Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Stacje to dla mnie największy minus i krok w tył porównujac do poprzednika :sad: póki co oczywiście ta punkowa (channel x) ale nie robi aż tak jak poprzednicy (brak takich historii muzyki hc jak agnostic front czy sick of it all... Owszem jest jeden kawałek black flag ale i on nie ratuje sprawy)... Nie ma tez totalnej wiochy typu rodzima stacja Nico ;)

 

Słabo rzeczywiście z tymi stacjami, od pewnego czasu jeżdżę z wyłączonym radiem, chyba, że gram Franklinem, wtedy dla immersji odpalam West Side Channel (2pac, snoop dogg...). Brakuje mi jakiejś stacji z progresywnym death metalem, doom metalem, NWOBHM, thrash metalem, stoner rockiem, opera rockiem, psychodelicznym rockiem, sludge metalem, speed metalem, progresywnym nu-metalem, power metalem... - ogólnie rzecz biorąc, z jakimś ostrym napier*alaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wpadłem do środka kontenera jadąc na pociągu i nie mogłem się wydostać.... przydał się granat :)

Edytowane przez MarioCFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwierać jak ktoś nie ograł paru misji Trevorem.

No i jest motyw z Breaking Bad dotyczący gotowania metaamfteminy, ta gra ryje banie :D teskty Trevora miażdzą, a polonizacja to mistrzostwo świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wczoraj przez ten cały zachwyt zapomniałem, że kavinsky miał mieć swoją stację, nightride fm czy coś. Jest ta stacja w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, uzywajcie spoilerow, nawet przy tych drobnych kwestiach, a co dopiero takich rzeczach jak przebieg misji.

Widzisz, cwir na początku dawał bany i warny każdemu kto np. napisał, że gram czarnym i jadę odebrać samochód. Teraz wszyscy spoiluja , aż miło i nic w temacie się nie dzieje, bo to jest nie do ogarnięcia.

Próbuje każdą misję przejść na złoto i robi się coraz większy hardkor. W jednej misji trzeba osiągnąć czas 1:00. Miałem równo 1:00 i nie zaliczyło. Dopiero przy 0:59 wskoczyło złoto.

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ten bug ze znikającymi autami jest mega irytujący. Własne auta dawały sporo frajdy, póki tego nie naprawią jeżdżę taksówkami.

Czy ktoś wie co oznaczają cyfry przy menu przełączania między bohaterami?

Wszyscy piszą o Trevorze, dla mnie po ponad 30% gry najlepszy bohaterem jest Michael :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać że gra ma problemy techniczne ( chociaż mi się póki co nie trafiło to wiem co to znaczy po przygodach z Mass Effectem 3 ) i trzeba mieć nadzieję że Rockstar porzuci pieprzenie "to wina waszych konsol i płyt" i wypuści patcha. Nie chciałbym w połowie gry mieć przykrej niespodzianki.

 

Co do samej gry to dziś odblokowałem Trevora i już teraz wiem że moją ulubioną postacią będzie Michael. Średnio utożsamiam się z takimi świrami jak Trevor a Franklin wydaje mi się być niczym Connor z AC3 który nie bardzo wie czego chce. Co do samej gry to miasto robi wrażenie ale tylko dlatego że nie wyjechałem poza nie aż do teraz. Po przeniesieniu się na tereny poza miejskie dopiero jest szał. Wszystko wygląda genialnie i aż nie mogę się doczekać kiedy odkryję resztę mapy.

 

PS. Świetne są te nawiązania do GTA IV. Póki co miałem 2 z czego jedno cholernie mocne :) Kto doszedł do tego momentu będzie wiedział.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ponad pięcioletniego Fat'a, gra się ani razu nie zawiesiła w ciągu kilkunastu godzin gry. Wiatraki chodzą cicho porównując do innych gier, jedynie płyta strasznie hałasuje (aż podłączyłem słuchawki, żeby nie słyszeć doczytywania i przy okazji dźwięki aut są wyraźniejsze). W centrum miasta podczas szybkiej jazdy ~25 klatek, pozostałe lokacje płynne.

 

Cyfry na kółku postaci oznaczają pozostałą ilość dostępnych misji.

Edytowane przez Duszol_PL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, cwir na początku dawał bany i warny każdemu kto np. napisał, że gram czarnym i jadę odebrać samochód. Teraz wszyscy spoiluja , aż miło i nic w temacie się nie dzieje, bo to jest nie do ogarnięcia. Próbuje każdą misję przejść na złoto i robi się coraz większy hardkor. W jednej misji trzeba osiągnąć czas 1:00. Miałem równo 1:00 i nie zaliczyło. Dopiero przy 0:59 wskoczyło złoto.

No i zaraz skończą spoilować, 1/4 się zbanuje to będzie do ogrnięcia

Charakterystyka bohaterów na 5 linijek to też spoiler

opisy misji spoiler

easter eggi  spoiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zadnych spojlerow, nazw.. Chce tylko jednej odpowiedzi, czy bylo podane albo kto wie ile jest napadow tych zorganizowanych w single, nie mowie o jakis pierdolkowatych misjach tylko rabunki gdzie pozniej kasa do podzialu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg statystyk w singlu jest 69 misji głównego wątku fabularnego.

 

@Brzozaluk

Podobno w grze występuje 5 napadów, w trakcie wątku fabularnego. (Info zaczerpnięte z recenzji na Wykop.pl).

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ten bug ze znikającymi autami jest mega irytujący. Własne auta dawały sporo frajdy, póki tego nie naprawią jeżdżę taksówkami.

Czy ktoś wie co oznaczają cyfry przy menu przełączania między bohaterami?

Wszyscy piszą o Trevorze, dla mnie po ponad 30% gry najlepszy bohaterem jest Michael :D

Czyli rozumiem że na razie nie ma co robić zbyt drogo aut bo znikają z garażu nagle?

Nie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze sobie w takim razie jeszcze bardziej wypelniac czas miedzy nimi, mam dopiero 1 za soba ale gra taka miodna ze jak najdluzej chce sie nia delektowac, dzieki za info

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że na razie nie ma co robić zbyt drogo aut bo znikają z garażu nagle?

Nie fajnie.

Niestety. Mimo kupionego garażu (VG za 30k$)...auta znikają bezpowrotnie. Bug jest głębszy bo gra wie, że masz auto (np. brak miejsc w garażu) ale nie ma ich ani w garażu ani tam gdzie je zostawiłeś ani na parkingu policyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam swojej konsoli nic do zarzucenie. Dzisiejsza zawiecha była przy pierwszym starcie konsoli. Na razie wszystko działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , po co wam garaże i strzeżone parkingi? to gta , tu się fury kradnie, na porządku dziennym ;)

@down

yyyy... looknij na emotkę na końcu mego zdania

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , po co wam garaże i strzeżone parkingi? to gta , tu się fury kradnie, na porządku dziennym ;)

Po to żeby wykorzystać możliwości gry. tuning itp. Nie fajnie jest jeździć co chwila i tuningować za każdym razem od nowa.

Edytowane przez MarioCFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , po co wam garaże i strzeżone parkingi? to gta , tu się fury kradnie, na porządku dziennym ;)

No tak, ale im głównie chodzi o samochody, na które ponieśli koszty związane z tuningiem. Sam jestem ciekawy i muszę sprawdzić czy i ja na swojej kopii gry mam tego bug'a. Tak dla ścisłości, nie chodzi o garaż przy domu danej postaci, tylko o ten drugi zaznaczony kolorową ikonką na mapie?

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak wlozysz w tuning kilka/kilkadziesiąt tys $ to jednak będzie szkoda. :P mi także znikają, nawet z garażu kryjowki.

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to Wam pomoże (cytat z zagranicznego forum):

I found the way around the glitch For every car you save In your garage or customize you can only IMPOUND IT ONCE.......after retrieving your car for that one time you need to save in your garage and take it out again in order to not loose it for ever...... keep it mind the impound place can hold up to 2 cars don't let them hang there for ever

 

I jeśli dobrze zrozumiałem, to w tych drugich garażach (nie tych przy domach) można zapisać tylko zakupione wcześniej samochody, kradzionych chyba się nie da.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze propos problemów technicznych, o czym pisałem już w komentarzach na PS3Site: przy premierze każdego dużego i technicznie zaawansowanego tytułu (Skyrim, Uncharted 3, The Last of Us, Assassin's Creed 3 i tak dalej) jest to samo. Z jednej strony zrozumiałe, że tak wielkie tytuły mogą mieć sporo błędów, które z czasem zostaną (bądź nie :P) wyeliminowane. Z drugiej jednak, przy tak wymagających technologicznie tytułach wychodzą na wierzch wszelkie problemy z konsolą, zwłaszcza jeśli ta ma swoje lata, albo od początku jest felerna. Cyrki z napędem, przegrzewaniem, powolnym odczytem z dysku to w większości wypadku nie jest wina samej gry. "Tak się złożyło" - po prostu. Dlatego zawsze śmieszyły mnie te posty na forach wydawców, oskarżające dany tytuł o "zabijanie konsol". Sam bym chyba dostał kurwicy, ale niestety - to tylko sprzęt i wszystko zdarzyć się może.

 

Póki co jedyną większą graficzną niedoróbką jaką zauważyłem, jest odległość od postaci, w jakiej cienie zyskują wyraźnie lepszą jakość: to jakieś dwa metry od kamery, co jest czasem wyjątkowo widoczne, gdy spojrzymy na ziemię (polecam miejsce z dużą ilością cieni na ziemi, np z drzew). To jednak zrozumiałe przy takich rozmiarach świata, a warto dodać, że do tej pory żaden obiekt mi się chamsko nie dorysował przed nosem, jak to miało miejsce chociażby w ACIII.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Kali ukraść konia to dobrze, jak Kaliemu ukraść konia to już gorzej ;)

Może Wam ktoś zajumał te fury, zamiast kilkudziesięciu tysięcy na tuning było zainwestować pare zielonych w alarm lub blokadę na kierownice.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×