Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Prosta zasada: kupujesz tanio, sprzedajesz drogo. Tutaj nikt nie bankrutuje więc jak zalicza dołek to później musi się odkuć. Na BAWSAQ prócz kilku misji od Lestera nie masz większego wpływu. Inaczej to wygląda przy LCN. Prostym przykładem może być to, że wysadzając samochody akcje firmy ubezpieczeniowej AUG w mniejszy lub większy sposób spadają by po kilku godzinach w grze wrócić do swojej ceny.

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Wam wszystkie properties? W ogóle co Wy chcecie robić po zakończeniu fabuły? Grać w penisa w kółko na własnym polu penisowym za 150 mln? Ja lecę do 100% i cześć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi do 100% jeszcze 20 brakuje,zostaly mi same pierdoly typu skoki czy znajdzki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupienie wielu nieruchomości dodaje nowe misje. Na przykład wykupienie firmy taksówkarskiej to nie tylko standardowe kursy, ale też bardziej pełnoprawne zadania, np.

Dowiezienie pasażera do miejsca X, ale w określonym czasie i przy maksymalnie szalonej jeździe (palenie gum, drfity, dzwony, jazda pod prąd).

Do tego darmowe przejazdy ;). W wypadku innej nieruchomości może pojawić się zadanie polegające na ściganiu i rozwaleniu porwanego konwoju z forsą  itp.

 

Ot, dodatkowy pretekst do gry i absolutnie nie czaje narzekań. W końcu na tym zawsze polegało GTA, oraz wiele innych sandboxów.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to wydać się durne, ale podoba mi się muzyka w intro oraz podczas pauzy - można ją gdzieś zassać w mp3?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra na giełdzie jest jedynym sposobem by się porządnie wzbogacić ? Bo jakoś nie umiem na niej grać ,a narazie mój największy zysk wyniósł 2,5 dolara ,że tak powiem ;) Więc ciężko z pieniędzmi u mnie ,a w jakiś inny sposób bym chciał zarabiać jako,ś te pieniądze ;p A jeśli nie ma innego sposobu to jak wpływać na giełde ? Jak moge np. zniszczyć coś z przeciwnego banku by go osłabić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra na giełdzie jest jedynym sposobem by się porządnie wzbogacić ? Bo jakoś nie umiem na niej grać ,a narazie mój największy zysk wyniósł 2,5 dolara ,że tak powiem ;) Więc ciężko z pieniędzmi u mnie ,a w jakiś inny sposób bym chciał zarabiać jako,ś te pieniądze ;p A jeśli nie ma innego sposobu to jak wpływać na giełde ? Jak moge np. zniszczyć coś z przeciwnego banku by go osłabić ?

Ja właśnie zaczynam zabawę na giełdzie. Przy akcjach każdej z firm można obserwować tygodniowe zmiany, średnio różnica w tygodniu jest około 20-30, przy niektórych firmach było i nawet 40. Wychodzi na to, że w okresie tygodniowym raczej się nie straci, bo akcje z dnia na dzień idą w górę i w dół. Po prostu obserwuj wykres. Jeśli w danym dniu akcje poszły w dół, to jest spora szansa, że za dzień, dwa pójdą do góry. Najlepiej oczywiście inwestować w tańsze akcje, popróbuj na jakiejś mniejszej kwocie i zobacz jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba różnie z tym może być

Lifeinvader po ataku Michaela ciągle szedł w dół

Czekałem, czekałem aż wzrośnie, ale nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba różnie z tym może być

Lifeinvader po ataku Michaela ciągle szedł w dół

Czekałem, czekałem aż wzrośnie, ale nic z tego.

Patrze teraz na te akcje:

mam teraz w grze czwartek: 103,44, pół dnia temu były na poziomie 170, a w niedzielę 242,31. Pewnie zaraz po tym wydarzeniu, o którym piszesz długo pikowały, ale najwyraźniej się uspokoiły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod zadnym pozorem w to nie inwestujcie, te akcje nigdy nie wroca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Easter Egg; na wszelki wypadek daję w spoiler, gdyby ktoś wolał nie wiedzieć, że coś takiego istnieje:

 

http://uk.ign.com/videos/2013/09/27/gta-5-how-to-find-the-lost-hatch

 

Mam nadzieję, że jeszcze więcej tego typu rzeczy czeka na odkrycie.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 65% gry. We wczesniejszych misjach nie bralem pod uwagi porad Lestera w co inwestowac. I teraz nie mam pojecia na co przeznaczyc cala kase a z nieruchomosci wykupilem tylko firme taksowkowa i holownicza. Takze bieda bo duzo z tego nie wpadnie. Nie chce bawic sie w glitcha z nurkowaniem :| W co zainwestowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki minus co do gry, jeśli chodzi o dostęp do budynków:

Była misja w kategorii dla dziwaków , gdzie wchodziliśmy do Tequila Baru , aby pobić jednego celebrytę i zabrać mu złotego zęba. Po ukończeniu misji pomyślałem sobie fajnie można wejść do tego baru, to sobie go kupie ku mojemu zaskoczeniu po zakupie tego baru juz sie do niego wejść nie dało... WTF?! ROCKSTAR?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to :biggrin:?

http://bezuzyteczna.pl/w-grze-gta-v-58979

Być może było, nie przeglądam każdej strony :biggrin:

 

 

 

Jeśli kupie samolot przez internet, ale nie zwróce go do hangaru to on będzie tam dalej czy zniknie?

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nałożyć butle do pływania w wodzie?

 

Musisz wsiasc do batyskafu i wyjsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fachowców maklerów :) Na czym i jak mnożycie najlepiej hajs?

Mam po 200 mln $ na każdej postaci, ale chce to jeszcze rozmnożyć.

Próbowałem zabawy z rozwalaniem ciężarówek CluckinBell, ale akcje TacoBomb, nawet po kilku dniach, nie poszły jakoś specjalnie w górę.

A Wy? Jak sobie radzicie z pomnażaniem majątku :)

Będę wdzięczny za dobre wskazówki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fachowców maklerów :) Na czym i jak mnożycie najlepiej hajs?

Mam po 200 mln $ na każdej postaci, ale chce to jeszcze rozmnożyć.

Próbowałem zabawy z rozwalaniem ciężarówek CluckinBell, ale akcje TacoBomb, nawet po kilku dniach, nie poszły jakoś specjalnie w górę.

A Wy? Jak sobie radzicie z pomnażaniem majątku :)

Będę wdzięczny za dobre wskazówki.

A ja za to byłbym wdzięczny, jeśli zdradziłbyś jak się dorobiłeś tych 200 mln na każdej postaci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do mojego poradnika i do opisu pucharku związanego z zarobieniem na giełdzie :)

Ale i tak to nie jest mało, bo na misjach Lestera można zarobić 1,5 mld $, a 2 pierwsze misje zrobiłem i przeoczyłem ten fakt.

Dlatego teraz chce jeszcze pomnożyć to co mam, a wiadomo że im więcej się zainwestuje tym lepszy zysk będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fachowców maklerów :) Na czym i jak mnożycie najlepiej hajs?

Mam po 200 mln $ na każdej postaci, ale chce to jeszcze rozmnożyć.

Próbowałem zabawy z rozwalaniem ciężarówek CluckinBell, ale akcje TacoBomb, nawet po kilku dniach, nie poszły jakoś specjalnie w górę.

A Wy? Jak sobie radzicie z pomnażaniem majątku :)

Będę wdzięczny za dobre wskazówki.

 

Wlasnie ja mam ten sam problem dostaje przyslowiowe gowno zamiast dobrej mamony wywalilem 1.200.000 na TacoTomb i rozwalilem 4 tiry CluckinBell + zabilem 8pracownikow tej firmy a zyskalem tylko gdzies kolo 5tys , niestety misje Lestera zrobilem zostala mi ostatnia , ja sobie przejde watek fabularny i potem zagram raz jeszcze i po skonczeniu drugi raz zrobie sobie misje z lesterem i nabije kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie polecam Pisswasser na BAWSAQ, od czwartkowego wieczoru stopniowo idzie w góre. Kupowałem akcje Pisswasser po $2.27 więc praktycznie jak było na samym dnie, teraz jest już $5.30 i nadal rośnie. Zainwestowałem 173 mln.$ teraz do wyjęcia mam prawie pół miliarda.

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×