Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Panowie,że to co się dzieje na powierzchni to jest pikuś. Batyskaf i morskie głębiny wyglądają obłędnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagle mi wyskakuje błąd jak robie fotke i chce zapisac wy tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagle mi wyskakuje błąd jak robie fotke i chce zapisac wy tez tak macie ?

jaki błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki błąd?

ze chwilow cos tam jest z serwerami rockstar i prosze spróbować póżniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że serwery są niedostępne - też mi się to zdarzyło dzisiaj. Po prostu próbuj do skutku, za którymś razem zawsze działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie zrobic 2 fotki. dzisiaj roniłem z 20 razy i ciagle to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie zrobic 2 fotki. dzisiaj roniłem z 20 razy i ciagle to samo

Wczoraj miałem tak cały dzień. Dopiero wieczorem przyszedł mi na maila od Rockstara jakiś mail. Włączam dzisiaj i już wszystko było ok ;) Te serwery chyba nawalają.. Próbuj. Może akurat przyfarci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem się dowiedzieć jak można dobrą kasę zyskać w naszej ukochanej piątce. Mam 49% gry a w kieszenie około 400 tyś. niby dużo ale chciałbym pozamawiać rzeczy w internecie, wykupić parę nieruchomości typu lotnisko. Jak można się dorobić nie licząc napadów na furgon i sklepiki ? Tak wiem, jest giełda ale jakoś w tym nie potrafie się odnaleźć. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie loguje do social club

ja wiem ze kiedys na inne gry rockstar sie logowałem tzn ze juz nie musze jak to wygląda ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się zaloguj na starym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie ?

Wciśnij Start na padzie. I w menu przechódź cały czas w prawo aż w którejś zakładce zobaczysz coś tam z Rockstar Social Club. Wpisz pasy i potwierdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ani razu jeszcze się nie udało zrobić zdjęcia a próbowałem ładnych kilkanaście razy przez te 3 dni, ale u mnie to wina pewnie poblokowanych portów... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też jeszcze się nie udało żadnej foty wrzucić, także nie przejmowałbym się jeszcze :P Po prostu przeciążone wszystko jest, pytanie tylko czy 1 października to wszystko wytrzyma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up raczej wątpię. Żadnym GTA na PS3 nie było tej możliwości.

Wkurw... mnie już strasznie to zanikanie aut. Przed chwilą kończę misję pod domem no i po wyjściu z auta oczywiście widzę że nie ma w garażu Franklina mojej fury no cóż. Odwracam się z powrotem do auta którym przyjechałem a go już nie ma (stało przed garażem bo na koniec misji był tam ostatni punkt kontrolny).

Ogólnie to zauważyłem pewną rzecz. Dwa razy znikło mi auto z kryjówki z garażu u Franklina, dwa razy też bardzo szybko zniknęło mi auto na zewnątrz po odejściu dosłownie na dwa metry od auta gdy się odwróciłem już go nie było, te dwa razy to były na wjeździe do garażu więc ewidentnie tam jest jaki bug.

Czy ktoś zaobserwowal by auta zginęły w innym garażu niż Franklina?

Mam nadzieję że rockstar pracuje nad jakąś latka bo ten bug strasznie psuje feeling z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą jadąc autem widziałem jak na przeciwległym pasie auto nagle zniknęło na moich oczach :). Chyba R* musi jednak wypuścić pierwszego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna bieda, że nie można masek zdejmować i zakładać poza przebieralnią :/

 

Up raczej wątpię. Żadnym GTA na PS3 nie było tej możliwości.

Wkurw... mnie już strasznie to zanikanie aut. Przed chwilą kończę misję pod domem no i po wyjściu z auta oczywiście widzę że nie ma w garażu Franklina mojej fury no cóż. Odwracam się z powrotem do auta którym przyjechałem a go już nie ma (stało przed garażem bo na koniec misji był tam ostatni punkt kontrolny).
Ogólnie to zauważyłem pewną rzecz. Dwa razy znikło mi auto z kryjówki z garażu u Franklina, dwa razy też bardzo szybko zniknęło mi auto na zewnątrz po odejściu dosłownie na dwa metry od auta gdy się odwróciłem już go nie było, te dwa razy to były na wjeździe do garażu więc ewidentnie tam jest jaki bug.
Czy ktoś zaobserwowal by auta zginęły w innym garażu niż Franklina?

Mam nadzieję że rockstar pracuje nad jakąś latka bo ten bug strasznie psuje feeling z gry.

 

Tylko z garażu Franklina właśnie. Najlepsze jest to, że

z garażu w nowej chacie F też giną auta :)

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę na zagranicznych forach o tym ginięciu samochodów, znalazłem nawet wiadomość w której R* się do tego ustosunkowało i napisali, że pracują nad tym błędem - http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200218557-Vehicles-disappearing-from-the-GTA-V-garage-or-losing-upgrades

 

Wydaje mi się, że problem jest poważniejszy niż znikanie aut tylko z garażów, przed chwilą (jak pisałem w poście wyżej) widziałem jak momentalnie zniknęło jadące auto po ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze GTA V ale mam pytanie. Czy da się w jakiś sposób założyć Michaelowi krawat do tego garnituru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh 02:30 jest właśnie udało mi się uzbierac wszystkie 50 elementów UFO   i Dostałem

Buggy z Przyszłości xD

 zajeło mi to 6h... przesada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi u michaela znikają

 

U Michaela jeszcze mi nie zniknął wóz, ale zapewne to kwestia czasu. No nic, mniejsza o to, trzeba czekać na patcha który poprawi ten glicht, czy ktoś z Was spotkał się ze zniknięciem jadącego samochodu na jego oczach? Trochę mnie to podirytowało, i wydaje mi się, że ma to jakiś związek z tymi znikającymi autami w garażu.

 

Parę pytań do bardziej ogranych:

Czy nie da się kupować hot dogów w tych budkach (takie co były w IV), podchodzę do nich (wszystkich praktycznie na molo) i nic nie mogę zrobić, nie da się?

Jak się gwizda na taksówkę?

Czy da się wyjść z auta nie gasząc silnika/świateł? W czwórce można było, dopiero przy trzymaniu trójkąta gasił auto, tu tak to nie działa.

Zwróciliście uwagę, że tu nie ma praktycznie policji? :biggrin: Każda bójka, strzał na ulicy czy kradzież auta uchodzi na sucho, policji chyba nigdzie nie widziałem, no chyba, że zrobiłem zadymę na ulicy.

Edytowane przez crasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×