Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze rozumiem zawartość skrzynka jest dostępna dla wszystkich postaci stworzonych przeze mnie?

Swoją drogą jest możliwość jej powiększenia bo 20 miejsc to troszkę mało.

 

Tak, na dole masz opcję rozszerzenia skrzynki o kolejne miejsca i zakładki.  (oczywiście nie za darmo :yes: )

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś stronę diablo o tematyce ps4 gdzie znajde bulid itp różnych postaci? Szukałem trochę, ale na większości jest tylko pc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na pc są takie same skille jak na konsoli....

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na pc są takie same skille jak na konsoli....

...tylko że skille się dopasowuje do obecnie używanego ekwipunku lub na odwrót. Na PC jest o jeden lub więcej patchy do przodu. Z każdym patchem są zmiany, więc bazy wiedzy na PC mogą się trochę mijać z tym co jest obecnie na konsolach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na pc są takie same skille jak na konsoli....

 

Skille może i są takie same w tej chwili ale runy już różnią się kompletnie (nie mówię że wszystkie), nie pamiętam przy której teraz umiejętności ale wg strony z buildami jedna z run dla um. mnicha daje mu 30% bodaj zwiększenia szybkości ataku a na ps4 ta sama runa dawała zupełnie co innego. Tak jak pisze SephiroT, sprawa patcha/patchy, w którymś coś trochę pozmieniano i robi to już jednak różnice.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś stronę diablo o tematyce ps4 gdzie znajde bulid itp różnych postaci? Szukałem trochę, ale na większości jest tylko pc...

Korzystałem za czasów Diablo 2: http://diablo.phx.pl/

Ale jeśli chodzi o buildy Diablo 3 to lepiej na oficjalnym forum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem diablo 3 ultimate edition, okazalo sie ze nie ma pl jezyka...szkoda ale jakos damy rade.czy wyglada lepiej niz na ps3? na razie zaczynam od nowa bo ps3 sprzedalem wczesniej z diablo, a na nowym ps3 nie mam diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem diablo 3 ultimate edition, okazalo sie ze nie ma pl jezyka...szkoda ale jakos damy rade.czy wyglada lepiej niz na ps3? na razie zaczynam od nowa bo ps3 sprzedalem wczesniej z diablo, a na nowym ps3 nie mam diablo.

Różnica jest znaczna i w wyglądzie i w ładowaniu się poziomów. Do tego masz cały jeden dodatkowy akt i tryb przygodowy. Na poziomie 70 zaczynają lecieć nowe lub odświeżone przedmioty. 

Co z tego że nie ma języka PL? ;)

Przecież to Diablo. Zerowa fabuła i sieczka na maxa :D

Jak z czymś będziesz miał problem (ogarnięciem jakichś właściwości przedmiotów) to chłopaki na forum ci pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem wczoraj ok 1h poznym wieczorem jak zone i dzieci uspalem :) mialem crusadera ( nie jestem przekonany czy to paldek) na normalu, ale wolno cos sie gralo i moby na hita.dzisiaj postanowilem wlaczyc hard.jest lepiej, mobki mocniejsze ale dalej dobrze leci.chyba na hardzie zostane jak na razie.troszke szkoda ze Auction House juz nie ma.ale jak dla mnie bylo to zbyt duze ulatwienie gry.w prezencie dostalem infernal shouldersy z kodu ktory byl w pudelku.ale podczas gry uruchamiania mam info o linkowaniu konta battle.net jak juz to zrobie to i tak nic niewidze nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej gdy niema ah, większa frajda z gry a nie że mogłeś kupić wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem wczoraj ok 1h poznym wieczorem jak zone i dzieci uspalem :) mialem crusadera ( nie jestem przekonany czy to paldek) na normalu, ale wolno cos sie gralo i moby na hita.dzisiaj postanowilem wlaczyc hard.jest lepiej, mobki mocniejsze ale dalej dobrze leci.chyba na hardzie zostane jak na razie.troszke szkoda ze Auction House juz nie ma.ale jak dla mnie bylo to zbyt duze ulatwienie gry.w prezencie dostalem infernal shouldersy z kodu ktory byl w pudelku.ale podczas gry uruchamiania mam info o linkowaniu konta battle.net jak juz to zrobie to i tak nic niewidze nowego.

Jak to zrobisz to dostaniesz jeszcze pierścionek.

W skrzynce powinieneś mieć w rzeczach używalnych (tam gdzie potiony) runę na psa i 2 transmogryfikacje dla zaklinaczki (czy jak jej tam - dostępna od 5 aktu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram wlasnie i jakis gosciu ma bron 'spectrum' ta teczowa i ma ona 8.7k damage i miejsce na 3 kamienie, takie cos mozna znalesc czy nie?

Edytowane przez jawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jaki stopień trudności polecacie wybrać dla zaczynającego grać w Diablo 3? Chodzi mi żeby nie było zbyt łatwo jak to ostatnio bywa w wielu grach na poziomie "normal" ale też nie mam zamiaru powtarzać jakąś sekwencję kilkadziesiąt razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij na wysokim. W trakcie gry możesz zmienić na wyższy lub niższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda , że na Udręce II , może wypaść przedmiot tak samo dobry jak na VI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda , że na Udręce II , może wypaść przedmiot tak samo dobry jak na VI?

Tak, tylko na T6 ma większa szansę że wypadnie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chcial aby wiecej kasy wypadalo bo caly czas albo kamienie chce ulepszyc albo staty zmienic i kasy caly czas brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się wam , że przy dużej sieczce zwolniła wam gra do około 10 klatek? Mi się zdarzyło przy teleporcie z miasta do sieczki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się wam , że przy dużej sieczce zwolniła wam gra do około 10 klatek? Mi się zdarzyło przy teleporcie z miasta do sieczki.

Tak, ale cały ekran był w mobach i elitarnych dodatkach (lasery, miny itp.)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra czesto gubi klatki zwlaszcza przy efektownych skillach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×