Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

2. Poszukuję listy z nieruchomościami które przynoszą jakieś zyski. Są w ogóle takie i jakie zyski przynoszą względem kosztów (ceny nieruchomości)? Wiem jedynie, że odblokowują one dodatkowe misje.

 

Praktycznie jedynie Smoke on the Water Franklina i Doki przynoszą realne zyski względem kosztów reszta długofalowa.

 

Co do nieruchomości to szkoda, że nie można do nich wchodzić. Po barach spodziewałem się, że będzie można chodzić jak w BoGT, a tu jako właściciel całujesz klamkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się odkryć całą mapę lecąc nisko nad danymi wzgórzami itd. czy trzeba koniecznie autem/piechotą?

Da się, na pewno ląd. Nie wiem jak z wodą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem gre, po 105h ciorania (80% gry) uwazam ze jest to zdecydowanie moj faworyt w tej generacji, mam nadzieje ze Online tylko utwierdzi mnie w tym przekonaniu.

 

Bohaterowie, historia, swiat, czysta poezja. Sam gameplay i grafika, rowniez masakra. Rockstar podniosl poprzeczke tak wysoko, ze inne studia jej nawet nie widza, no moze poza dwoma na ktorych gry rowniez bardzo czekam.

 

Ogladam teraz ten filmik:

 

 

I wspominam cala te historie, zwariowane akcje, humor, wzloty i upadki naszej ekipy i wiem, ze wroce do tego szpila jeszcze nie raz tak jak na przestrzeni kilku lat wracalem do Niko w GTA IV.

 

Kifflom !

Edytowane przez Bansai
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, na pewno ląd. Nie wiem jak z wodą :)

Można spokojnie latać wszędzie nawet nad wodą i mapę odkrywa.

 

Ktoś wie czy kasa zdobywana w online będzie dostępna w singlu i odwrotnie?

Podejrzewam, że nie bo w online tworzymy pewnie podstać niezwiązaną z 3 głównymi postaciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50mln zainwestowalem i boom 100mln do kieszeni, to jest genialne :)

Jak dokonaleś tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spokojnie latać wszędzie nawet nad wodą i mapę odkrywa.

 

Ktoś wie czy kasa zdobywana w online będzie dostępna w singlu i odwrotnie?

Podejrzewam, że nie bo w online tworzymy pewnie podstać niezwiązaną z 3 głównymi postaciami.

 

Na blogu napisane było, że nie przenosi się kasa itp z single do multi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste, że nie przeniosą kasy z singla do multi. Na gta forum wypowiadała się pewna osoba, która przed każdą misją robiła zapis i po niej przy tym analizując skutek danej misji na giełdę. Po skończeniu gry miał:

zysuY8q.jpg

 

http://gtaforums.com/topic/594985-the-stock-exchange-information-thread-wip/page-9#entry1063420183 link do jego wypowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niesamowita,przed chwila gonily mnie psy ucieklem im i wrocilem spowrotem gdzie stal ich radiowoz pusty otwarty,z daleka szedl policjant w strone radiowozu nagle pojawil sie jakis murzyn w koszule w hawaje ktory biegiem minal psa i ukradl mu fure po czym go przejechal hahaah.Ta gra jest kozacka,graficznie jest mega.Teraz czekac na online i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pop upem jednak nie jest tak kolorowo. Przed chwilą uciekając policji w nocy mając trzy gwiazdki na koncie i na prawdę szybko jadąc miasto nie dawało rady się na czas generować :-/.

Efekt sami potraficie sobie wyobrazić.

Miałem tak pierwszy raz przez ok 20 godzin gry, niestety czuć wiek już naszych konsol ;-).

Co nie zmienia faktu, że gra jest prze genialna.

Czy na korcie tenisowym u Michaela przy domu będzie można jeszcze grać? Zniknęła mi ta opcja jakiś czas temu.

I jak uzupełniać zdrowie poza apteczkami w domu i napojami z automatów? W czwórce było pełno hot dogów a tu ciężko o coś do jedzenia a co za tym idzie uzupełnienie zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem jechałem szybko motorem przez miasto i nagle zacząłem jechać przez pustkę po czym rozbiłem się na niewidzialnej ścianie.

Zdarzyło się tak raz na 60 godzin gry więc nie jest to coś istotnego.

Tak będziesz mógł grać na tym korcie.

Co do zdrowia nie wiem nigdy nie miałem potrzeby go uzupełniać, może wizyta u prostytutki (jak w poprzednich częściach) pomoże :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie ściągnąć koszule zeby latac z gołą klatą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, dla fanów którzy zachwycają się grą....

 

Niestety moje obawy odnośnie najnowszego dziecka r* się ziściły... Po około 20 godzinach gry z bagażem w statsach 38% gry. tytuł zaczyna się dłużyć i nudzić... Mam nadzieję że ukończę wątek główny chociaż (właściwie mało co pobocznego robiłem).. Osobity syndrom ziewania w gta się włączył... Ale nic - dałem szansę, nawet na początku było sympatycznie ale z misji na misję gra coraz bardziej wieje dla mnie nudą.. Cóż jak nie każdy lubi piwo czy muzykę poważną  tak nie kazdemu może podobać się nowe dzieło r*... Szkoda bo widzę że gra jest zacna tylko jak żadna inna "nie dla mnie"... 

 

Postaram się jeszcze coś ruszyć ale już powoli przysypiam jak jeżdżę od misji do misji... Jednak nie rewolucja panowie - jeno naturalna ewolucja serii a niestety wcześniejsze części tak samo jak ta po czasie mnie od siebie odrzucała... 

 

Szkoda :( chociaż jeszcze chwilę pogram za jakiś czas - może się bardziej przekonam...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny syndrom (choć w mniejszym stopniu). Zmartwię Cię , starzejesz się .

Problem w tym że ciężko na rynku znaleźć produkcję o podobnym przytupie . Tu w gta przynajmniej singiel wciągnął na "trochę" dłużej niż przy innych produkcjach, gdzie grę ogarnia się w 8 godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja od początku robiłem tylko wątek główny oraz wszystkie misje poboczne dla wszystkich trzech postaci. Dzisiaj gra pęknie i wrócę do niej aby ograć multika. Wczoraj Michaelem dostałem misję zebrania 50 znajdziek - dzizus za jakie grzechy :/ I takich misji jest ze 3/4.

Bawiłem się naprawdę dobrze, jednak tylko i wyłącznie przy wątku głównym. Gra w golfa, tenisa itd mnie nie interesuje. Muszę przyznać, że gra jest rewelacyjna i zapewniła mi kilkadziesiąt godzin (45h) świetnej zabawy. Mimo, że nie jestem fanem zebrania 200 znajdziek rozsianych po całej mapie (czego nigdy zapewne nie zrobię), grania w mini gierki czy wciskania "x" przez 30 min to dla mnie 9/10. Jedna z lepszych gier tej generacji, poza Soulsami.

Naprawdę duży świat, mnóstwo atrakcji pobocznych, rewelacyjna grafika i niestety dość średnia muzyka. Zamiast misji zapychaczy wolałbym aby wątek fabularny był dłuższy bo bawiłem się naprawdę świetnie.

Obniżam swoja notę jedynie o punkt - słaba muzyka, błędy techniczne, brak możliwości wejścia do własnych lokali.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po ponad 50 godzinach dalej o w nic innego prócz GTA V nie mam zamiaru grać (nie licząc popierdółek na Vicie). Bawiłem się świetnie przy większości minigierek i misjach głównych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, ja po po około 50h+ chciałbym się w końcu wyspać, a nie mogę przez to cholerne GTA :/  :P Uczucie nudy u mnie póki co nie powstało, nawet znajdźki zbierało mi się przyjemnie (w porównaniu do gołebi z GTA IV, czy listów gończych z Mafii 2). Powiem szczerze, że od Okami (wiem zupełnie inna gra), żadna gra mnie tak nie wciągnęła...czegoś może tej grze brakuje, ale może to i lepiej, bo nie wyobrażam sobie, że mogłaby być jeszcze lepsza - mój organizm by tego nie zniósł :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre też było jak Jimmy

teabaggował ojca :P

Scena fazy Michaela: małpy, kosmici, spadanie i ta muzyczka w tle - genialne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie gta nie nudzi.Po przejsciu misji myslalem ze bedzie mnie nudzic a jest wrecz przeciwnie zwiedzam sobie miasto gram w golfa robie rozrube czolgiem.Swietnie sie gra bez spinania dla czystej zabawy.Jeszcze pare dni i bedzie online wiec jeszcze czas na 100%.

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie na początku nudziła, kiedy zacząłem misje na północy :)

 

Mam pytanie gdzie znajde kompletny spis wszystkich stacji radiowych i i kawałków, bo widzę że wszystko jest niekompletne ? (Stacji radiowych jest bodajże 16 ? ) Ewentaulnie wie ktoś jak zripować ?

 

reddit.com/r/gaming/comments/1kyndb/complete_gta_v_soundtrack_leaked_list_of_songs/

 

Aha byłbym zapomniał jeszcze jest soundtrack z gry i w czasie najważniejszych misji ?

 

RiPowanie, edycje, mody, tworzenie własnych lvl'i, dodawanie własnej muzyki: te opcje są na PC, na konsolach są nazywane "odpłatne DLC" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co skoro lepiej jeździ się w GTA V ? Przecież nie zmienią kodu gry bo grupka ludzi lubi jeździć samochodami na resorach.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×