Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się komuś zarobić na giełdzie :D? Ja póki co same straty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w co inwestowałeś jeśli można wiedzieć :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam w spojler te akcje bo może nie wszyscy chcą wiedzieć.

Tam były takie akcje najtańsze, które chyba miały 400 % w dół względem poprzedniego notowania.

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trevor jest konkretnym debilem ! takich ludzi kocham, a kacja z snajperką i samolotem, nosz qrwa ta gra jest piękna.

Pochorowałem się, jutro biorę wolne i nołlajfię cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, w życiu także bez najmniejszej konsekwencji mogę:

-skręcać w prawo i lewo bez poślizgu.

-w powietrzu kontroluję swoje auto.

-moje auto nie posiada amortyzatorów,

-mogę hamować w zakręcie bez utraty przyczepności

-zahaczenie o krawężnik nic nie wpływa na tor jazdy (tak przyhaczyłem na KJS'sie raz starym fordem więc na żywo wiem co się dziej :)),

-po stłuczce nic nie widać, po wypadku jest zadrapanie

-nie istnieje podsterowność, nadsterowność jest tylko jeden płaski prostokąt z auta, w którym masa jest rozłożona zawsze tak samo bez wpływu przeciążeń

-jestem pewien, że moje auto po dachowaniu automatycznie się obróci

 

Nie przypisuj mi rzeczy których nie napisałem bo jeszcze ktoś kto tak jak Ty nie potrafi czytać ze zrozumieniem to łyknie. Jeśli dla ciebie napisanie że model w GTA IV nie miał nic wspólnego z realizmem = napisanie że ten w V jest realistyczny to nie mamy faktycznie o czym rozmawiać.

 

Dziś już nie pogram ale jutro wstaję rano i znów kilka godzin przed pracą :D Dawno nie miałem gry dla której wstawał bym wcześniej żeby sobie pograć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejrzeć popularne zdjęcia na socialclub.

 

Kilka perełek: :D

 

0_0.jpg

 

0_0.jpg 

 

0_0.jpg

 

0_0.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, w życiu także bez najmniejszej konsekwencji mogę:

-skręcać w prawo i lewo bez poślizgu.

-mogę hamować w zakręcie bez utraty przyczepności

 

Wyobraź sobie, że w realu skręcanie w prawo i lewo nie jest takie trudne. Wyobraź sobie też, że w realu na zakrętach mogę hamować nie wpadając przy tym w poślizg (jest coś takiego co się nazywa ABS)  :shok:

 

A tak poważnie to jeśli szukasz symulatora jazdy to polecam Gran Turismo :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na nowy model jazdy (ja należę do osób którym podoba się ten zarówno z gta IV jak i V), a ja się dziwie czemu nikt nie pisze o strasznie arcade'owej mechanice strzelania, bronie nie mają w ogóle odrzutu, brakuje im feelingu, po obietnicach, że będzie system z Max Payne 3 (rewelacyjny) wiele sobie obiecywałem po tym aspekcie gry owszem przeniesiono takie ficzery jak celownik, czy krzyżyk przy śmierci przeciwnika, ale samo strzelanie ma się nijak do tego, co było w poprzedniej produkcji R*, i nie chodzi mi tu brak (bo przecież to oczywiste, że tego nie będzie) skakania na boki w zwolnionym tempie, a o strzelanie z broni, wyprane z emocji i frajdy. To jest na razie jedyny większy zarzut, jaki mam na razie do tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo odblokowalem Trevora i juz go bardzo polubilem ;) Podobal mi sie moment krotko po jego odblokowaniu :

Gdy pokazano nam siedzibe Trevcia i zadzwonił akurat Ron (wydaje mi sie on byc pomagierem glownie) i gadal o jakims Chengu czy jakos tak. Chodzi mi o to co mowil ,ze nie lubi gadac przez telefon o takich sprawach i Trevor mu kazal mowic wiec szybko. Gdy Ron juz mu to powiedzial ,a Trevor go tak opieprzył ,że takie coś mu mowi przez telefon xd Usmiech mam do teraz po tym i na tym wyłączyłem dziś gre ,ale aż mi się szkoda zrobiło tego Rona ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś ma lub miał problem dotyczący spadku liczby fpsów przy np. szybkiej jeździe samochodem z ustawioną kamerą na masce? Moge wtedy zauwazyc znaczny spadek liczby fpsów przez co praktycznie nie jestem w stanie kontrolować pojazdu, który prowadze.

 

Podobna sytuacja ma miejsce, gdy na ekranie jest dużo wybuchów itd..

 

Kiedy oglądam filmy z GTA V na yt nie widze takich spadków liczby klatek na sekunde jak to ma miejsce u mnie.

 

Czy ktoś wie jak rozwiazac ten problem? Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś ma lub miał problem dotyczący spadku liczby fpsów przy np. szybkiej jeździe samochodem z ustawioną kamerą na masce? Moge wtedy zauwazyc znaczny spadek liczby fpsów przez co praktycznie nie jestem w stanie kontrolować pojazdu, który prowadze.

 

Podobna sytuacja ma miejsce, gdy na ekranie jest dużo wybuchów itd..

 

Kiedy oglądam filmy z GTA V na yt nie widze takich spadków liczby klatek na sekunde jak to ma miejsce u mnie.

 

Czy ktoś wie jak rozwiazac ten problem? Pozdrawiam,

 

Ja spadków FPSów w ogóle nie doświadczam. Czasem, przy dosyć szybkiej jeździe samochodem, jakiś budynek załaduje się przed nosem, ale to wszystko. Btw. masz wersję płytową?
Edytowane przez DDSSTINY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja spadków FPSów w ogóle nie doświadczam. Czasem, przy dosyć szybkiej jeździe samochodem, jakiś budynek załaduje się przed nosem, ale to wszystko. Btw. masz wersję płytową?

 

Tak, jest to wersja płytowa, ale przed grą, musiałem chwile odczekać aż 8 GB zainstaluje się na dysku więc chyba to nie powinno tego wywoływac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo odblokowalem Trevora i juz go bardzo polubilem ;)

 

teksty ma świetne to fakt ale sam gośc mnie wkurza jak nic innego w tej grze. Okropnie przypomina dodatek do IV: the lost and dammed, który był niewiele lepszy od podstawki a na pewno gorszy od The Ballad of..

Grając Trevorem od razu mam przed oczami GTAIV i z jej wadami niestety. Jego misje na razie to nuda :(

 

Jak na złość Michael z Franklinem są

niedostępni chwilowo- zadokowali się po napadzie na bank i jestem uwiązany do Trevora ;/

 

BTW: miał ktoś tak z bodajże 3. czy czwartą misją z Trevorem, że

jak mamy misję z podłożeniem ładunków przylepnych pod przyczepy to ich nie mamy? bo Trevor mówi, że je ma ale jak wychodzę z auta i sprawdzam co mam to mam tylko zwykłe bronie. Trochę bez sensu, że zamiast je dać to mam jechać do ammunition? sprawdzę jeszcze jutro czy błąd też będzie

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że w realu skręcanie w prawo i lewo nie jest takie trudne. Wyobraź sobie też, że w realu na zakrętach mogę hamować nie wpadając przy tym w poślizg (jest coś takiego co się nazywa ABS)  :shok:

 

A tak poważnie to jeśli szukasz symulatora jazdy to polecam Gran Turismo :yes:

 

Od tego jest ESP, ABS nie pozwala się jedynie zblokować kołom. (lepsze symulatory to RBR, rFactor, na prawdę polecam, niestety są tylko na PC) Zachowanie auta przy mocnym skręcaniu lewo, prawo, Grzesiek Grzyb - http://www.youtube.com/watch?v=xyGUw28X1Zs, uślizg kół co skręt.

Ale skończmy już o tym :) Jedni są za, inni przeciw i już :) Muszę się przyzwyczaić. Mimo to, każdy ma frajdę z gry :) Na PW pogadajmy o naszych "skrętach" ;p

 

Nie mogę nigdzie dorwać helikoptera, miejsca które znalazłem na youtube są puste. Wiecie może gdzie jest jakiś ? 

 

@h2o jeżeli chodzi o spadki FPS to wyczytałem, że była jakaś wadliwa wersja na PSS, ale musisz poszukać więcej informacji:

tutaj o tym znalazłem: http://www.vg247.com/2013/09/17/gta-5-install-issues-xbox-360-workaround-ps3-digital-fix-more/

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o programowaniu trochę wiem, stąd pewne wnioski. 

 

A prawo jazdy masz? ;) Bo co ma programowanie do znajomosci zachowan pojazdow? Bo jesli masz prawo jazdy to wiesz ze GTA IV jest w takim samym stopniu arcade jak GTA V. A to ze sie roznia sposobem zachowania pojazdow to akurat duzy plus, w koncu da sie plynnie przemierzac autostrady w duzych ruchu bez obijania sie co chwila o inne pojazdy. Samochody sa przewidywalne i usuneli z nich "resory" ktorych w autach uzywano 50 lat temu...

 

BTW samolotami tez sie lata arcade'owo .. juz nie mowiac nic o heli ... oł noł  :P

 

PS. Zawsze do podrozowania mozesz uzywac taksowek  :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: miał ktoś tak z bodajże 3. czy czwartą misją z Trevorem, że

jak mamy misję z podłożeniem ładunków przylepnych pod przyczepy to ich nie mamy? bo Trevor mówi, że je ma ale jak wychodzę z auta i sprawdzam co mam to mam tylko zwykłe bronie. Trochę bez sensu, że zamiast je dać to mam jechać do ammunition? sprawdzę jeszcze jutro czy błąd też będzie

Ja miałem automatycznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma podobnego buga, albo może coś poradzić. Grając M. zrobiłem pod swój gust dwa auta za grubo ponad 1mln $ co zajęło trochę czasu. Wykonując misję fabularne trzeba je zostawiać w różnych miejscach. Po ich wykonaniu nie ma ich ani w garażu policyjnym ani w garażu bohatera. W miejscu gdzie auto postawiłem też pusto. Jeśli tak to ma wyglądać to nie ma sensu robić aut pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW: miał ktoś tak z bodajże 3. czy czwartą misją z Trevorem, że

jak mamy misję z podłożeniem ładunków przylepnych pod przyczepy to ich nie mamy? bo Trevor mówi, że je ma ale jak wychodzę z auta i sprawdzam co mam to mam tylko zwykłe bronie. Trochę bez sensu, że zamiast je dać to mam jechać do ammunition? sprawdzę jeszcze jutro czy błąd też będzie

 

Może masz

granaty dymne jako pozostałość po jednej z poprzednich misji? Wtedy ładunki przylepne są na tym samym slocie i trzeba dać w bok krzyżakiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma podobnego buga, albo może coś poradzić. Grając M. zrobiłem pod swój gust dwa auta za grubo ponad 1mln $ co zajęło trochę czasu. Wykonując misję fabularne trzeba je zostawiać w różnych miejscach. Po ich wykonaniu nie ma ich ani w garażu policyjnym ani w garażu bohatera. W miejscu gdzie auto postawiłem też pusto. Jeśli tak to ma wyglądać to nie ma sensu robić aut pod siebie.

Też straciłem swojego tuningowanego skyline'a. Czytałem, że niby auta można zapisywać na stałe tylko w kupionych garażach (widziałem jeden za 30k), ale musiałbyś to sam sprawdzić, bo osobiście jestem na początku gry i z $ kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tego ze tam sprowadzisz auto, skoro jak nim wyjedziesz i gdzies porzucisz wybierajac misje juz moze nie wrocic? Nie warto tuningowac pojazdow ani tym bardziej ich kupowac.. moze to poprawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×