Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie co trzeba zrobić żeby auto było jako "driven" na liście samochodów w social club? Jestem pewien że niektórymi autami jeździłem naprawdę sporo a nie mam ich zaznaczonych u żadnej postaci.

Edytowane przez desf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vka jest niesamowita, z każdą godziną wciąga jeszcze bardziej tylko te glichte, prócz znikających auta z garażów/przed garazów/zza pleców już chyba z 3 razy widziałem coś podobnego jak na tym video: http://www.youtube.com/watch?v=bxHKpNls9hI

Z drugiej strony w sumie gra jest tak gigantyczna, że można by im to wybaczyć, mogliby jednak ogarnąć to bezsensowne znikanie aut bo trochę psuję niektóre aspekty gry.

 

@wili23 - ja mam niestety podobnie ;). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym balonem dodawanym do gry. Na konsoli Fat wpisałem kod wszystko miałem ok. Następnie załatwiłem inna konsolę cały profil sobie przeniosłem do chmury wszystkie "sejwy" nawet balon jeszcze raz wgrałem z psn-u i nie mam go. Cała reszta pięknie chodzi oprócz tego balonu. Może ktoś spotkał się z takim problemem i pomorze jak go rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie: może mi ktoś pokazać na mapce gdzie jest salon samochodowy, w którym rozgrywała się jedna z misji w początkowej fabule? pytam bo stało tam pełno tych limuzyn jaką miał do pewnego momentu jeden z bohaterów ala audi a nie mogę na ten wóz trafić jakoś na drodze teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Jak sa zaznaczone na mapie te skoki spadochronowe to poprostu trzeba samemu podleciec helikopterem lub czyms innym i skoczyc czy jest to w formie jakiejs rozrywki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejscu gdzie są zaznaczone skoki czeka helikopter który Cię automatycznie przeniesie do skoku. Zrobiłem na razie dwa, więc nie wiem czy wszystkie tak samo wyglądają, trzeba było przelecieć przez punkty kontrolne i potem wylądować w wyznaczonym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ja tam podnijam pod to miejsce i nic nie ma.Tzn heliktoprer byl ale gdzies odlecial xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany jakim sposobem przejsc na strzelnicy trening lkmem (2 pozycja). Gdzie po kolei wyskakuja tarcze. Max mi 5 tys punktow brakowalo nawet strzelajac ostroznie zeby mnoznika nie resetowac. Celowac w srodek sie juz bardziej nie da ciagle stukam 30-35 tys punktow (a tam chyba trzeba miec 40). I ktorym lkmem lepiej (ten co ma 200 pestek?). Tylko to mi zostalo reszte zrobilem z miejsca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pytanie. Sa moze wyścigi samochodów w mieście? Jak tak to jak je znaleźć/włączyć? Mam zaznaczone wyścigi quadow, ciężarówek i motorowek.

Na mapie która była w pudełku razem z gra sa zaznaczone wyścigi w mieście natomiast w grze nic nie ma wrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba najpierw wykonać "startową" misję Franklinem, oznaczoną tradycyjnie "?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany jakim sposobem przejsc na strzelnicy trening lkmem (2 pozycja). Gdzie po kolei wyskakuja tarcze. Max mi 5 tys punktow brakowalo nawet strzelajac ostroznie zeby mnoznika nie resetowac. Celowac w srodek sie juz bardziej nie da ciagle stukam 30-35 tys punktow (a tam chyba trzeba miec 40). I ktorym lkmem lepiej (ten co ma 200 pestek?). Tylko to mi zostalo reszte zrobilem z miejsca..

Robiłem to chyba tym LKM'em z magazynkiem na 200 naboi, ale pewien nie jestem. Zawsze wyceluj w środek zanim tarcza się obróci i staraj się strzelać seriami, żeby jak najwięcej trafić w środek.

 

Potem jak na końcu cele odsłaniają się stopniowo od prawej do lewej i vice versa, to strzelaj najpierw do pierwszej tarczy, a potem jak już wszystkie się obrócą, to do ostatniej. Nie próbuj strzelać do wszystkich po kolei, bo wtedy dużo czasu się traci na wycelowanie. Z tym wyzwaniem namęczyłem się najbardziej, ale po parunastu próbach się udało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pytanie. Sa moze wyścigi samochodów w mieście? Jak tak to jak je znaleźć/włączyć? Mam zaznaczone wyścigi quadow, ciężarówek i motorowek.

Na mapie która była w pudełku razem z gra sa zaznaczone wyścigi w mieście natomiast w grze nic nie ma wrr

 

Najpierw musisz zrobić misje od nieznajomego (Franklinem) żeby wygrać wyścig. Potem będziesz miał je normalnie odblokowane tak jak resztę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tu gdzie czerwona kropka, najlepiej po stronie kierowcy. Jeden strzał ze snajperki, więcej z normalnego gnata.

id5gud.jpg

 

Parę pytań:

1. W każdym aucie w tym miejscu jest bak paliwa?

2. Poszukuję listy z nieruchomościami które przynoszą jakieś zyski. Są w ogóle takie i jakie zyski przynoszą względem kosztów (ceny nieruchomości)? Wiem jedynie, że odblokowują one dodatkowe misje.

 

Polecam postawić naczępe od tira w ciasnym miejscuna torach  vs pociąg, różne ciekawe rzeczy się dzieją, często bugi :)

Zwiedzałem elektrownie, muszę przyznać, że nieźle im to wyszło :) ładnie wszystkie części turbiny wymodelowane (wraz z przejściem z części SP do NP), kocioł także stworzony. Można  nawet minimalnie czegoś się nauczyć. Chociaż dziwi mnie brak zadaszenia turbiny.

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę pytań:

1. W każdym aucie w tym miejscu jest bak paliwa?

2. Poszukuję listy z nieruchomościami które przynoszą jakieś zyski. Są w ogóle takie i jakie zyski przynoszą względem kosztów (ceny nieruchomości)? Wiem jedynie, że odblokowują one dodatkowe misje.

 

Polecam postawić naczępe od tira w ciasnym miejscuna torach  vs pociąg, różne ciekawe rzeczy się dzieją, często bugi :)

Zwiedzałem elektrownie, muszę przyznać, że nieźle im to wyszło :) ładnie wszystkie części turbiny wymodelowane (wraz z przejściem z części SP do NP), kocioł także stworzony. Można  nawet minimalnie czegoś się nauczyć. Chociaż dziwi mnie brak zadaszenia turbiny.

 

1) We wszystkich oprócz ciągników (ciężarówek) i traktorów.

2) Wszystkie przynoszą chyba zyski jednak niewielkie względem ich ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że przeszedłem fabułę, to zabrałem się za misje "dziwaków", które już mi się chyba skończyły, a na checklist nadal mam wiele z nich nieoznaczonych. Game progress mam na poziomie 85,77%, a do zrobienia jeszcze pięciu "dziwaków". Tyle, że nic mi się na mapie nie pokazuje nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonuj misje dziwaków dla Franklina. Jedna z nich (zaczyna się od spotkania z psem) odblokuje skoki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się odkryć całą mapę lecąc nisko nad danymi wzgórzami itd. czy trzeba koniecznie autem/piechotą?

Edytowane przez przemekk28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×