoje konto na nim pobiera gry a na swoim koncie gra normalnie (Twojego konta oczywiście nie usuwa) i możecie w te same gry grać online bez przeszkód nawet w tym samym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem wczoraj PS Vita i na stronie playstation pisało, że jak się kupi do końca tego roku tą konsolę, dostanie się miesiąc PS+ za darmo, lub przedłuży o miesiąc aktualną subskrybcję. Ja nie mam aktualnie PS+ i nadal nie dostałem żadnego klucza ani informacji o tym. Czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem wczoraj PS Vita i na stronie playstation pisało, że jak się kupi do końca tego roku tą konsolę, dostanie się miesiąc PS+ za darmo, lub przedłuży o miesiąc aktualną subskrybcję. Ja nie mam aktualnie PS+ i nadal nie dostałem żadnego klucza ani informacji o tym. Czym to jest spowodowane?

Założyłeś konto PlayStation Network i zarejestrowałeś w nim swoją Vitę? Jak tak to może automatycznie dodali subskrypcję, bez powiadamiania Cię o tym. Jak wejdziesz na store.sonyentertainmentnetwork.com to w prawym górnym rogu obok Twojego avatara powinna być ikona złotego plusa informująca o posiadaniu subskrypcji PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×